Nīderlande ar 7-0 sagrāva Gibraltāru, un Turcija panāca neizšķirtu ar Latviju

Gibraltārs (AFP) – Pagāja zināms laiks, bet Nīderlande zaudēja uzvaru pār Gibraltāru ar rezultātu 7: 0, jo grupas līderes Turcija otrdienas Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē ar Latviju cīnījās neizšķirti 3: 3.

Nīderlande ir otrā G grupā, par punktu atpaliekot no Turcijas. Otrajā grupas spēlē Norvēģija ar 1: 0 uzvarēja Melnkalni.

Gibraltārs, kas ieņem pasaules rangu 195. vietā, pirms pārtraukuma lielākoties turēja Nīderlandi nepatikšanās, bet 10 minūšu laikā iespaidīgi sabruka. Otrais puslaiks uz Viktorijas stadiona mākslīgā seguma

Nīderlandieši izdarīja 19 metienus pirms pirmā puslaika beigām, taču tikai viens no viņiem pārspēja Gibraltāra un vārtsarga Deila Koulinga aizsardzību, kurš no Memfisas Depaija sitiena atvairīja virkni bumbu, ieskaitot vienu sejā.

Stīvens Burgess beidzot pārtrauca rezultātu 42. minūtē, kad bumba trāpīja kājās un pirmo reizi trāpīja sitienu gar Koulinga vārtiem.

Gibraltāra siena pēc pārtraukuma sabruka, kad holandieši 10 minūtēs guva četrus vārtus uzreiz pēc tam, kad Deilijs Blinds tika nolaists no laukuma uz nestuvēm ar potītes savainojumu.

Lūks de Jongs sāka kritienu ar saviem trešajiem vārtiem visvairāk G grupas kvalifikācijas turnīrā, pirms ātri pēc kārtas gūstot Depei, Džordženio Vijnaldumu un Doneli Malinu – kā aklu aizstājēju. Tad Gibraltārs 20 minūtes sarūgtināja holandiešus, līdz aizstājējs Donijs Van de Bēks panāca 6: 0 un Depejs guva otros vārtus.

“Jūs esat nedaudz vīlies, ka palaidāt garām daudz labu iespēju, bet es domāju, ka 7: 0 bija labs rezultāts,” sacīja Veinaldums.

Stambulā Turcija nedaudz vairāk kā pusstundas laikā izvirzījās vadībā ar 2: 0, pateicoties Kenana Karamana un Hakana Kalhanoglu vārtiem, pirms Roberts Savalņiks guva vārtus Latvijas labā. Buraks Yilmazs ar diviem vārtu guvumiem no soda laukuma vietas atguva Turcijas pārsvaru, pirms Latvijas labā vārtus guva Roberts Oldriķis un Deiviss Mechanics.

READ  Krievs Tretjakovs izcīna zeltu Pasaules kausā 2021/2022 Austrijā - sports

Podgoricā Aleksandrs Sorlots guva vienīgos vārtus Norvēģijas uzvarā ar 1: 0 pār Melnkalni.