Neapmierināts Kenins cīnās, kad sāk aizstāvēt Austrālijas atklāto sportu

Publicēts 2021. gada 9. februāris 07:34 no rīta

Sofija Kenina otrdien ar 7: 5 6: 4 pārspēja Medisonu Inglesu, lai otrdien atklātu Austrālijas atklātā čempiona titula aizsardzību.

Melburnas (AFP) negants Sofija Kenina otrdien sāka smagi, lai aizstāvētu Austrālijas atklātā čempiona titulu ar nepārliecinošu uzvaru pār aizstājēju Medisonu Inglesu.

Ceturtā izlase uzvarēja ar 7-5, 6-4 1 stundas 26 minūtēs ar visu laiku VOE un neapmierinātību ar nepabeigto sniegumu.

Kenins, kurš pieļāva 27 vieglas kļūdas, teica: “Es acīmredzami neesmu apmierināts ar to, kā es spēlēju.” “Esot pirmajā kārtā, manī valdīja spriedze, bet es priecājos par to tikt pāri.”

22 gadus vecā sieviete atgriezās savas lieliskās debijas Grand Slam debijas posmā, trijos setos sakaujot Garbēnu Mugurūzu, pēc zaudējuma Yara Valley Classic iesildīšanās mačā ceturtdaļfinālā spānim.

Pēc tam viņa raudādama izgāja no tiesas un vēlāk paziņoja, ka viņu satrauc kreisā augšstilba ievainojums, kas, pēc viņas domām, varētu būt saistīta ar obligāto 14 dienu karantīnu viesnīcā, ierodoties Austrālijā.

Maskavā dzimušais Kenins, kurš spēlēja Rod Laver arēnā atvērto jumtu, otrdien, šķiet, pārvietojās brīvi, taču saspringtajā pirmajā setā, ko iezīmēja garas sacīkstes, bija grūti saskarties ar drosmīgo austrālieti.

Galu galā viņa ignorēja 23 gadus veco Inglisu, kurš četros mēģinājumos nebija uzvarējis “Grand Slam” mačā.

Tad Kenins spēlē Latvijā Anastasiju Sevastovu vai kaskadieri Kaju Kanebi no Igaunijas, kura bija vicečempione Gippsland iesildīšanās čempionātā.

Agrāk pirmdien derīgā un spēcīgā Simona Halepa uzsāka savu cīņu par pirmā Austrālijas atklātā čempiona titula iegūšanu, pirmdien viegli uzvarot vietējo aizstājēju Lizeti Kabreru, paziņojot, ka ir pielāgojusies “daudz ātrākajām” vietām Melburnas parkā.

Otrajai sēklai bija nepieciešama neizšķirta spēle, un Gippsland Trophy iesildīšanās mačā viņa guva muguras lejasdaļas savainojumu, taču 59. minūtē “Road Laver” arēnā viegli pārvietojās 6: 6 6: 1.

READ  Hariss un Treils pārstāvēs Lielbritāniju | Sports

“Es jūtos labi, mans ķermenis ir piemērots,” sacīja rumāņu spēlētājs, kurš atzīmēja 14 uzvarētājus.

“Ir lieliski justies atgriezties Melburnā.”

Halepa, kuras septiņu gadu sērija desmitniekā bija garākā aktīvā sērija starp sievietēm, atklāšanas mačā lauza servi un pēc tam uzvarēja 23 gadus veco Kabreru, kurš četros mēģinājumos nespēja uzvarēt mājas spēlē Peace. . .

2018. gada French Open čempione priekšroku deva lēniem segumiem ar lielu atsitienu, taču uzstāja, ka viņa ir apmierināta ar stadionu ātrumu, kas bija diskusijas punkts starp spēlētājiem pirms turnīra.

“Tas ir daudz ātrāk, bet es pie tā pieradu, jo paliku šeit pirms 10 dienām,” viņa teica.

“Es jūtos labi šeit, pat ja tas ir ātri.”

Divkārtējā “Grand Slam” čempione Halepa vēlreiz tiks izslēgta, lai iznīcinātu Austrālijas cerības, trešdien otrajā kārtā tiekoties ar Aglu Tomljanoviču.

“Viņa ir laba spēlētāja, bet es koncentrēšos tikai uz sevi. Tā būs grūta cīņa,” viņa sacīja par konfrontāciju ar pasaules numuru 69.

29 gadus vecā Halepa meklē savu pirmo uzvaru Melburnas parkā pēc tam, kad nav izdevusies tikt līdz Karolīnai Vozņacki 2018. gada klasē.

Pagājušajā gadā viņa bija apdullināta pēc pusfināla zaudējuma diviem taisniem setiem Garbinei Muguruzai.