Manila Čuks! Izliecies no Saūda Arābijas stīpām sacensību 3×3

Manila Čuks! Piektdienas vakarā Saūda Arābijā FIBA 3×3 NEOM Super Quest neizdevās atspēlēties pret pasaules ranga 3. vietu un 19. vietu Polijā ieņemošo Latvijas Rīgu.

Tomēr tā bija drosmīga nostāja Denisa Santosa, Kena Holmkvista, Henrija Ilukas un Deiva Ando kvartetam, kurš spēlēja kopā pirmo reizi.

Rīdzinieku priekšā Tokijas olimpiskais čempions Deniss Santoss ar 2:33 minūtēm izdevās kompensēt Manilai nokavēto 6-16, samazinot rezultāta starpību līdz 19-18. Taču laiks nebija viņu pusē.

Rīdziniekiem ar astoņiem punktiem un četrām atlēkušajām bumbām izcēlās pasaules ranga 4. vietā esošais Noriss Misess, bet septiņus punktus pievienoja Karless Lasmaness.

Santoss finišēja ar deviņiem punktiem, pamatojoties uz četriem neizšķirtiem, bet Iluca pievienoja septiņus.

Holmkvista kontā arī divi punkti un piecas atlēkušās bumbas.

Manila Čuks! Zaudēts Varšavai ar 21:16 (6:47).

Atkal Manila agri atspēlējās, atpaliekot ar 11:3, kad Pšemislavs Zamojskis aizdegās, mača pirmajās septiņās minūtēs panākot četrus neizšķirtus.

Trijotne, kuru veidoja Iluca, Santoss un Ando, ​​neizdevās viegli, samazinot pārsvaru līdz 19:16 līdz 3:43.

Lai gan Zamojskis nenomierinājās, viņš uzvarēja mača uzvarētāju, lai aizzīmogotu savu karti uz nākamo kārtu.

Rīdzinieki turpināja slaucīt A grupu, pārspējot Varšavu ar 22:9.

Tā arī iekļuva šī turnīra nākamajā kārtā, kurai ir viena ceļazīme uz Honkongas Masters turnīru Vīnē, Ulanbatorā, Ņujorkas Hārlemā, Antverpenē, Džidā un Parīzē.