Mīds gūst četrus vārtus un panāk White 50 Anglijas uzvarā pār Ziemeļmaķedoniju ar 10:0 | Pasaules kauss sievietēm 2023

Beta Mīda guva četrus vārtus savā trešajā “hat-trick” Anglijas izlases Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, Elīna Vaita kļuva par otro spēlētāju, kas Anglijas izlases labā sasniegusi 50 vārtus, “Lions” Skopjē ar 10:0 pārspēja Ziemeļmaķedoniju.

Mančestras “United” uzbrucēja Ella Tone guva trīs vārtus, bet Džordžija Stenveja guva vārtus abās otrā puslaika pusēs, kad Anglija saskārās ar sacelšanos pret komandu, kuru viņi apgrieztā spēlē uzvarēja ar 8:0.

“Esmu pārsteigta par to, kā mēs guvām vārtus, nav svarīgi, kurš tos guva,” sacīja trenere Sarīna Vīgmane. “Tas ir tas, ko mēs gribējām, mēs gribējām izveidot daudz iespēju, gūt daudz vārtu un neielaist. Tā arī izdarījām. Mēs arvien labāk atradām viens otru kabatās un aiz aizsardzības, un cerams, ka mēs to varēsim izdarīt. arī pret augstāka līmeņa pretiniekiem.”

Lai gan iznākums bija labvēlīgs, lauvas nebija tik klīniskas, kā vajadzētu būt pret komandu, kas atrodas 124 pozīcijas zemāk par FIFA pasaules rangu, un komandas 10 vārti tika gūti no 39 metieniem pret Ziemeļmaķedoniju un 82% īpašumtiesību. . “Mēs vienmēr tā ceram [the ratio is a little better]Vegmens teica. “Mēs vienmēr strādājam pie tā, lai nākamreiz to uzlabotu.”

Īss ceļvedis

Raunds: Francija ar nieka zīmi pārspēja Velsu

Displeji

Velsa Viņa tika pieveikta ar 2:1 sieviešu Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra A grupā kā Francija Llanelli viņi saglabāja savu rekordu 100% līmenī. Vendija Renāra ar galvu pēc stūra sitiena un Marī Antuanetes Katuto no tuvas distances izvirzīja Franciju vadībā ar 2:0, taču laukuma saimnieki izdarīja vēlu grūdienu.

Sofijas Engelas šķībais sitiens deva Velsai cerību 19. minūtē, un Džemma Evansa domāja, ka viņa ir panākusi izlīdzinājumu, taču pamanīja, ka sitiens tika izslēgts. Helēna Vorda [pictured, centre] Viņa tika nosūtīta uz kompensācijas laiku, lai izcīnītu savu 100. izcīņu savas valsts izlasē, jo viesi turpina.

SlovēnijaUzvarot Kazahstānu ar 2:0, Velsa cīņā par otro vietu un izslēgšanas spēļu zonu atpaliek par vienu punktu, taču Džemmas Graingeres komandai ir priekšā spēle, un tiek prognozēts, ka otrdien Kazahstānā izcīnīs visvairāk punktu.

d grupā, ZiemeļīrijaViņu cerības uz izslēgšanas spēlēm deva smagu triecienu, jo viņi zaudēja ar 3:1 Austrija Vīnē. Pēc bezvārtu pirmā puslaika Austrijas kapteine ​​Karīna Vainingere ar stūra sitienu pārtrauca rezultātu, un laukuma saimnieces pēc kārtas pievienoja vēl divus vārtus.

Nikola Bella sodīja par pārkāpumu aizsardzībā, un Barbara Dansta pabeidza Lauras Versingeres piespēli, lai pabeigtu 10 minūšu uzbrukumu, un Džūlijas Endrjūsas pirmie vārti bija tikai vēls mierinājums. Līdz ar uzvaru Austrija ir vadībā par trīs punktiem un otro vietu trīs spēlēs.

Paldies par jūsu atsauksmēm.

Tomēr Tūkstošgades krustam spīdot Skopjē 66 m augstumā Vodno kalna virsotnē, kas lidinājās virs Toos Prowski arēnas slīpā jumta, atspoguļojot tā līkni, pirmā puslaika beigās Anglija bija pārsvars par pieciem vārtiem. Un viņi to izdarīja bez virknes galveno spēlētāju, kapteinei Leai Viljamsonei aizejot pēc smadzeņu satricinājuma protokola, bet aizsargiem Aleksam Grīnvudam, Lotei un Benam Mūjam atstājot attiecīgi ceļgala un augšstilba savainojumus.

