Pasaules jaunatnes boksa čempionāts: Indietis Poonams iekļūst pusfināla spēlē Featherweight

Poonama, kura līdz šim savas karjeras laikā nav zaudējusi maču, svētdien ceturtdaļfinālā ar vienbalsīgu lēmumu izslēdza kazahstāni Nazriku Seriku.

Reprezentatīvs attēls. Getty Images

Ņūdeli: Indijas pārstāvis Poonams pusfinālā iekļuva no svara (57 kg), savukārt pieci viņas tautieši iekļuva pasaules jaunatnes boksa čempionāta ceturtdaļfinālā pēc tam, kad guva ērtas uzvaras sešpadsmitdaļfinālā Kielcē, Polijā.

Nākamreiz jums būs jāsastopas ar grūtu pretinieci Sitorā Turdebekovā no Uzbekistānas.

Poonama savus panākumus attiecināja uz treneriem un izraisīja pārliecību, atdodot zelta medaļu no notiekošā turnīra.

“Viņi mani grūda, un lika man smagi strādāt. Es uzvarēju, jo mans treneris ir ļoti labs. Mana taktika bija uzbrukums un pēc tam aizsardzība. Es izcīnīšu zelta medaļu.”

Citu sieviešu vidū Getika (48 kg) sestdien sasniedza ceturtdaļfinālu.

No vīriešu komandas Āzijas sudraba medaļniekam Ankitam Nervilam (64 kg), Pishwamitra Chungtham (49 kg), Sačinam (56 kg) un Višalam Guptam (91 kg) bija tikai viena uzvara, lai izcīnītu valstij medaļu.

Tomēr kampaņa beidzās par labu Nisha Gurgar (64 kg), zaudējot 1-4 Latvijas Beatrisei Rozentālei.
Iepriekš Getica ar 5: 0 pārspēja kazahu Aralimu Maratu.

Chungtham ar līdzīgu pārsvaru pārspēja Mehdi Khosroshahi, pirms Sačins uzvarēja Deividu Jimenezu Valdesu. Arī viņa uzvara bija vienprātīga.

Nerouals ar 4-1 pārspēja poļu Olivjē Zamujski, savukārt Višals savā pusfināla mačā uzvarēja horvātieti Bornu Lunkariku.

Indija sacensībās izlaida 20 dalībnieku – 10 vīriešu un daudz sieviešu – komandu, kurā piedalījās 414 bokseri no 52 valstīm.

READ  Nāciju lielceļš 2022: "Situācija ir ļoti sarežģīta" - Staņislavs Meļņičuks Ukrainā cer godināt kara plosīto dzimteni