Ostapenko uzvar Ankitu Raiņu, un Latvija ar 2-0 vada Indiju

Ani |
Atjaunināts:
2021. gada 17. aprīlis 13:11 viņš ir

Jūrmala [Latvia], 17. aprīlis (ANI): Anastasija Sevastova un Jeļena Ostapenko uzvarēja savās atklātajās vienspēlēs pret indiāņu sāncenšiem Karmanu Kauru Tandi un Ankitu Raiņu, lai sniegtu Lativai perfektu sākumu BNP Paribas Billie Jean King Cup Jūrmalā.
Ar 1. numuru izliktā Latvija Sevastova, kas ir 47. vieta, reģistrēja tiešu uzvaru ar 6-4, 6-0 pār garo, smago sitošo Thandy ar 691. numuru, bet iepriekš Ostapenko tika likts sasmalcināt 6-2, 5 – uzvarēt 7, 7 -5 pār Raini mačā, kurā bija daudz piespiedu un nepiespiestu pārkāpumu, īpaši no mājinieku favorīta.
Ostapenko atzina: “Es nemaz neesmu apmierināta ar spēli.” “Vienkārši priecājos par to, kā es cīnījos. Es nevarēju darīt visu iespējamo, uzvarēju šajā mačā un novedu savu komandu pie punkta. Bet kopumā ar to bija grūti spēlēt.”
Tomēr Ostapenko cīnījās, kad mačs tuvojās saviem izšķirošajiem momentiem par to, kam vajadzēja būt daudz vieglākai uzvarai.
Sevastova sava mača sākumā izvēlējās uzņemt servi un uzreiz nolūza izvirzīties vadībā priekšā Tandijam. Viņa saglabāja pārsvaru, taču astotajā spēlē tika salauzta, pirms nākamajā mačā atkal salūza un turpināja sūtīt uz grupu.
Sevastova bija konsekvences pētījums vairāk nekā spožums, savukārt Thandy, kurš ieskauj bumbu un spēcīgi to izšāvis, trāpīja pārsteidzošus zemes sitienus, taču nespēja saglabāt līmeni, kas vajadzīgs, lai izsistu Sevastovu no līdzsvara, un latviete krita tajā dienā. Spēlējiet, uzvarot otrajā mīlas komplektā mačā, kas ilgst 1 stundu un 17 minūtes.
Ostapenko nenogurstošie centieni tika atalgoti tikai pēc rakšanas, cik dziļi viņa varēja, un ar lielu potējumu viņa agri izvirzīja saimniekus. Latvija, kurai ir 52. pasaules numurs un kura spēlē otrajā vietā saimnieku līmenī, izdarīja daudz neregulāru sitienu un vieglu kļūdu, pirms pieredze viņiem ļāva sasniegt uzvaru divās stundās un 24 minūtēs.

READ  27 Times Cinema svin 12 gadu jubileju

Indijas izliktā 1. vieta Raina, kura WTA rangā ierindojās 174. pozīcijā, sāka mazliet nervozēt, taču ātri iestājās un cītīgi cīnījās no laukuma aizmugures, mājas spēlētāja iecienītā laukuma, 2017. gada French Open čempiones.
Indija šajā sacensību posmā spēlē pirmo reizi, un uz papīra tas ir skaidri iztērējams. Kamēr Raiņa neslējās un ar abiem pusēm dzirkstošiem sitieniem visu laiku virzīja pretinieku, Ostapenko pieredze augstākajā līmenī un pārliecība par spēlēšanu mājās, neskatoties uz auditorijas trūkumu, bija pietiekama, lai nodrošinātu uzvaru.
Ostapenko spēle ne tuvu nebija tekoša sākuma setā, tomēr spēja saglabāt lielāku Raiņa kļūdu skaitu.
Pirmajā setā bija seši servēšanas pārtraukumi, ieskaitot abus sākuma mačus, bet izšķirošie pārtraukumi notika ceturtajā un piektajā mačā, kad Ostapenko lauza savu servi un pēc tam noturēja servi, lai atklātu skaidru pārsvaru.
Kad viņa pārvarēja savu agrīno temperamentu, Raina spēcīgi piestiprināja bumbu, un, lai gan arī otrais sets bija ievērības cienīgs par viņas kļūdām, nevis uzvaru, Raina izvirzījās vadībā ar 5-2, divreiz salaužot Ostapenko. Latvija atgriezās pie 5-5, taču tās uzmanība atkal svārstījās, un Latvija izšķērdēja daudz punktu vai tika sakauta ar izciliem Indijas triecieniem.
Līdz izšķirošā seta brīdim abi spēlētāji bija vienādi metieni, un starpība starp 52 un 174 pasaulē bija gandrīz nenosakāma. Galu galā tikai Ostapenko pēc iespējas saīsināja pārsvaru, lai padarītu Reinai grūtākas, un samaksāja par to, kas būtu bijis liels Rainai un Indijai.
Darbība turpināsies no BJK kausa izcīņas spēles starp Indiju un Latviju sestdien Eurosport un Eurosport HD. (Ani)