Pagāja tikai piecas minūtes, lai Anglija izietu uz priekšu, taču viņi jau varēja būt priekšā, jo Vaits jau otrajā minūtē ar galvu raidīja bumbu vārtos pēc Lorēnas Hemas centrējuma. Kaņepes bija atspēriena nodrošinātāja, no kreisās malas raidot līdzīgu bumbu, kuru Vaits netrāpīja, pirms Mīds viņu ietriecās tālajā stabā.

Abonējiet sieviešu futbola iknedēļas biļetenu.

Abonējiet mūsu jauno un bezmaksas sieviešu biļetenu!

Mīds guva Anglijas izlases otros vārtus pēc lieliskas Stenvejas piespēles, pēc tam no šaura leņķa sita pāri vārtsargam Viktorijai Pančorovai un trāpīja sānu tīklā. Pusceļā Toone pievienoja vēl vienu, veicot pārbraucienu, pirms viņš no laukuma malas devās garām Pančurovai.

Pēc vairāku iespēju izniekošanas, tostarp galvas nogriešanas no vārtu pārliktņa, Vaita beidzot trāpīja savus 50. Anglijas vārtus, aptumšojot Bobija Čārltona un Harija Keina rekordus un trīs robežās no Veina Rūnija rekorda. Drīz pēc tam Hemp pa vidu iegrieza Stenveju, un Mančestras City pussargs apdraudēja māju.

Elīna Vaita guva savus 50. vārtus Anglijas izlases labā, izvirzot viesus vadībā ar 4:0. Foto: Georgijs Likovskis/EPA

“Es vienmēr viņu atgriezīšu komandā,” sacīja Vaits. “Esmu priecīgs, ka sasniedzu šo sasniegumu. Bet man viss ir par uzvaru un komandas uzvaru. Es zinu, ka mans uzdevums ir gūt vārtus, bet galu galā es vēlos, lai komanda uzvar un es gribu iegūt trīs punktus. mums ir jākvalificējas Pasaules kausam, tāpēc tā patiešām ir galvenā prioritāte. “Jā, tie ir 50, bet 49 bija patiešām lielisks rezultāts, un tam tiešām ir rekords,” piebilda Vegmans.

Spēlētāju ģimenēs un draugu vidū bija neliels, bet skaļš pūlis, ko pastiprināja kontrastējošas Maķedonijas bērnu grupas un nelielas Lielbritānijas NATO karaspēka grupas. Kamēr pēdējā grupa ar prieku šūpojās uz nepazīstamajiem spēlētājiem baltā, diemžēl bija arī daži naidpilni vārdi, kas vērsti uz laukumu.

Neilgi pēc pirmā puslaika Mīds paķēra “hat-trick”, no astoņiem jardiem raidīja bumbu stūrī un pēc tam sešas minūtes vēlāk pievienoja ceturto, atlecot pēc tam, kad Pančurova atsita bumbu no Hempas. Divas minūtes vēlāk Stenvejs pievienoja astoto, savācot Hempas piespēli un raidot to atpakaļ vārtos, pēc tam apgriežoties un iegremdējot tīklā.

Savus otros vārtus Tūne guva 73. minūtē no tuvas distances, bet pēc tam nodrošināja savu lielo hat-trick, pēc četrām minūtēm novedot Angliju līdz divciparu skaitlim – pirmo reizi Anglijas izlases nesenajā cīņā ar 10:0 pret Latviju Rīgā.

Anglija tagad dodas uz Belfāstu, kur viņus gaida vēl grūtāks pārbaudījums šīs vasaras Eirogrupas A turnīrā Ziemeļīrijā. Ieņēmuši 46. vietu pasaulē, viņi pārdeva Vindzoras parku, lai apmeklētu lauvenes. Ja Vegmaņa vadītā komanda uzvarēs un Austrijai šajā starptautiskajā logā neizdosies nopelnīt visvairāk punktu, Anglija kvalificēsies 2023. gada Pasaules kausa izcīņai Austrālijā un Jaunzēlandē, kur vēl ir jāaizvada divi mači.