Paši vārti dod Francijai uzvaru pār Vāciju 1: 0 Euro 2020 turnīrā

Minhene Mats Hummels atgriešanās izlasē bija labāka Francijai nekā Vācijai.

Viņš bija pieredzējis aizsargs المدافع Viņu izsauca Vācijas treneris Joahims Lēvs Eiropas čempionātā par savām līderības īpašībām, taču otrdien viņš beidzot guva pašvārtus, lai Francijai iegūtu 1: 0.

“Tā bija divu milžu cīņa,” sacīja Francijas treneris Didjē Dešamps.

Hummels centās bloķēt Lūkasa Ernandesa piespēli no Francijas uzbrucēja Kailiana Mbapes, kad 20. minūtē viņš ar kaklu pagrieza bumbu viņam garām.

“Es nevaru viņu vainot,” sacīja Mīlestība. “Tā vienkārši ir neveiksme. Bumba iekšā bija ātra. Varbūt vajadzēja ātrāk uzbrukt iemetienam. Bet Matam bija grūti notīrīt bumbu.”

Izredzes bija abos galos, taču Francija, visticamāk, gūs vārtus, kamēr Vācija izniekoja iespējas.

reklāma

Pirmajā puslaikā vajadzēja gūt vārtus Ilkajam Gundoganam, taču viņš nespēja novirzīt savu sitienu vārtu virzienā.

Francija guva divus vārtus, kuri otrajā puslaikā tika izsaukti par uzbrukumu. Mbappe iegriezās tālajā vārtu vidusdaļā un pēc tam spēles vēlu atkal lika Karimam Benzemam.

Benzemā spēlēja savā pirmajā oficiālajā mačā Francijas izlasē kopš Pasaules kausa ceturtdaļfināla zaudējuma Vācijai 2014. gadā.

Mbappe saņēma arī soda pārsūdzību, kas tika pārtraukta starp abiem pretinieku vārtiem – Hummels lieliski nospēlēja savu sitienu, kad 22 gadus vecais francūzis būtu guvis vārtus.

Vācija vēl nekad nebija zaudējusi atklātajā mačā Eiropas čempionāta grupu turnīrā.

Lēvs ar tādu pašu sastāvu sāka no uzvaras 7: 1 pār Latviju Vācijas pēdējās priekšsacīkstēs, taču viņa komandai nebija atbildes par Polu Pogbu, kurš izjauca komandas komandas spēli.

“Svarīgi bija sākt uzvarēt. Mēs spēlējām ar Vāciju, viņi mūs patiešām kaitināja. Bet mēs galvenokārt gribējām šo uzvaru,” sacīja Pogba, kurš sniedza rezultatīvas piespēles Francijas biedējošajam trijniekam Mbappe, Benzema un Antoine Griezmann.

READ  Latvijas uzņēmuma izstrādātā WhatsApp kopēšanas sistēma / raksts

reklāma

Zems, kas ir Pēc turnīra atkāpšanāsViņš spēles beigu daļā nosūtīja uzbrucējus Leroju Sanē un Timo Verneru, kā pēdējo līdzekli – Kevinu Volandu, taču nekas neko nevarēja mainīt.

“Mēs iemetām tajā visu un cīnījāmies līdz galam,” sacīja Mīlestība. “Spēja izlauzties zaudējām tikai pēdējā trešdaļā.”

Vācijas nākamais treneris, Hansi Fliks, bija starp gandrīz 14 000 skatītājiem, ievērojot stingrus pasākumus pret Koronas vīrusu.

Pirms spēles sākuma Greenpeace protestētājs izpletņlēcēja laukumā. UEFA paziņoja, ka ir daži ievainojumi.

reklāma

Pēc tam Vācijai pretī stāsies Portugāle, kas ar 2: 0 pārspēja Ungāriju ar diviem Krištianu Ronaldu gūtiem vārtiem. Francija Budapeštā spēlēs ar ungāriem.

Vācijas pussargs Tonijs Krooss sacīja: “Mums ir jāskatās uz priekšu. Kad jūs zaudējat pirmo spēli un jums ir trīs grupas spēles, ir liels spiediens. Mums par to nav jārunā.”