Pasaules kausa izcīņas Futsal pēdējā posma posms | Futsal EURO

Pirmo reizi UEFA Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā iekļauj kvalifikācijas grupu posmu ar astoņām divīzijām, kuras sastāv no četrām komandām, kuras līdz trešdienai ir spēlējušas gan uz zemes, gan ārpus tās.

Astoņu grupas uzvarētāji un seši labākie vicečempioni pievienosies Nīderlandei uz finālu no 2022. gada 19. janvāra līdz 6. februārim, bet pārējie divi vicečempioni spēlē uz citas platformas no 2021. gada 14. līdz 17. novembrim.

  • Grupas vienošanās
  • Kvalificēts līdz šim: Azerbaidžāna *, Bosnija un Hercegovina *, Horvātija *, Itālija *, Kazahstāna *, Nīderlande (uzņēmējvalsts), Krievija, Spānija * (* apstiprināts grupas uzvarētājs)
  • Viņš joprojām varēja uzvarēt grupā: Gruzija / Portugāle / Čehija / Polija
  • To apstiprina otrajā vietā: Ukraina
  • Viņš joprojām var ieņemt otro vietu: Francija, Slovākija / Moldova, Serbija / Rumānija / Ziemeļmaķedonija, Ungārija / Baltkrievija / Izraēla, Slovēnija / Latvija, Beļģija / Somija / Melnkalne.

Kvalifikācijas grupas: rezultāti un spēles

UEFA 2018. gada Futsal čempionāta fināla galvenie momenti

A grupa: Horvātija (kvalificēta), Ukraina, Dānija, Albānija

  • Horvātijas uzvara pār Ukrainu izraisīja otro vietu, un tagad viņi ir apstiprināti fināli un grupu uzvarētāji.
  • Ukraina ar uzvarām pār Dāniju ierindojās otrajā vietā.

sekas
8. aprīlis: Ukraina 8-2 Dānija
7. aprīlis: Dānija 2-6 Ukraina (spēlēja Zaporizhijā), Albānija 0-3 Horvātija
7. marts: Ukraina 2-7 Horvātija
4. marts: Dānija 2-3 Albānija (spēlēja Tirānā)
3. marts: Horvātija 2-3 Ukraina, Albānija 1-3 Dānija
31. janvāris: Albānija 3–10 Ukraina
30. janvāris: Dānija 1–4 Horvātija
27. janvāris: Horvātija 4: 1 Albānija

Kombinācijas
10. aprīlis: Horvātija vs Dānija
11. aprīlis: Ukraina pret Albāniju (spēle tiek atcelta).

Otrā grupa: Krievija (kvalificēta), Gruzija, Francija, Armēnija

Krievijas uzvaras pār Franciju viņus noveda līdz finālam

Krievijas uzvaras pār Franciju viņus noveda līdz finālamRFS

  • Krievijas otrā uzvara pār Franciju Franciju ierindoja otrajā vietā, un sliktākajā gadījumā viņi kvalificējas kā viens no sešiem vicečempioniem.
  • Gruzija noteikti kvalificēsies automātiski, ja uzvarēs abos atlikušajos divos mačos.
  • Francijai jāuzvar atlikušās spēles un jācer, ka Gruzija neapsteigs Krieviju.

sekas
10. marts: Armēnija 2-3 Gruzija
9. marts: Krievija 5-1 Francija
5. marts: Francija 2-3 Krievija, Gruzija 5-0 Armēnija
3. februāris: Armēnija 4-4 Francija
2. februāris: Gruzija 0-4 Krievija
29. janvāris: Krievija 6-0 Armēnija
8. decembris: Francija 4-4 Gruzija

Kombinācijas
9. aprīlis: Armēnija sola ar Krieviju, Gruziju un Franciju
12. aprīlis: Krievija pret Gruziju
14. aprīlis: Francija pret Armēniju

C grupa: Azerbaidžāna (kvalificēta), Slovākija, Moldova, Grieķija

  • Azerbaidžānas uzvara Moldovā nodrošināja otro vietu un kvalificējās; Viņu izloze Slovākijā apstiprināja viņus pirmajā vietā.
  • Slovākija automātiski kvalificētos, ja pārspētu Moldovu, kuru joprojām varētu izlaist uz otro vietu.
Pēdējās minūtes Azerbaidžānas izlīdzinājums Slovākijā ieguva pirmo vietu C grupā

