Ludvigs dominē Pasaules kausa izcīņā bobslejā un vada Vācijas vīriešu kopvērtējumā | bifeļu sports

Jancina, Ķīna (AFP) — Johanness Ludvigs ātri vien ir kļuvis par Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļas favorītu kamaniņu sportā vīriešiem.

Ludvigs sestdien jaunuzbūvētajā Ķīnas olimpiskajā trasē vadīja Vācijas medaļu kopvērtējumu vīriešiem, uzvarot Pasaules kausa izcīņā ar lielāko starpību vīriešu, sieviešu vai dubultspēļu sacensībās pēdējos gandrīz astoņos gados. Viņš divus apļus pabeidza vienā minūtē 54,597 sekundēs, pārspējot komandas biedru Fēliksu Lohu ar gandrīz pilnu sekundi.

“Kopumā man bija diezgan daudz kļūdu,” sacīja Ludvigs.

Makss Langenhans izcīnīja bronzu Vācijai.

Ludviga pārsvars pie Loča bija 0,854 sekundes, kas ir lielākais rādītājs Pasaules kausa sacīkstēs, kopš Lūks 2014. gada janvārī sacīkstēs Kēnigszē, Vācijā, ar 0,863 uzvarēja itālieti Armīnu Zoegleru.

Ragavu sacīkstes parasti ierobežo ne vairāk kā divdesmit sekundes un bieži vien daudz tuvāk. Atšķirība starp pirmo un otro vietu sestdien bija nedaudz mazāka nekā starpība starp Lohu otrajā vietā un latvieti Reksu Kristīni Rozetu, kura finišēja 12.vietā.

ASV vadībā izvirzījās Kamaniņš Takers Vests, kurš finišēja 21.. Džonijs Gustafsons ieņēma 25. vietu ASV, kurai nebija olimpiskā sudraba medaļas ieguvēja Krisa Mazdžera. Joprojām cīnoties ar pirmssezonā gūto pēdas lūzumu, Mazdzers nespēja kvalificēties ne sestdienas vienspēļu sacensībām, ne dubultspēļu sacensībām kopā ar komandas biedru Džeisonu Terdimanu.

READ  Komanda GB & NI ir izvēlēta dalībai IAAF pasaules čempionātā šosejas skriešanā