Pasaules kausa izcīņas Futsal pēdējā posma posms | Futsal EURO

Pirmo reizi UEFA Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā ir grupu turnīrs, kurā astoņas divīzijas, kas sastāvēja no četrām komandām, līdz trešdienai spēlēja gan mājās, gan ārpus tām, sākot ar decembri.

Astoņu grupas uzvarētāji un seši labākie vicečempioni pievienosies Nīderlandei uz finālu no 2022. gada 19. janvāra līdz 6. februārim, bet pārējie divi vicečempioni spēlē uz citas platformas no 2021. gada 14. līdz 17. novembrim.

  • Grupas vienošanās
  • Līdz šim var pretendēt: Azerbaidžāna *, Bosnija un Hercegovina *, Horvātija *, Somija **, Gruzija **, Itālija *, Kazahstāna *, Nīderlande (uzņēmējvalsts), Polija **, Portugāle (īpašniece) *, Krievija *, Slovākija * *, Slovēnija **, Spānija * (* Grupas uzvarētāji, ** noteikti iekļūs labāko labāko vicečempionu skaitā)
  • Apstiprināta otrā vieta, joprojām varētu būt izslēgšanas spēles: Baltkrievija, Ukraina
  • Viņš joprojām varēja ieņemt otro vietu: Serbija / Rumānija

Kvalifikācijas grupas: rezultāti un spēles

UEFA Futsal kausa izcīņas fināla galvenie punkti 2018. gadā

A grupa: Horvātija (kvalificēta), Ukraina, Dānija, Albānija

  • Horvātija kvalificējās kā grupas uzvarētājas.
  • Ukraina ar uzvarām pār Dāniju ierindojās otrajā vietā.
Horvātija finišēja ar maksimālo punktu skaitu

Horvātija finišēja ar maksimālo punktu skaituGetty Images

sekas
11. aprīlis: Horvātija 7: 0 Dānija
8. aprīlis: Ukraina 8-2 Dānija
7. aprīlis: Dānija 2-6 Ukraina (spēlēja Zaporizhijā), Albānija 0-3 Horvātija
7. marts: Ukraina 2-7 Horvātija
4. marts: Dānija 2-3 Albānija (spēlēja Tirānā)
3. marts: Horvātija 2-3 Ukraina, Albānija 1-3 Dānija
31. janvāris: Albānija 3–10 Ukraina
30. janvāris: Dānija 1–4 Horvātija
27. janvāris: Horvātija 4: 1 Albānija

Spēle ir atcelta
11. aprīlis: Ukraina pret Albāniju

Otrā grupa: Krievija (kvalificēta), Gruzija (kvalificēta), Francija, Armēnija

Krievija piektdien uzvarēja Armēniju, lai iegūtu pirmo vietu

Krievija piektdien uzvarēja Armēniju, lai iegūtu pirmo vietuRFS

  • Krievija kvalificējās kā grupas uzvarētājas.
  • Džordžija kvalificējās kā viena no sešām labākajām vicečempionēm.

sekas
12. aprīlis: Krievija 3-0 Gruzija
9. aprīlis: Armēnija 2-5 Krievija un Gruzija 3-2 Francija
10. marts: Armēnija 2-3 Gruzija
9. marts: Krievija 5-1 Francija
5. marts: Francija 2-3 Krievija, Gruzija 5-0 Armēnija
3. februāris: Armēnija 4-4 Francija
2. februāris: Gruzija 0-4 Krievija
29. janvāris: Krievija 6-0 Armēnija
8. decembris: Francija 4-4 Gruzija

Kombinācijas
14. aprīlis: Francija pret Armēniju

C grupa: Azerbaidžāna (kvalificēta), Slovākija (kvalificēta), Moldova, Grieķija

  • Azerbaidžāna kvalificējās kā grupas uzvarētājas.
  • Slovākija kvalificējās kā viena no labākajām vicečempionēm.
Pēdējās minūtes Azerbaidžānas izlīdzinājums Slovākijā ieguva pirmo vietu C grupā

Pēdējās minūtes Azerbaidžānas izlīdzinājums Slovākijā ieguva pirmo vietu C grupāSFZ

sekas
14. aprīlis: Azerbaidžāna 4-0 Grieķija
13. aprīlis: Moldova 0-4 Slovākija
9. aprīlis: Grieķija 3-3 Moldova
8. aprīlis: Slovākija 1: 1 Azerbaidžāna
9. marts: Moldova 3-5 Azerbaidžāna
7. marts: Grieķija 0-5 Slovākija
4. marts: Azerbaidžāna 5-1 Moldova, Slovākija 6-0 Grieķija
2. februāris: Grieķija 0-3 Azerbaidžāna, Slovākija 4-4 Moldova
29. janvāris: Azerbaidžāna 4-1 Slovākija
28. janvāris: Moldova 3-1 Grieķija

