Mūrs pacēla Velsu Eiropas čempionāta kvalifikācijā ar 1:0 uzvarot Latviju

KARDIFA (Reuters) – Kīfers Mūrs guva vārtus ar sitienu pirmajā puslaikā, Velsai otrdien ar 1:0 pārspējot zemo komandu Latviju, paliekot nepārspēta pēc diviem Eiro 2024 kvalifikācijas turnīra mačiem.

Velsa dominēja pirmajā puslaikā pret Latviju Kārdifas pilsētā, neizmantojot vairākas lieliskas iespējas.

Roba Peidža neatlaidība atmaksājās 41. minūtē, kad Dens Džeimss lieliski raidīja soda laukuma vidusdaļā Mūram, lai gūtu savus desmitos vārtus Velsas labā.

Latvijai 84. minūtē bija iespēja panākt izlīdzinājumu, taču Rināra Varslavāna sitiens no soda laukuma ārpuses lidoja tālu, pussargam neapmierināti pārvelkot kreklu pār galvu.

Latvija aizvadīja savu pirmo maču Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kamēr Velsa sestdienas mačā Horvātijā nospēlēja neizšķirti 1:1 pēc Neitana Brodheda pēdējā minūtē gūtajiem vārtiem.

Šī spēle Velsai bija pirmā kopš otrdienas talismana Gereta Beila izstāšanās janvārī, aizvadot 111 spēles.

Velsa cer atgūties pēc savas drūmās kampaņas Pasaules kausa izcīņā Katarā novembrī, kurā ASV cīnījās neizšķirti 1:1, pēc tam ar 2:0 zaudēja Irānai un 3:0 Anglijai.

(Ziņojusi Lorija Jūinga; rediģējis Tobijs Deiviss)

Mūsu standarti: Thomson Reuters uzticības principi.

READ  🇱🇻 Latvija: Doncs saņem 5000 eiro dziesmas “Hollow” popularizēšanai pirms Eirovīzijas