Pasaules spēles 2022 — 1. diena

Piektdiena bija pirmā futbola sacensību diena 2022. gada Pasaules spēlēs.

Zviedrija pret Latviju

Zviedrija un Latvija 2022. gada Pasaules spēļu pasaules čempionātu Birmingemā, Alabamas štatā, uzsāka ar ļoti ciešām savstarpējām attiecībām. Mačs noslēdzās ar rezultātu 6:6, Zviedrijai un Latvijai katrai vairākas reizes izvirzoties tālāk, nevienai no komandām neiegūstot būtisku pārsvaru. Latvija spēlēja dziļi visu maču, cenšoties ar asiem un ātriem pretuzbrukumiem pārspēt Zviedriju, kas vairākkārt izdevās. Kamēr Zviedrijai bija vairākums metienu un bumbas zem groziem, viņi nespēja pietiekami daudz reižu izlauzties cauri latviešu blokiem un vārtsargam, lai noturētu vadību. Pat pie spēles īsākā formāta 3 x 15 minūšu periodiem, abas spēlētāju komandas mača izskaņā bija diezgan nogurušas ar lielu enerģiju un piepūli.

– Esmu lepns par savu komandu un to, ko mēs šeit darām, tāpēc ir forši atklāt turnīruViņš teica Rolands Kovaļevskis Pēcspēles intervijā.

Spēļu statistika pieejama šeit.

Somija pret Kanādu

Somija Pasaules spēles pret Kanādas izlasi sāka ar jaunības un pieredzes sajaukumu. Kanāda netika galā ar somu sarakstā iekļauto talantu bagātību un zaudēja ar 18:0. Visā mačā Somija dominēja pār spēles tempu un tempu, ilgstoši turot bumbu, meklējot caurumus kanādiešu aizsardzībā, lai piespēlētu un izšautu. Kanāda mēģināja lauzt pretuzbrukumu un ieguva divas iespējas, taču somu vārtsargi (kuri spēlēja) tika izglābti. Kanāda, lai arī vīlusies, otrajā dienā mēģinās atgūt līdzsvaru pret mājiniekiem Amerikas Savienotajām Valstīm Ziemeļamerikas kaujā. Somija centīsies turpināt savu uzvaras sākumu ar smagu maču pret Čehiju.

Šveice pret Taizemi

Šī bija pirmā reize, kad šīs komandas tikās starptautiskā līmenī. Šveice sāka gūt vārtus, kā gaidīts, un pirmajā puslaikā panāca 4:0. Taizeme nepadevās, bet guva divus vārtus otrajā puslaikā, kad viņš bija pirmās komandas kapteinis Bawat Taidet un tad Avishit Rattanaprathom izdevās. Vēl viens Taizemes vārtu guvums pēdējā periodā, taču ar to nepietika, jo Šveice bija efektīvāka uzbrukuma spēlē. Patriks Mendelins Pēc “hat-trick” viņš tika atzīts par mača labāko spēlētāju. Taizemei ​​pretī stāsies vēl viens grūts pretinieks, kas savu otro dienu sāk ar maču pret Zviedriju. Šveicei būs jāturpina iet pret Latviju.

READ  Uzbekistānas sīpolu cenas un kvalitāte tagad ir pieejama Latvijas lielveikalā • EastFruit

Čehija pret ASV

Globusa atklāšanas ceremonija notika pirms dienas pēdējās spēles. Tas bija stabils sniegums no Čehijas, kas var spēlēt savu spēli un kontrolēt bumbu tā, kā vēlas. Lielākajai daļai čehu spēlētāju šis ir pirmais pasākums Pasaules spēlēs, un, tā kā viņu komanda ir ļoti jauna, viņi var izmēģināt jaunas lietas un variācijas pret ASV. Kaut kas, kas viņiem varētu palīdzēt vēlāk sacensībās. Džozefs Ribars Viņš guva hat-trick un tika apbalvots ar labākā spēlētāja balvu. Amerikāņu vārtsargs Kevins Glanzmans Viņš bija mača spēlētājs, kurā atvairīja 35 reizes. Čehu galarezultāts 13-1.

Atrodiet visus spēļu atkārtojumus, svarīgākos notikumus un intervijas no IFF YouTube kanāls 1.