Pasaules kausa atlases posms: Tomass Mullers izglābj Vāciju, Nīderlande apsteidz Latviju | futbola ziņas

Aizstājējs Tomass Mullers 81. minūtē guva uzvaras vārtus, lai piektdienas vakarā pabeigtu Vācijas uzvaru ar 2: 1 pār savu viesi Rumāniju 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā.

Vācijas valstsvienība, kas tagad uzvarējusi visos četros mačos pie jaunā trenera Hansi Flika, ar desmit punktiem ir līderpozīcija 10. grupā ar 18 punktiem septiņos mačos, par sešiem apsteidzot Ziemeļmaķedoniju un Armēniju.

Pēdējās četrās spēlēs viņi ir ielaiduši tikai vienus vārtus un tagad savu vietu varētu aizzīmogot ar uzvaru pār Ziemeļmaķedoniju nākamnedēļ.

Laukuma saimniekiem bija pārsvars, taču pirmos vārtus guva viesi, jo Iannis Hagi stājās pretī diviem aizsargiem, izvelkot bumbu caur Antonio Rudigera kājām un pēc tam devītajā minūtē nostiprinot vadību.

bilde:
Iannis Hagi svin savus apbrīnojamos solo vārtus

Kam piederēja bumbiņa un pilnīga kontrole, Vācija lielāko romiešu pārtraukuma pirmo 45 minūšu daļu pavadīja, bet trūka klīniskās finiša, tuvu bija Seržs Gnabrijs un Leons Goretzka.

Gnabrijs 52. minūtē atrada pelnīto izlīdzinājumu, raidot zemu metienu no soda laukuma robežas, lai gūtu savus 20. vārtus savā 30. starptautiskajā spēlē.

Fliks bija apsolījis augstas intensitātes sniegumu no savas puses, un viņi turpināja labi izaicināt un uzbrukt, jo Rumānija, aizstāvoties ar pieciem vīriešiem, pamazām nogurdināja un iekrita savā pusē.

Pēc tam, kad Gnabrijs un Kai Havertzs ​​bija tuvu, Vācija, kura visu maču bija dominējusi vairāk nekā 70 procentus, guva uzvaru, kad pēc puslaika otrās puslaika sākušais Mullers pēc stūra sitiena iesita tālajā stabā.

Vārdā Deivijs Klasens guva vienīgos vārtus Holande tiec pāri Latvija 1: 0 viesos Rīgā, lai saglabātu pasaules čempionāta kvalifikācijas grupas līderpozīcijas.

19. minūtē Klassens netika atzīmēts, lai panāktu Memphis Depay stūra sitienu, lai gūtu vienīgos vārtus, lai gan holandieši pēdējās 20 minūtēs dominēja gandrīz nerimstošos uzbrukumos un, iespējams, uzvarēja ar vēl lielāku starpību.

Stīfens de Vrijs un Debijs otrajā puslaikā sūtīja labas iespējas, bet otrā laukuma galā holandiešu vārtsargs Džastins Bigelovs savainojuma laikā atvairīja stūra sitienu, lai nesaglabātu visu viņa komandas punktu skaitu.

Nīderlande G grupā izvirzījās līdz 16 punktiem, apsteidzot divus punktus Norvēģija Un četri trešajā vietā Turcija Pēc tam, kad šīs divas valstis Stambulā vienlaicīgi panāca neizšķirtu 1: 1.

Nīderlandei tā bija trešā uzvara četros mačos kopš Luisa van Gāla atgriešanās trenera amatā, un sagaidāms, ka viņi tuvosies kvalifikācijai Pasaules kausam, kad otrdien Roterdamā uzņems Gibraltāru.

Horvātija Tā palika ceļā, lai automātiski kvalificētos Pasaules kausam 2022. gadā pēc Ivana Perišiča, Josko Gvardiola un Marko Levagas gūtajiem vārtiem, kas palīdzēja 2018. gada vicečempioniem uzvarēt ar 3: 0 pār Kipru H grupas kvalifikācijā.

Rezultāts saglabāja Horvātijas līderpozīciju ar 16 punktiem septiņos mačos Krievija Vārtu starpība pēc tam, kad krievi mājās uzvarēja ar 1: 0 Slovākija. trešo vietu Slovēnija Pēc uzvarām sešus punktus apsteidz konkurentus Malta 4-0 viesos.

Tikmēr es palīdzēju Danielam Džeimsam streikot Velsa Viņš cīnījās neizšķirti 2: 2 Čehu Republika Izklaidējošā Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā pēc viesu vārtsarga izvirzīšanas vadībā otrajā puslaikā.

Lūdzu, izmantojiet pārlūku Chrome pieejamam video atskaņotājam

Pasaules kausa kvalifikācijas E grupas spēles starp Čehiju un Velsu svarīgākie notikumi.

READ  Tomass Olsens atceras avāriju Latvijā: "Tas joprojām mani biedēja; slimnīcā es domāju, ka nekad vairs nepieskartos velosipēdam."