Metjūss divreiz gūst vārtus, Maple Leafs pieķeroties Blue Jackets uzvarai

Aizsargs Morgans Railijs guva četrus vārtus, lai Toronto Maple Leafs otrdien atkal ar 5:4 pārspēja Kolumbusas Blue Jackets, tādējādi pārtraucot divu spēļu lejupslīdi.

Railijs uzstādīja spēka paņēmienus no Viljama Nīlandera un kapteiņa Džona Tavaresa un vēl divus vārtus no Ostona Metjūsa. Viņa otros vārtus guva septiņas sekundes pēc tam, kad Tavaresa Maple Leafs otrā puslaika beigās izvirzījās vadībā ar 4:1.

Niks Ričijs guva savus pirmos vārtus savā 27. spēlē Maple Leafs rindās pirmā puslaika beigās, Scotiabank arēnā apsteidzot 18 793.

“Maple Leafs” spēlēja pazudušo uzbrucēju Miču Mārneru, kurš pagājušajā piektdienā guva savainojumu sadursmē ar komandas biedru Džeiku Muzinu un, domājams, izlaidīs nākamās trīs līdz četras nedēļas.

Mārners kopā ar aizsargu Rasmusu Sandenu otrdien pārcēlās uz savainoto rezervi.

Marners nepiedalījās nedēļas nogalē piedzīvotajos zaudējumos Minesotā un Vinipegā. Svētdien Sandens guva savainojumu pēc sadursmes ceļgalā ar Vinipegas “Jets” aizsargu Nīlu Beunku.

Skatīties | Metjūsa un Tavaresa vārti palīdz Leafs noturēties, lai uzvarētu Jackets:

Metjūss un Tavaress gūst vārtus ar 7 sekunžu pārsvaru, Leafs uzvarot Blue Jackets ar 5:4.

Septiņas sekundes pēc Džona Tavaresa Ostons Metjūss guva savus otros vārtus, un tas izrādījās spēles uzvarētājs, Toronto Maple Leafs ar 5:4 pārspējot Kolumbusas Blue Jackets. 1:38

Leafs (18-7-2) darbojās arī bez uzbrucēja Džeisona Spizas (izstādīšana) un aizsarga Trevisa Dermota (plecs).

Spezza tika piespriests sešu spēļu disks uz ceļgalu par Pionka galvu pēc incidenta ar Sandinu.

Maple Leafs ir paaugstinājuši aizsargus Aleksu Bīgu un Kristiansu Rubinsu un labējo Aleksu Stīvsu, lai ieņemtu vietas sarakstā. Nacionālajā hokeja līgā debitēja Stīvs no Bedfordas Ņūhempšīrā un 21 gadu vecais Robinss, 23 gadus vecais latvietis. Tie bija brīvo aģentu darījumi pagājušajā vasarā.

READ  Čevrins globālajā milzu slalomā - sports

Nilanders jau agri izvirzīja Toronto vadībā ar 1:0 spēka paņēmienā, ko izraisīja Railija ātra ripas kustība Metjūsam un Nīlanderam.

Metjūss izdarīja komandas biedra Maikla Bantinga piespēli caur kājām, un Ričijs vēlāk panāca 1:22, izvirzoties vadībā ar 3:0.

Skatīties | Campbell atstāj ādu izcili spīdumu Save salīdzinājumā ar jakām:

Džeks Kempbels uzvar Leafs ar brīnumu

Džeks Kempbels veica 28 pieturas, ieskaitot šo satriecošo cimdu, Toronto Maple Leafs uzvarā 5:4 pār Kolumbusas Blue Jackets. 0:39

Metjūss ir Maple Leafs vadībā ar 17 vārtiem 2021./2022. gadā. Viņš gandrīz guva hat-trick, taču pēdējā puslaika vidū nespēja realizēt komandas biedra Veina Simmondsa piespēli.

Maple Leafs vārtsargs Džeks Kempbels pārtrauca mēģinājumu atvairīt Kolumbusas uzbrucēja Olivera Bjorkstranda atlēkušo bumbu sekundi pēc Kempbela lieliskā atvairīšanas no Bjorkstranda no tuvas distances.

Trešā puslaika sākumā Björkstrands vēlreiz guva vārtus. Šons Korlijs 3:35 pirms spēles beigām guva vārtus, un Makss Domijs guva vārtus pirms pēdējā zvana.

Kempbels guva savu četrpadsmito uzvaru līgā. Maple Leafs pārspēja viesus ar 40:32.

Un zilā komanda (13-11-0) slīpā stresa dēļ palika bez uzbrucēja Patrika Lina. Tagad viņi zaudējuši piecus no pēdējiem sešiem mačiem.