Nīderlande izniekoja divu vārtu pārsvaru un nospēlēja neizšķirti 2:2 ar Melnkalni

Podgorica, Melnkalne (AFP) – Nīderlande sestdien palaida garām iespēju kvalificēties Pasaules kausa izcīņai, kad deva…

Podgorica, Melnkalne (AFP) – Nīderlande sestdien palaida garām iespēju kvalificēties Pasaules kausa izcīņai, kad pēdējās minūtēs atdeva divu vārtu pārsvaru ar neizšķirtu 2:2 Melnkalnē, kad uzvara būtu nodrošinājusi vietu turnīrā. nākamā Katara. ģenerālis.

“Barcelona” uzbrucējs Memfiss Depejs guva divus vārtus, nodrošinot Nīderlandes izlases kontroli, taču, kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas tikai astoņas minūtes, Melnkalnei izdevās atspēlēties.

Uz maiņu uznākušais Iļja Vukotičs atkal ieskrēja laukumā, kad viņš veica piespēli aiz aizsardzības un driblēja garām Džastinam Bigelovam, gūstot vārtus 82. minūtē. Četras minūtes vēlāk Nikola Vujnovičs palielināja rezultātu, pārlecot pāri Deilijam Blindam ar galvu tālajā stūrī.

“Es nezinu, ko teikt,” Nīderlandes raidorganizācijai NOS sacīja Nīderlandes kapteinis Virdžils van Diks.

“Otrajā puslaikā spēlējām kauns,” viņš piebilda.

Nīderlande joprojām ir G apakšgrupas vadībā, par diviem punktiem atpaliekot no Turcijas, un otrdien varētu kvalificēties, Roterdamā pārspējot Norvēģiju. Mačs tiks aizvadīts aiz slēgtām durvīm, ņemot vērā jaunu daļēju koronavīrusa bloķēšanu Nīderlandē. Turcija pēdējā mačā spēlē ar Melnkalni, bet Gibraltārs uzņem Latviju.

Nīderlandei šī uzvara nozīmēja atgriešanos Pasaules kausa finālturnīrā nākamgad pēc tam, kad 2018. gadā tā nekvalificējās Krievijai. Holandietis, kurš zaudēja trīs Pasaules kausa finālturnīrā, 2014. gadā Brazīlijā ierindojās trešajā vietā, arī Nīderlandes trenera Luisa van Gāla vadībā. tajā laikā. Viņam otrais termiņš valstsvienības vadībā.

Turcija un Norvēģija ir līdzvērtīgi pa diviem punktiem no Nīderlandes, un Turcija pēc uzvaras pār Gibraltāru Stambulā ar 6:0 apsteidz vārtu starpību cīņā par otro vietu un otro vietu.

Depejs realizēja 11 metru soda sitienu 25. minūtē pēc tam, kad Marko Jankovi?” no sitiena laukuma malā nokautēja Deiviju Klasenu. Šie bija Depeja 10. vārti izslēgšanas spēļu kampaņā.

READ  Acis uz Apache helikopteru debesīm / Raksts

Viņš panāca 2:0 un kļuva par Nīderlandes visu laiku rezultatīvāko spēlētāju Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijā ar 14 vārtiem, pateicoties asprātīgam pieskārienam no tuvas distances pēc Denzela Dumfrīza zemā centrējuma no labās puses 54. minūtē.

Tagad Depejs savas valsts labā ir guvis 37 vārtus, tādējādi viņu pielīdzinot Denisam Bergkampam un Arjenam Robenam. Rezultatīvākais spēlētājs ar 50 vārtiem ir Robins van Pērsijs.

Bet ar to nebija pietiekami, lai uzvarētu.

“Tā ir izšķērdība,” Depejs sacīja NOS. “Mēs smagi strādājām un savaldījām to, un pēc tam dažu minūšu laikā es viņam pilnībā atteicos. Tas ir tik stulbi.”

Iepriekš Oslo “Southampton” uzbrucējs Muhameds Al Junusi domāja, ka ar novēlotu piepūli beidzot ir salauzis spītīgo Latvijas aizsardzību, taču VAR nosprieda, ka vārtu guvums bija off. Norvēģija spēlēja bez savainotā uzbrucēja Erlinga Hālanda Olival stadionā.

Kamēr Oslo nespēja atrast tīklu, Turcija to izdarīja trīs reizes katrā puslaikā pret Gibraltāru. Rezultātu 11. minūtē atklāja Kerims Akturkoglu, un Dervisoglu četru minūšu laikā divreiz meta pa vārtiem, pirmajā puslaikā panākot 3:0. Demirals, Dorsons un Merts Malders pabeidza vārtus pēc pirmā puslaika beigām.

Otrajā vietā esošā komanda spēlē 12 komandu izslēgšanas spēli, kurā ietilpst 10 grupu vicečempioni, kā arī UEFA Nāciju līgas grupu uzvarētāji.

Laukuma saimnieki Katara, Beļģija, Vācija, Francija, Dānija un Brazīlija jau kvalificējušās nākamā gada Pasaules kausa finālturnīram.