PDC supersērija: Pīters Raits uzvar Pro Tour Week finālturnīrā Milton Keinsā | bultiņas ziņas

Raits šo titulu martā sasniedz ar vēl vienu Pro Tour titulu, sekojot Džo Kalenam pirmdien un Hosē De Sousam otrdien un trešdien šīs nedēļas uzvarētāju trasē.

Pēdējā atjaunināšana: 21.06.17 20:06

Pīters Raits pretendēja uz savu otro Pro Tour titulu gadā, uzvarot Lūku Humfrisu (Foto: PDC / Lawrence Lustig)

Pīters Raits atgriezās uzvarētāju trasē, sakaujot Lūku Humfrisu, lai uzvarētu 16 spēlētāju čempionātā – Super 4 sērijas finālturnīrā.

Snakebite cīnījās par vēlu, nespēja iekļūt Premjerlīgā un cieta ceturtās kārtas iziešanu Lielbritānijas atklātajā čempionātā šī gada lielākajos pasākumos.

Tomēr viņš trešdien sasniedza ceturtdaļfinālu Miltonkeynesā un veica aizraujošu skrējienu, lai izcīnītu savu otro titulu gadā, un tas vainagojās ar uzvaru 8: 4 pār Luku Humfreisu finālā, kur viņam vidēji bija 109.

“Es esmu ļoti laimīgs,” sacīja Raits, kura vidējais iedzīvotāju skaits šodien ir vairāk nekā 100.

“Vienmēr šķiet, ka es to vienkārši palaidu vaļā līdz pēdējai dienai! Es devos 5-3 priekšā Raiena Džoisa priekšā un teicu:” Pēc minūtes būšu mašīnā. ” [to wife] Džo, bet viņš mani nenogalināja. Viņš ļāva man paslīdēt no kājas uz kājas.

“Lūks ir labs spēlētājs. Esmu ar viņu spēlējis dažas reizes, un tas parāda, cik laba ir mūsu šautriņu sistēma, ka viņš ir ticis tālu.”

Supersērija 4 – Šīs nedēļas turnīra fināls spēlētājiem

Spēlētāju čempionāts 16 Pīters Raits 8–4 Lūks Humfrejs
Spēlētāju čempionāts 15 Hosē de Sousa 8-7 Raiens Sīrs
Spēlētāju čempionāts 14 Hosē de Sousa 8-6 Maikls Van Gervins
Spēlētāju čempionāts 13 Džo Kalens 8-6 Jeroen Price

Raits, pasaules 2. numurs, pārņēma pirmo balvu 10 000 mārciņu vērtībā un nostiprināja savu pozīciju aiz Džeroena Praisa reitinga augšgalā pēc tam, kad Maikls van Gervins izstājās no pēdējās darba dienas – atstājot holandieti trešajā vietā pasaulē un bez titulu kopš pagājušā gada novembra.

Raits dienu iesāka, pārspējot Skotu Viljamsu un Lorenco Bronku, pirms izšāva viņa dienas četrus pirmos trīs ciparu vidējos rādītājus, pārspējot Raienu Džoisu ar 6-5.

Nākamais 2020. gada pasaules čempions tika aizvadīts vēl vienā mačā, lai pārspētu Brendanu Dolanu, pirms vidēji tika sasniegts 103, lai astotdaļfinālā ar 6: 1 uzvarētu Robu Kroesu un 106, lai ceturtdaļfinālā nokautētu Kalanu Rīdsu.

Lejupielādējiet un abonējiet: Podcast šovs Darts Show

Pīters Raits un Raiens Sērls pievienojas nākamajai epizodei, kas pieejama otrdien, 22. jūnijā

Arī Hamfrijs dienas laikā bija labā formā, lai sasniegtu savu ceturto finālu gadā. Divkārtējais pasaules jauniešu čempions martā sasniedza savu pirmo televīzijas televīzijas lielo finālu Lielbritānijas atklātajā čempionātā un jau zaudēja Hosē de Sousam un Praisam šī gada Pro Tour finālā.

Viņš atkal noslīdēja pie Raita, kurš finālā ar 15, 13 un 11 bultu kājiņām izvirzījās vadībā ar 3: 0, iekļaujot pārtraukumu Himfreisa metienam. Snakebite atradās uz aizmugures pēdas, kad Hemfrīss pieprasīja nākamos divus, taču ar vēl vienu trīs kāju sitienu no Raita pietika, lai viņš aizvestu divas līnijas no finiša līnijas.

Humphreys joprojām gaida galveno titulu pēc ceturtās pēdējās neveiksmes 2021. gadā (Foto: PDC / Lawrence Lustig)

Humphreys joprojām gaida galveno titulu pēc ceturtās pēdējās sakāves 2021. gadā (Foto: PDC / Lawrence Lustig)

Pāris sadalījās pēdējās četrās kārtās, un Raits uzvarēja pēdējos divos, lai “Cool Hand Luke” joprojām meklētu savu pirmo titulu ar 36. vietu.

Pēc uzvaras otrdien un trešdien austrietis Robijs Džons Rodrigess pārtrauca De Sousa uzvaru sēriju ar 13, kamēr Praiss ceturtdaļfinālā zaudēja holandietim Dirkam van Dijvenbodem, kurš arī pārtrauca premjerlīgas čempiona Džonija Kleitona cerības.

De Sousa pieļāva nelielu pārkāpumu, septiņas reizes metot ar 180 un nopelnot milzīgus trīs finišus vidēji spēlē 106, taču Rodrigess, pateicoties pirmajam posmam, otrajā kārtā, sasniedzot 6-5 uzvaru, vidēji savāca 98 izlēmība.

Cīņā par vietu pasaules mača mačā Latvijas Madras Razma ir atgriezusies par pēdējo vietu Pro Tour turnīrā, sasniedzot astotdaļfinālu, no 16. un pēdējās izsita Stefanu Pontingu, savukārt ceturtdien Hemfrīsi un Sarkanie ļāva viņiem paskatīties. Labi Blackpool debijai.

Nākamajā mēnesī Pro Tour tiek atjaunots Koventrijā ar jaunāko Pro Tour notikumu partiju, un četru spēlētāju turnīra notikumi ir pēdējā iespēja kvalitatīvai World Matchplay ar 32 laukumu, kas apstiprināta pēc piektdienas, 9. jūlija, pēdējā pasākuma.