Nīderlande vs Latvija – Futbola spēļu ziņojums – 2021. gada 27. marts

Stīvens Burgess un Luks de Jongs guva pirmos puslaika vārtus, lai sestdien ar 2: 0 pārspētu Latviju pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā nogādātu Nīderlandē.

– UEFA WC kvalifikācija ESPN +: spēļu straume un atkārtojums (tikai ASV)
– ESPN FC ikdienas straumēšana vietnē ESPN + (tikai ASV)

Nīderlandes izlase meklēja spēcīgu atbildi pēc trešdien Stambulā sagrautās 4: 2 sagrautās Turcijas G grupas kampaņas sākumā.

Tomēr, neskatoties uz sīvo uzbrukumu jau pašā sākumā – holandieši pirmajās 25 minūtēs guva 11 vārtu mēģinājumus -, vārtus guva līdz pat pusstundai, kad Berģis, kurš bija gaidījis līdz 23. starptautiskajai spēlei, lai gūtu savus pirmos starptautiskos vārtus, sitot viņu no laukuma malas gaidīja.

Latvija varonīgi aizsargājās mača lielākajā daļā, izņemot stūra sitienu 69. minūtē, kad De Jongs guva savus otros vārtus.

Spēle tika aizvadīta 5000 skatītāju priekšā Amsterdamas arēnā kā daļa no valdības atbalstīta pētījuma par kontaktu daudzumu līdzjutēju attieksmē.

Pirms spēles Nīderlandes spēlētāji sestdien skaidrā paziņojumā par cilvēktiesībām Katarā, kurā notiek Pasaules kausa izcīņa, valkāja kreklus, kas dekorēti ar uzrakstu “Futbols atbalsta pārmaiņas”, līdzīgos protestos pievienojoties Vācijas un Norvēģijas spēlētājiem. .