Olimpiskais modinātājs: kanādieši sarūgtina ASV futbola pusfinālā, pludmales volejbola duets joprojām darbojas

Kanādas sieviešu futbola izlase izcīnīs zelta medaļu pēc tam, kad pirmdien Tokijas olimpiskajās spēlēs pieveica ASV.

Bez vārtu guvuma pirmajās 70 minūtēs Džesijs Flemings ierindojās soda laukumā Kanādas labā un atrada vārtus. Kanādas komanda ir kļuvusi mežonīga.

Un, kad mačs beidzās, kanādieši piecēlās ceļos, kliedza un meta rokas gaisā, galu galā pirms 20 gadiem, kopš viņi pēdējo reizi pārspēja pretiniekus, pārspēja amerikāņus-četrkārtēju olimpisko čempionu.

Skatīties | Sieviešu futbola pusfinālā Kanāda uzvar ASV.

Pussargs Džesijs Flemings gūst vārtus no soda sitiena 75. minūtē, kad Kanāda ar 1: 0 uzvarēja ASV un iekļuva sieviešu futbola mačā. 1:28

CBC Sports ” Devinam Heroux ir vairāk par Kanādas vajāšanu laukumā un nervus kutinošā pusfināla spēle.

Lūk, ko jūs, iespējams, esat palaidis garām pirmdien Tokijā.

Atrodiet tiešraidi, obligāti skatāmus videoklipus, jaunākās ziņas un daudz ko citu vienā iepakojumā, kas ir ideāli piemērots olimpiskajām spēlēm. Turpināt no Kanādas komandas nekad nav bijis vieglāk vai aizraujošāk.

Vairāk no Tokijas 2020

Ceturtdaļfinālam kvalificējās Kanādas pludmales volejbola duets

Sieviešu turnīra ceturtdaļfinālā iekļūst divas Kanādas pludmales volejbola komandas. Un, ja viņi uzvarēs savos mačos, pāriem būs jāspēlē pusfinālā.

Pasaules čempiones Sāra Pavana un Melisa Humana Paredes līdz šim uzvarējušas katrā mačā Tokijā. Viņi ir gatavi stāties pretī austrāliešiem Maria Artacho del Solar un Talico Clancy.

Skatīties | Pavan, Humana Paredes iekļūst ceturtdaļfinālā:

Grūtnieces pasaules čempiones Sāra Pavana un Melisa Humana Paredes Tokijas olimpiskajās spēlēs iekļuva ceturtdaļfinālā, uzvarot izslēgšanas spēlēs (21: 13, 21: 13) pār spānietēm Lilianu Fernandesu un Elzu Pakerizo. 5:21

Citam kanādiešu duetam Heterei Benslijai un Brendijai Vilkersonei pretī stāsies latvieši Tīna Graudina un Anastasija Kravčinuka.

READ  Bezgalīgas mācības mūzikas pilsētā

Šajā brīdī uz goda pjedestāla vēl varētu būt divas Kanādas komandas: kamēr pusfināla uzvarētājs dotos uz zelta medaļu, otra spēlētu par bronzu.

Kanādas māsas sasniedz pusceļa izmēru

Sieviešu 1500 m skrējiens veidojas kā ģimenes lieta.

Abas Kanādas māsas – Gabriella Dubois -Stafford un Lucia Stafford – pēc kvalifikācijas kārtu aizvadīšanas kopā sacentīsies trases notikuma pusfinālā.

Gabrielai pieder Kanādas rekords, pirmdien savā kvalifikācijas sesijā ieņemot pirmo vietu ar laiku četras minūtes 3,70 sekundes. Lūsija veica lielisku skrējienu, sasniedzot personisko rekordu 4: 03.52sek, un savā nogurdinošajā kvalifikācijā ierindojās septītajā vietā.

Pusfināla spēles paredzētas trešdien.

Kanādiete Lūcija Staforda reaģē pēc pirmdienas sacensībām 1500 metru distancē sievietēm. (Fils Noble/Reuters)

Kanādiete Gabriella DeBoisa Staforda pirmdien Japānā Tokijas olimpiskajās spēlēs ved uz uzvaru sieviešu 1500 metru distancē. (Aleksandra Šmigela/Reuters)

Saimons Biless ir atpakaļ

Amerikāņu vingrošanas zvaigzne Simone Bilesa atgriežas olimpiskajās sacensībās Tokijā. Kā vēsta ASV vingrošana, 24 gadus vecais un seškārtējais olimpiskais medaļnieks plāno startēt līdzsvara staru finālā.

Bilesa nesen izstājās no vairākiem olimpisko spēļu pasākumiem, lai koncentrētos uz savu veselo saprātu.

Sieviešu asimetriskā stieņa finālā Tokijas olimpiskajās spēlēs smaida amerikāniete Simone Bilesa. (Jimmy Squire/Getty Images)

Lai gan viņa nav piedalījusies komandu finālā, kā arī individuālo sacensību finālā, urbšanas urbumā, grīdā vai nelīdzenajos stieņos, organizācija saka, ka viņa atgriezīsies trešdien uz staru pasākumu, uz kuru viņa aizveda mājās olimpiskā bronzas godalga Rio 2016.

Viņa kādu laiku spēlēs pavadīja, uzmundrinot savus amerikāņu komandas biedrus, piemēram, Soniju Lī, kurš daudzcīņā ieguva zeltu, un Džedu Kariju, kurš olimpiskajā debijā guva zeltu sieviešu grīdas vingrinājumā.

Kanādas vajāšanas komandas iegūs bronzu

Kanādas vīriešu un sieviešu vajāšanas komandām, pirmdien finišējot kvalifikācijas braucienu apakšējā daļā, būs jākoncentrējas uz bronzas medaļu.

Tā kā Kanādas riteņbraucēji savos pasākumos ierindojās attiecīgi sestajā un astotajā vietā, zelta un sudraba medaļas ir nekontrolējamas.

Sieviešu riteņbraukšanas komandu kvalifikācijas sacensībās pirmdien sacenšas kanādietes Elisona Beveridža, Džasmīna Dohring, Annija Foremane Makija un Džordžija Semmerlinga. (Pīters Parks/AFP, izmantojot Getty Images)

Kanādieši Vinsents de Hejers, Maikls Folijs, Dereks Dž un Džejs Lamoureuks pirmdien sacenšas Japānas Izu velodromā. (Gregs Beikers/AFP, izmantojot Getty Images)

Ja viņi iekļūs goda pjedestālā, tas notiks arī sieviešu komandas deja vu gadījumā – trīs no četriem komandas dalībniekiem sacenšas Tokijā pēc tam, kad komanda izcīnīja bronzu Rio 2016.

READ  Rojs Kīns aizveda savus Sky Sports draugus vizītē uz saviem bijušajiem klubiem Korkā

Vīriešu sacensībām bija arī biedējošs brīdis, kad austrāliešu konkurenta stūre salūza un nosūtīja viņu lidot virs trases. Sacensības tika pārtrauktas, lai sportists Aleksandrs Porters varētu saņemt medicīnisko palīdzību.

Viņš vēlāk atgriezās kopā ar savu komandu, lai atkal sacenstos, skrāpējumi un viss.