Pasaules hokeja čempionātā Kanāda ar 4-2 pārspēj Kazahstānu

Rīga, Latvija (AFP) – Ādams Henriks guva vienus vārtus un divreiz guva vārtus, un Kanāda piektdien pasaules hokeja čempionātā ar 4: 2 pārspēja Kazahstānu, pakāpjoties uz sesto vietu otrajā grupā.

Uzvaras vārtus guva Kols Perfeti, vārtus un rezultatīvu piespēli guva Endrjū Mangiapans un Konors Brauns, bet Darsija Kompera atvairīja 26 bumbas. Kanāda 2-3-0.

Katras grupas četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam. Kanādai atlikušas divas spēles pret Itāliju, kas svētdien neguva nevienu uzvaru, un otrdien – 2019. gada čempioni Somiju.

“Mums vispirms ir jākoncentrējas uz Itāliju. Mums jāturpina spēlēt sava spēle,” sacīja Mangiapans. “Turnīra sākumā mēs bijām saspringti vai mazliet noraizējušies, bet tagad mēs sākam atrast savu ritmu un spēlēt pareizo ceļu. Mēs patiešām sākam sabrukt kā komanda, taču, ja vēlamies gūt panākumus, mums jāturpina spēlēt un spēlēt visas 60 minūtes. “

Kazahstānas labā divas reizes meta Ņikita Mihails, bet Andrejs Šotovs atvairīja 32 metienus.

Citā piektdienas B grupas mačā Latvija ar sodiem ar 4: 3 pārspēja Norvēģiju. Maikls Haga guva uzvaras vārtus, kas Latviju atstāja ceturto, bet Norvēģija septīto.

A grupā Mario Kembe divas reizes guva vārtus Zviedrijas uzvarā ar 4: 1 pār Lielbritāniju, un Matiass Fromms trešajā kārtā pārtrauca neizšķirtu, lai palīdzētu ceturtajā vietā esošajai Dānijai ar 5-2 pārspēt Baltkrieviju. Zviedrija ir piektā, ar rezultātu 2-3-0.

Autortiesības 2021 Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.