Luka Dončičs bija dinamīts, bet Mavericks dabūja ‘whooping ass’ pret Kristapu Porcingu, Wizards

VAŠINGTONA — ienācāt šeit, lai lasītu par svarīgu uzvaru izslēgšanas spēlēs, ko motivēja atkalapvienošanās pār Kristaps Porsings un Wizards — rezultāts, ko daudzi gaidīja no Mavericks piektdien Capital One Arēnā?

Pagaidiet vismaz līdz nākamajai sezonai.

Tā vietā tas attieksies uz to, kas notika Dalasā 135:103 Zaudējums Vašingtonai piektdienas vakarā “Capital One Arena” – lielākā daļa, izņemot Luka Dončiča 36 punktus, septiņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles 50% metienu.

Spēle sākās, kad Dalasa pirmajā ceturtdaļā ļāva 41 punktam samazināties ar divciparu skaitli 10 minūtēs un beidzās 8 minūtes 47 sekundes pēc Džeisona Kida dubultās tehniskās piezīmes par, viņaprāt, diviem jautājumiem par spēles aizkavēšanos. un īpašums.

Kidam pat nebija iespējas sasveicināties ar Kristapu Porziņģi pirmo reizi kopš pārsteiguma darījuma 10. februārī, jo viņš plānoja pēc mača papļāpāt.

Kārtējā paslīdēšana trūcīgu nakti.

Zaudējums “Wizards” komandai, kas ceturtdien sportiski izstājās no pēcsezonas sacensībām, apturēja “Mavericks” neseno kāpumu Rietumu konferences rangā.

Dalasa (48-30) puslaikā atpalika no Goldensteitas ar 48:29, ieņemot 3. numuru un tikai par 11/2 spēlēm apsteidzot piekto numuru Jūtu. Warriors un Jazz tiksies sestdienas vakarā spēlē, kas garantēs iespaidu arī uz vietējā stadiona spilvenu Dalasā.

Tagad “Mavericks” četru dienu laikā jāatkāpjas no šīm trim spēlēm, lai sagatavotos savam grūtākajam atlikušajam pretiniekam, agrā svētdienas pēcpusdienā cīņai pret divkārtējo MVP Džannisu Antetokounmpo un čempionu “Bucks”.

“Mums ir jāatgriežas pie mūsu aizsardzības detaļām, un tas ir tas, uz ko mēs balstījāmies,” sacīja Kids pēc tam, kad “Mavericks” zaudēja lielāko daļu punktu šajā sezonā. “Šī grupa tur to saprot, un tas ir tas, ko mēs darīsim rīt.”

Kā jūs trenējat ticību, lai atgrieztos šajā spēles pusē?

READ  Latvija vada World Beach Pro Tour Challenge Nuvali

“Ak, tas ir viegli,” sacīja Kids. “Jūs vienkārši paņemiet pāris mucas, un tad jums ir visa nepieciešamā munīcija. Tātad mēs to saņēmām.”

Negaidīta nosmakšana, pie tā.

Dončičs un Borsengess NBA savā starpā nav spēlējuši, taču viņu kā profesionāļu savstarpējā konfrontācija – Slovēnijas uzvara pār Latviju EuroBasket 2017 ceturtdaļfinālā, kur abi kopā tika gūti 61 punkts un katrs metiens virs 50% – lika piektdienas sadursmei izskatīties kā salūtam gatava .

Tā vietā izmēģiniet neveiksmīgo Dalasu.

Dončičs un Džeilens Bronsons (21 punkts 9 no 13 metieniem) kopā guva 57, bet pārējie 10 komandas biedri, kuri spēlēja, kopā guva 46. “Mavericks” veica 13 apgriezienus 22 punktu “Wizards” labā, kamēr Vašingtona viņus ātri apspēlēja. Break (20-8) un no rezervistu soliņa (47-22).

Porsengis 30 minūtēs atzīmējās ar 24 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet Kvintaviuss Koldvels ar 35 punktiem izcēlās ar Bobu Vašingtonu 19 mēģinājumos gūt vārtus.

“Šausmīga aizsardzība,” sacīja Dončičs. “pamata.”

Pirmajā puslaikā saskārusies ar 67:53 deficītu, Mavericks trešajā ceturtdaļā atpalika pat par 26 punktiem. Perioda beigās šķita, ka viņi uzvarēs ar 16:3, ieskaitot divus no četriem Dončičam, bet Wizards atbildēja ar 41 punktu.

“Pēc ievadvārdiem es viņam teicu: “K.P., tā kā viņi tevi atlaida, mēs viņus piesitīsim tavā vietā,” sacīja Koldvels Pope.

Porziņģis piebilda: “Man patika tas, ka visi bija ar mani mugurā.”

Kamēr Porziņģa sakariem tika pievērsta vislielākā uzmanība – un jā, viņš un Dončičs pirmās ceturtdaļas spēles pārtraukumā apskāvās un runāja – Spensers Dinvidijs un Dāvis Bertāns atgriezās savos iepriekšējos laukumos un saņēma arī video veltījumu.

Kopš Dalasas tirdzniecības termiņa beigām abi nav kautrējušies paust savu neapmierinātību ar savu piemērotību Vašingtonai – Dinvidijs ir sarūgtināts par to, ka tiek attēlots kā grūts komandas biedrs, un Bertāns nožēlo savas nekonsekventās alternatīvās iespējas.

READ  Pasaules čempionāts hokejā sievietēm pēc kavēšanās nometa ripu | bifeļu sports

Pluss par labu piektdienas priekšnesumu, bez šaubām.

Bet Dinvidijs maču pabeidza ar astoņiem punktiem, divām atlēkušajām bumbām un vienu piespēli 24 minūtēs, vienlaikus trāpot 2 no 6 no grīdas un 0 no 3 no trīspunktniekiem, turklāt viņš 12 sekundes pirms Kida noraidīšanas pieļāva tehnisko pārkāpumu. Bertāns 10 minūšu laikā netrāpīja savu vienīgo sitiena mēģinājumu.

Otro reizi šajā sezonā “Wizards” meta, izcīnīja atlēkušās bumbas, asistēja un apspēlēja “Mavericks”, tādējādi sabojājot Dončiča 30 punktu sniegumu.

Tieši tā, kā Vašingtona to vēlējās.

“Viņiem uzmanība, iespējams, ir lielāka [on the trade] “Jo viņi vairs nespēlē ne par ko,” sacīja Dinvidijs. “Mēs arī spēlējam ar trešo numuru. Mums ir citas lietas, ko vēlamies. Mēs cenšamies atgūt savu aizsardzību un kvalifikācijā saprotam, ka jums ir jādara noteiktas lietas.

“Mums vienādojumā ir vairāk gabalu nekā tikai augums, bet, protams, ikviens vēlas pārspēt kādu, ar kuru viņam ir saikne. Tā ir daļa no dzīves.”

Uzziniet vairāk Mavericks reportāžas no Dallas Morning News šeit.