Nīderlande izlozē ar Norvēģiju | Dienas zvaigzne

Norvēģis Erlings Brauts Hīlands svin savu pirmo vārtu gūšanu. Foto: Reuters

“>

Nīderlande trešdien Oslo notikušajā Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā bija spiesta atgriezties no aizmugures, lai panāktu neizšķirtu 1: 1 ar Norvēģiju, kas ir draudīgs sākums jaunajam trenerim Luisam van Gālam.

Ērlings Hīlands izvirzīja norvēģus vadībā pēc 20 minūtēm, bet Deivijs Klosens pēc 17 minūtēm panāca izlīdzinājumu, jo nīderlandieši nodrošināja daļu no sabojātās summas slikti novietotajā G grupas sadursmē Ullival stadionā.

Rezultātā Nīderlande, kuras kontā ir septiņi punkti četros mačos, kopvērtējumā atpalika no Turcijas.

Nepārspētā Turcija, kas trešdien nospēlēja neizšķirti 2: 2 ar Melnkalni, pieauga līdz astoņiem punktiem, bet Norvēģija atpalika par septiņiem punktiem, bet atpalika no Nīderlandes ar vārtu starpību.

Hālands ar priekšzīmīgām piedzīvojumu spējām guva savus astotos vārtus 14 starptautiskos mačos, kā rezultātā tika izdarīts nepareizs metiens ar muguru pret vārtiem un 20. minūtē pagriezās, lai ievirzītu bumbu tīklā, neskatoties uz izmisīgo Virgilija van Dijaka iejaukšanos.

Nīderlandieši panāca izlīdzinājumu, kad Klasens no labās malas raidīja tīklā Georginio Wijnaldum centrējumu pēc tam, kad norvēģu aizsardzība to neizšķīra.

Pirmajā puslaikā līdzīga iespēja bija Klasenam, un Van Dijks ar galvu devās uzreiz pēc norvēģu vārtsarga Andrē Hansena glābšanas.

READ  Disney Plus - straumējiet "Shang -Chi" tiešsaistē bez maksas pakalpojumā Film Daily

Nīderlandieši pēc pārtraukuma sagrāba pārsvaru, bet norvēģu pretuzbrukums pēc stundas ieraudzīja kapteini Martinu Odegaardu ar kreiso kāju baro Hailendu, un 21 gadu vecais spēlētājs ar asprātīgiem centieniem trāpīja mežā, cenšoties uzvarēt Nīderlandi. Tuvākajā vietā ir vārtsargs Džastins Bello, kurš debitēja.

Nīderlandieši to varēja uzvarēt ar mača pēdējo sitienu, taču Denzel Dumfries nespēja iegūt pietiekami daudz spēka un Hansens paspēja atvairīt bumbu.

Nīderlande cerēja uz pozitīvu sākumu 70 gadus vecā Van Gāla vadībā, kurš izlases lomu uzņēmās trešo reizi, bet pirms trešdienas spēles bija tikai divas dienas, lai strādātu ar savu komandu.

Viņš nomainīja Frenku de Būru pēc neapmierinošā Eiropas čempionāta, kur astotdaļfinālā viņi tika izslēgti no Čehijas.

“Tas bija ļoti neapmierinošs rezultāts sarūgtinošā mačā,” Nīderlandes televīzijai sacīja Memfiss Depajs.

“Mēs nespiedām pietiekami daudz, un mums trūka radošuma.”

Nīderlande sestdien atgriežas mājās pēc Melnkalnes Eindhovenā, bet Norvēģija tajā pašā dienā dodas uz Latviju.