Pēdējās minūtes Azerbaidžānas izlīdzinājums Slovākijā ieguva pirmo vietu C grupāSFZ

sekas
8. aprīlis: Slovākija 1: 1 Azerbaidžāna
9. marts: Moldova 3-5 Azerbaidžāna
7. marts: Grieķija 0-5 Slovākija
4. marts: Azerbaidžāna 5-1 Moldova, Slovākija 6-0 Grieķija
2. februāris: Grieķija 0-3 Azerbaidžāna, Slovākija 4-4 Moldova
29. janvāris: Azerbaidžāna 4-1 Slovākija
28. janvāris: Moldova 3-1 Grieķija

Kombinācijas
9. aprīlis: Grieķija pret Moldovu
13. aprīlis: Moldova pret Slovākiju
14. aprīlis: Azerbaidžāna vs Grieķija

D grupa: Bosnija un Hercegovina (kvalificēta), Serbija, Rumānija, Ziemeļmaķedonija

Ziemeļmaķedonija svin svinības pēc tās izlozes Serbijā

Ziemeļmaķedonija svin svinības pēc tās izlozes SerbijāGetty Images

  • Pēc uzvaras Rumānijā, lai apstiprinātu uzvaru grupā, Bosnija un Hercegovina kvalificējās pirmajam lielajam futzāla čempionātam.
  • Serbija iegūtu otro vietu, ja pārspētu Rumāniju vai ja neizšķirtu 1: 1 vai 0: 0.

sekas
8. aprīlis: Ziemeļmaķedonija 2-3 Bosnija un Hercegovina
10. marts: Bosnija un Hercegovina 5-0 Rumānija
9. marts: Ziemeļmaķedonija 1-6 Serbija
5. marts: Serbija 1-1 Ziemeļmaķedonija
4. marts: Rumānija 2-3 Bosnija un Hercegovina
3. februāris: Serbija 2-4 Bosnija un Hercegovina, Maķedonija 2-2 Rumānija
28. janvāris: Rumānija 2-2 Serbija, Bosnija un Hercegovina 2-1 Ziemeļmaķedonija

Kombinācijas
9. aprīlis: Serbija pret Rumāniju
14. aprīlis: Bosnija un Hercegovina pret Serbiju, Rumānija pret Maķedoniju

Kazahstāna palika perfekta, pārspējot Baltkrieviju

Kazahstāna palika perfekta, pārspējot BaltkrievijuKFF

E grupa: Kazahstāna (kvalificēta), Ungārija, Baltkrievija, Izraēla

  • Kazahstāna kvalificējās grupas augšgalā, uzvarot Ungārijā.

sekas
6. aprīlis: Ungārija 1-6 Kazahstāna, Baltkrievija 14-0 Izraēla
10. marts: Izraēla 1–4, Ungārija
8. marts: Baltkrievija 1-6 Kazahstāna
3. marts: Ungārija 3-7 Izraēla
2. marts: Kazahstāna 5-2 Baltkrievija
3. februāris: Ungārija 2-1 Baltkrievija
9. decembris: Kazahstāna 5-0 Ungārija
8. decembris: Izraēla 0-3 Baltkrievija

Kombinācijas
9. aprīlis: Izraēla pret Kazahstānu (spēlēja Nur-Sultan, pārcelta no 28. janvāra).
11. aprīlis: Kazahstāna pret Izraēlu
13. aprīlis: Baltkrievija pret Ungāriju

F grupa: Spānija (kvalificēta), Slovēnija, Latvija, Šveice

  • Spānija kvalificējās kā grupas uzvarētājas.
  • Slovēnija kvalificēsies kā viena no vicečempionēm, pārspējot Latviju, kura pati pirmdien ar uzvaru 1: 0 apsteigs savus saimniekus otrajā vietā.

sekas
8. aprīlis: Latvija 4-1 Šveice
9. marts: Latvija 1-12 Spānija, Šveice 1-11 Slovēnija
6. marts: Slovēnija 1-2 Spānija
5. marts: Šveice 2-4 Latvija
2. februāris: Spānija 3-1 Slovēnija
29. janvāris: Latvija 0-1 Slovēnija
8. decembris: Spānija 7-0 Latvija, Slovēnija 12-1 Šveice

Kombinācijas
10. aprīlis: Šveice pret Spāniju (spēlēja Madridē, pārcelta no 29. janvāra).
12. aprīlis: Slovēnija ar Latviju, Spāniju un Šveici

G grupa: Itālija (kvalificēta), Beļģija, Somija un Melnkalne

  • Itālija kvalificējās kā grupas uzvarētāja ar marta uzvaru pār Beļģiju.
  • Ceturtdien Beļģija kļuva par pirmo komandu, kas jebkad uzvarējusi Itāliju Eiropas futbola kausa kvalifikācijas turnīrā (Azzurri izcīnīja 34 uzvaras un nospēlēja neizšķirti 35 reizes). Vēl viena uzvara pār Somiju dos viņiem otro vietu, taču neviena šīs grupas komanda vēl nav ārpus konkurences
Itālija svin kvalifikāciju