D grupa: Bosnija un Hercegovina (kvalificēta), Serbija, Rumānija, Ziemeļmaķedonija

Ziemeļmaķedonija svin svinības pēc tās izlozes Serbijā

Ziemeļmaķedonija svin svinības pēc tās izlozes SerbijāGetty Images

  • Bosnija un Hercegovina kvalificējās kā grupas uzvarētājas.
  • Serbijai trešdien vajadzīgs punkts, lai apstiprinātu otro vietu; Ja viņi zaudētu Rumāniju, viņi varētu viņus apsteigt un uzvarēt izslēgšanas spēlēs, pārspējot Ziemeļmaķedoniju.

sekas
9. aprīlis: Serbija 4-4 Rumānija
8. aprīlis: Ziemeļmaķedonija 2-3 Bosnija un Hercegovina
10. marts: Bosnija un Hercegovina 5-0 Rumānija
9. marts: Ziemeļmaķedonija 1-6 Serbija
5. marts: Serbija 1-1 Ziemeļmaķedonija
4. marts: Rumānija 2-3 Bosnija un Hercegovina
3. februāris: Serbija 2-4 Bosnija un Hercegovina, Maķedonija 2-2 Rumānija
28. janvāris: Rumānija 2-2 Serbija, Bosnija un Hercegovina 2-1 Ziemeļmaķedonija

Kombinācijas
14. aprīlis: Bosnija un Hercegovina pret Serbiju, Rumānija pret Maķedoniju

Kazahstāna uzvarēja visos sešos mačos

Kazahstāna uzvarēja visos sešos mačosKFF

E grupa: Kazahstāna (kvalificēta), Baltkrievija, Ungārija, Izraēla

  • Kazahstāna kvalificējās kā grupas uzvarētājas.
  • Baltkrievija uzvarēja Ungāriju, lai iegūtu otro vietu, taču viņiem ir jāgaida, lai redzētu, vai viņi automātiski kvalificējas vai iekļūst izslēgšanas spēlēs.

sekas
13. aprīlis: Baltkrievija, 5.-2. Ungārija
11. aprīlis: Kazahstāna 4-0 Izraēla
9. aprīlis: Izraēla 1-4 Kazahstāna (spēlēja Nur-Sultan)
6. aprīlis: Ungārija 1-6 Kazahstāna, Baltkrievija 14-0 Izraēla
10. marts: Izraēla 1–4, Ungārija
8. marts: Baltkrievija 1-6 Kazahstāna
3. marts: Ungārija 3-7 Izraēla
2. marts: Kazahstāna 5-2 Baltkrievija
3. februāris: Ungārija 2-1 Baltkrievija
9. decembris: Kazahstāna 5-0 Ungārija
8. decembris: Izraēla 0-3 Baltkrievija

F grupa: Spānija (kvalificēta), Slovēnija (kvalificēta), Latvija, Šveice

Visvairāk punktu ieguva Spānija

Visvairāk punktu ieguva SpānijaRFEF

  • Spānija kvalificējās kā grupas uzvarētājas.
  • Slovēnija kvalificējās kā viena no labākajām vicečempionēm.

sekas
12. aprīlis: Slovēnija 5-3 Latvija, Spānija 14-0 Šveice
10. aprīlis: Šveice 0-8 Spānija (spēlēja Madridē)
8. aprīlis: Latvija 4-1 Šveice
9. marts: Latvija 1-12 Spānija, Šveice 1-11 Slovēnija
6. marts: Slovēnija 1-2 Spānija
5. marts: Šveice 2-4 Latvija
2. februāris: Spānija 3-1 Slovēnija
29. janvāris: Latvija 0-1 Slovēnija
8. decembris: Spānija 7-0 Latvija, Slovēnija 12-1 Šveice

G grupa: Itālija (kvalificēta), Somija (kvalificēta), Beļģija, Melnkalne

  • Itālija kvalificējās kā grupas uzvarētājas.
  • Somija kvalificējās kā viena no labākajām vicečempionēm.
  • Beļģija kļuva par pirmo komandu, kas jebkad uzvarējusi Itāliju UEFA Eiropas Futsal kausa kvalifikācijas turnīrā (Azzurri uzvarēja 34 un neizšķirti ar otru no 35).
Itālija ierindojās G grupas pirmajā vietā

