Naomi Osaka Nr. 2, kas pārsteigs Madrides | Sports

Čehiete Karolīna Mučova svētdien ar rezultātu 3: 6 6: 1 pārspēja japānieti Naomi Osaku Madrides “Mutua Open” otrajā kārtā.

Osaka, kura spēlē savā otrajā māla mačā kopš 2019. gada Francijas atklātā čempionāta, agrā pārtraukumā pieļāva dubultkļūdu, zaudējot pirmo setu. ASV atklātā čempionāta un Austrālijas atklātā čempionāta valdošie čempioni atguvās, lai pārtrauktu pie 3-3 un pēc tam uzvarētu, lai ieņemtu otro setu.

Mačova trešajā setā atgriezās uz pareizā ceļa, debijas mačā salaužot Osaku un pēc tam gūstot panākumu pēc stundas un 49 minūtēm.

“Šodien tas bija smags mačs, taču mums bija daži sagatavošanās darbi,” sacīja Mačova. “Es biju gatavs šodien spēlēt ar visu, kas man pieder, un izmantot visus iespējamos ieročus [do] Ko es varu. Es noteikti esmu priecīga, ka šodien viņam tas izdevās. “

24 gadus vecajai Mučovai tagad ir trīs uzvaras pār pieciem labākajiem pieciem no 10 mačiem šajā sezonā. Pirmdien publiskotajā rangā Mučova pakāpās uz 20. numuru.

“Tas nav īpašs sagatavošanās darbs, ja spēlē 10 labākos spēlētājus vai 20 vai 50 labākos spēlētājus,” sacīja Mačova. “Parasti tie ir ļoti līdzīgi, bet es vienkārši cenšos sagatavoties tik daudz, cik varu un pēc iespējas labāk, un tad cenšos laukumā darīt visu iespējamo.”

23 gadus vecā Osaka savā vienīgajā iepriekšējā mačā (2020. gada Sinsinati) pārspēja Machuvu ar trim setiem.

Nākamās Močovas sacensības būs ar 16. numuru izliktā grieķiete Marija Sakkari, kura ar 6-3 6-1 pārspēja igaunieti Aneti Kontavitu.

Svētdien viņa atpalika arī ar sesto numuru izlikto čehieti Karolīnu Pliškovu, kura taisnos setos ar 6-0, 7-5 zaudēja krievietei Anastasijai Pavļučenkovai. Pliškova finišēja ar 28 pārkāpumiem un septiņiem dubultkļūdām.

READ  Seniori atgriežas Rīgā – Eiropas Džudo federācijā

Citos mačos rumāniete Simona Halepa ar 6-0, 6-4 pārspēja ķīnieti Saisai Žengu. Krievijas piekto numuru Krievijas arēnā Sabalenka ar 6-3, 6-3 vadīja Daria Kasatkina. Ar 11. numuru izliktā amerikāniete Dženifera Breidija ar 6-2, 6-1 pārspēja Latviju, Jeļenu Ostapenko.

Pēdējās divās spēlēs šodien ar 12. numuru izliktā baltkrieviete Viktorija Azarenka tiksies ar amerikānieti Džesiku Bigulu, bet ar 13. numuru izliktā beļģiete Elena Rybakina tiksies ar Kazahstānu Elenu Rybakinu.