Itālija svin kvalifikācijuGetty Images

sekas
8. aprīlis: Beļģija 5-4 Itālija
9. marts: Itālija 4–1 Beļģija
8. marts: Somija 6-1 Melnkalne
5. marts: Somija 2-4 Itālija
4. marts: Melnkalne 4-3 Beļģija
2. februāris: Itālija 7-4 Somija, Beļģija 6-2 Melnkalne
28. janvāris: Melnkalne 0-3 Itālija, Beļģija 3-3 Somija

Kombinācijas
9. aprīlis: Melnkalne pret Somiju
13. aprīlis: Somija pret Beļģiju, Itālija pret Melnkalni

Portugāle ir viena punkta pārsvars pēc tam, kad uzvarēja Čehiju

Portugāle ir viena punkta pārsvars pēc tam, kad uzvarēja ČehijuAndrē Sanano caur FPF

H grupa: Portugāle (titula īpašniece), Čehija, Polija, Norvēģija

  • Portugāle kvalificēsies, uzvarot jebkurā mačā pret Norvēģiju.
  • Čehija vai Polija izlems, vai kvalificēties ar četriem punktiem no viņu spēlēm.

sekas
9. marts: Čehija 1-5 Portugāle (spēlēja Lodzā)
8. marts: Polija 4-1 Norvēģija
6. marts: Portugāle 3-3 Čehija (spēlēja Lodzā)
5. marts: Norvēģija 0-3 Polija (spēlēja Lodzā)
3. februāris: Polija 0-3 Portugāle
1. februāris: Norvēģija 0-5 Čehija *
29. janvāris: Portugāle 2-2 Polija, Čehija 5-0 Norvēģija *

* Spēles ir atceltas

Kombinācijas
9. aprīlis: Čehija pret Poliju
11. aprīlis: Norvēģija pret Portugāli (spēlēja Mafrā)
14. aprīlis: Polija pret Čehiju, Portugāle pret Norvēģiju

  • Finālspēles tagad ir paplašinātas līdz 16 komandām, un tās tiek spēlētas ik pēc četriem, nevis ik pēc diviem gadiem
  • Portugāles mērķis ir nosargāt pirmo reizi Slovēnijā izcīnīto titulu 2018. gadā
  • Spānija ieguva septiņus titulus (ieskaitot 1996. gada primāro čempionātu, pirms futsal 1999. gadā ieguva čempiona statusu)
  • Katrā finālturnīrā kopā ar Spāniju ir spēlējušas divas reizes čempiones Itālija un 1999. gada uzvarētāja Krievija
  • Iepriekš nav kvalificēts: Albānija, Armēnija, Bosnija un Hercegovina, Dānija, Somija, Gruzija, Grieķija, Izraēla, Latvija, Moldova, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Norvēģija, Slovākija, Šveice
  • 2021. gada FIFA Pasaules kausa izcīņā Futsal no 12. septembra līdz 3. oktobrim Čehija, Kazahstāna, Portugāle, Krievija, Serbija un Spānija sacentīsies kopā ar mītnes valsti Lietuvu.

Spēļu laiki

2020. gada 8.-9. Decembris
2021. gada 27. janvāris – 3. februāris
2021. gada 2. – 10. Marts
2021. gada 6. – 14

Viņu

Astotie vicečempioni pret septīto otro vietu

  • Spēle turp un atpakaļ no 2021. gada 14. līdz 17. novembrim.

Pretendenti

  • Komandas, kas piedalījās FIFA Futsal World Cup Elite Tour turnīrā: Azerbaidžāna, Baltkrievija, Horvātija, Čehija, Somija, Francija, Itālija, Kazahstāna un Portugāle (īpašnieki), Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Ukraina
  • Deviņas uzvarējušās grupas kvalifikācijas spēles: Albānija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Gruzija, Ungārija, Latvija, Moldova, Norvēģija, Polija.
  • Septiņi kvalifikācijas uzvarētāji: Armēnija, Dānija, Grieķija, Izraēla, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Šveice
READ  Latvija atbalsta jaunus ES "ierobežojošos pasākumus" pret Lukašenko režīmu / rakstu

Hale Hodgson

"Profesionāls problēmu risinātājs. Smalki burvīgs bekona cienītājs. Gamer. Avid alkohola nerd. Mūzikas taktika."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top