NHL, Sentluisas policija izskata draudus pret Avs komandu Kadri

Tampa, Florida. – Andrejs Vasiļevskis atvairīja 49 reizes un pirmdienas vakarā četrās spēlēs pabeidza Tampabejas “Lightning” uzvaru pret Floridas “Panthers”, uzvarot ar 2:0, nosūtot divkārtējos Stenlija kausa čempionus Austrumu konferences finālā sesto reizi vēsturē. . astoņi gadi.

Pats Marrons panāca neizšķirtu bez vārtiem, trāpot Zakam Pogosianam garām Panthers vārtsargam Sergejam Bobrovskim, bet pēc tam nedaudz vairāk kā sešas minūtes trešajā puslaikā iemeta bumbu tīklā. Ondrijs Balats 22 sekundes pirms mača beigām pievienoja tukšus vārtus.

Vasiļevskis uzvarēja sesto spēli pēc kārtas, sērija sākās, kad Lightning pirmajā kārtā iedzina 3:2 deficītu. Šis viņam bija sestais rezultāts sērijā pēdējās septiņās uzvarās.

Konns Smits Trofijs ierobežoja Panthers augstāko punktu ieguvēju, kurš guva 4,11 vārtus NHL, vienlaikus iekrājot līgas labāko rekordu regulārās sezonas laikā, tikai trīs vārtos četrās spēlēs.