Itālija ierindojās G grupas pirmajā vietāGetty Images

sekas
13. aprīlis: Somija 3-2 Beļģija, Itālija 2-0 Melnkalne
9. aprīlis: Melnkalne 1-2 Somija
8. aprīlis: Beļģija 5-4 Itālija
9. marts: Itālija 4–1 Beļģija
8. marts: Somija 6-1 Melnkalne
5. marts: Somija 2-4 Itālija
4. marts: Melnkalne 4-3 Beļģija
2. februāris: Itālija 7-4 Somija, Beļģija 6-2 Melnkalne
28. janvāris: Melnkalne 0-3 Itālija, Beļģija 3-3 Somija

Portugāles čempions savu titulu aizstāvēs Nīderlandē

Portugāles čempions savu titulu aizstāvēs NīderlandēAndre Sanano ar Portugāles Futbola asociācijas starpniecību

H grupa: Portugāle (grūtniece, atbilstoša), Polija (kvalificēta), Čehija, Norvēģija

  • Portugāle kvalificējās kā pirmā grupa, pārspējot Norvēģiju.
  • Polijas uzvara pār Čehiju nodrošināja, ka tā kvalificējas kā labāka vicečempione.

sekas
14. aprīlis: Polija 8–5 Čehija
12. aprīlis: Norvēģija 1-7 Portugāle (spēlēja Mafrā).
9. aprīlis: Čehija 3-3 Polija
9. marts: Čehija 1-5 Portugāle (spēlēja Lodzā)
8. marts: Polija 4-1 Norvēģija
6. marts: Portugāle 3-3 Čehija (spēlēja Lodzā)
5. marts: Norvēģija 0-3 Polija (spēlēja Lodzā)
3. februāris: Polija 0-3 Portugāle
1. februāris: Norvēģija 0-5 Čehija *
29. janvāris: Portugāle 2-2 Polija, Čehija 5-0 Norvēģija *

* Spēles ir atceltas

Kombinācijas
14. aprīlis: Portugāle pret Norvēģiju

  • Finālspēles tagad ir paplašinātas līdz 16 komandām, un tās tiek spēlētas ik pēc četriem, nevis ik pēc diviem gadiem
  • Portugāles mērķis ir nosargāt pirmo reizi Slovēnijā izcīnīto titulu 2018. gadā
  • Spānija ieguva septiņus titulus (ieskaitot 1996. gada sākotnējo čempionātu, pirms futsal 1999. gadā ieguva čempiona statusu)
  • Katrā finālturnīrā līdzās Spānijai ir spēlējusi divkārtējā čempione Itālija un 1999. gada uzvarētāja Krievija
  • Iepriekš nav kvalificēts: Albānija, Armēnija, Bosnija un Hercegovina, Dānija, Somija, Gruzija, Grieķija, Izraēla, Latvija, Moldova, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Norvēģija, Slovākija, Šveice
  • 2021. gada FIFA Pasaules kausa izcīņā Futsal no 12. septembra līdz 3. oktobrim Čehija, Kazahstāna, Portugāle, Krievija, Serbija un Spānija sacentīsies kopā ar uzņemošo valsti Lietuvu.

Spēļu laiki

2020. gada 8.-9. Decembris
2021. gada 27. janvāris – 3. februāris
2021. gada 2. – 10. Marts
2021. gada 6. – 14

Viņu

Astotais otrais salīdzinājumā ar septīto otro vietu

  • Spēle turp un atpakaļ no 2021. gada 14. līdz 17. novembrim.

Pretendenti

  • Komandas, kas piedalījās FIFA Futsal World Cup Elite Tour turnīrā: Azerbaidžāna, Baltkrievija, Horvātija, Čehija, Somija, Francija, Itālija, Kazahstāna un Portugāle (īpašnieces), Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija un Ukraina
  • Deviņas uzvarējušās grupas kvalifikācijas spēles: Albānija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Gruzija, Ungārija, Latvija, Moldova, Norvēģija, Polija.
  • Septiņi kvalifikācijas uzvarētāji: Armēnija, Dānija, Grieķija, Izraēla, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Šveice
READ  Kopējais Covid-19 gadījumu skaits sestdien pieauga par vairāk nekā 1000 / raksts / Eng.lsm.lv

Hale Hodgson

"Profesionāls problēmu risinātājs. Smalki burvīgs bekona cienītājs. Gamer. Avid alkohola nerd. Mūzikas taktika."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Back to top