Ostins Florians, 15., ir Amerikas labākais cilvēks | Ziņas, Sports, Darbs

ALTENBERGA, Vācija – Ostins Florians no Sautingtonas, Konektikutas piektdien Altenburgā notikušajā pasaules čempionātā vīriešiem skeletonā ieguva 15. vietu kā labākais amerikāņu spēlētājs.

Debitēja Ostins Makrejs no Kolevilas, Teksasā, ierindojās 29. vietā.

“Četru karstuma sacensību foršākais ir tas, ka viss var notikt, it īpaši tādā trasē kā Altenberg.” ASV skeletu treneris Tave Latour, kurš dzīvo Saranac Lake, teica. “Ostins Florians un Ostins Makrijs joprojām mācās un pielāgo lietas, un, lai arī viņi ir vīlušies par finišu, finālā ir daudz neveselīgas pārtikas. Pat daži no nozares lielākajiem sportistiem ir cīnījušies, tāpēc vienmēr ir ko darīt mācīties. “

Floriana sākuma laiks piektdien bija 5,06 un 5,04 sekundes, salīdzinot ar viņa labāko atalgojuma laiku 4,98 ceturtdien. Viņš ceļa vidū bija 10. vietā, bet sarežģītais 58,18 sekundes trešais aplis bija 21 no karstuma. Vēlēdamies atgūt vietas, Florians ieguva pēdējo izpildes laiku 57,71 sekundes un finišēja 15. vietā ar četru taktu kopējo laiku 3: 50,67.

Ar trasi piektdien cīnījās arī vēsturē visvairāk rotātais skeletona sportists Martins Ducors no Latvijas. Viņam bija grūts fināls un viņš noslīdēja aiz Floriana uz 16. vietu. Arī Korejas olimpiskais čempions Singbins Juns noslīdēja atpakaļ un ierindojās 17. vietā.

Makrī debitēja pasaules sērijā, kas pazīstama kā viena no vissarežģītākajām dziesmām pasaulē. Pēc trešā 59,12 sekunžu laika viņš bija 29. vietā, ceturtajam un pēdējam karstumam pietrūka 20 labāko.

Pirmajās sešās vietās ierindojās slēpotāji no Vācijas un Krievijas Federācijas. Vācietis Kristofers Groters izcīnīja savu otro pasaules čempiona titulu pēc kārtas ar kopējo laiku 3: 46.31. Sudrabu izcīnīja Krievijas Federācijas pārstāvis Aleksandrs Tretjakovs ar laiku 3: 46.59, bet bronzu ar 3: 47.51 izcīnīja vācietis Aleksandrs Gassners.

READ  Francija izstājās pēc zaudējuma Latvijai

Pasaules čempionāta sacīkstes sestdien turpinās ar jaukto skeletona komandu sacensībām.

Tās galvenā mītne atrodas Leikplesidas un Skeletona asociācijā ASV, un tā ir primārā komandu bāze.