Olimpiskās kērlinga kvalifikācijas spēles: Skotija pārspēja Vāciju, lai atjaunotu cerības

Skotijas Eve Muirhead laukums ir atgriezies uz pareizā ceļa pēc abpusējām uzvarām

Skotijas ledus halle Īva Muirhedā Nīderlandē turpināja kāpumu olimpiskajā kvalifikācijas kāpumā, uzvarot Vāciju ar 7:4.

Eiropas čempione jau pirmajā endā guva divus vārtus un stabilā izpildījumā ne reizi neatdeva vadību.

Skotija tagad ir uzvarējusi savstarpējās spēlēs pēc savstarpējām sakāvēm, kas draudēja izsist no sliedēm.

Viņi ieņems pēdējo no četrām vietām, kas viņiem dos iespēju 2022. gada Pekinā ieņemt pēdējās trīs vietas.

“Mēs esam labi spēlējuši kopš vakardienas, kad labi spēlējām pret Japānu,” sacīja Muirheds.

“Mēs zinājām, ka šodien un turpmāk katra spēle būs svarīga, taču domāju, ka šis bija ļoti klīnisks sniegums, un komanda sadarbojās ļoti labi.

“Nedēļas sākumā mums bija grūti, bet tagad es domāju, ka esam atraduši savu pamatu un esam koncentrējušies uz balvu, ko tik ļoti vēlamies.”

Skotija spēlē ar Igauniju trešdienas rītā pulksten 8:00 GMT un ar Latviju vēlāk, pulksten 18:00, bet ceturtdien pulksten 13:00 noslēdza savu ceturtdaļfināla kampaņu pret Itāliju.

Kāda ir forma?

Deviņas komandas spēlē savā starpā, un valsts galu galā ieņem rangu tieši uz olimpiskajām spēlēm.

Otrās un trešās vietas ieguvēji spēlēs savā starpā vēlreiz, uzvarētājam izslēgšanas spēlēs izcīnot otro vietu.

Pēc tam zaudētājs tiekas ar slidotavu, kas ceturtdaļfināla kopvērtējumā ierindojās ceturtajā vietā, kur uzvarētāja valsts izšķīra pēdējo vietu. Galu galā ir obligāti jāiekļūst labāko četriniekā.

Sieviešu komandas sacenšas: Čehija, Igaunija, Vācija, Itālija, Japāna, Koreja, Latvija, Skotija, kas olimpiskajās spēlēs spēlēs kā Lielbritānija, un Turcija.

Lasīt logotipa attēlu par BBC - zilskājene - zila

READ  NBA zvaigzne Pasaules kausa izcīņas gatavošanās laikā Lietuvu ved garām Puertoriko