LSU pārstāvis Adams Millers palīdz ASV U-19 pasaules kausa izcīņā | Sports

Batons Ružs – klupušajā mačā ASV vīrieši (7-0) turpināja līdzsvarotu komandas darbu un nesavtīgu spēli, lai uzvarētu Franciju (5-2) ar 83-81 un izcīnītu zelta medaļu svētdien 2021. gada FIBA ​​U19 vīriešu pasaulē. Kauss Rīgā, Latvijā.

Šajā komandā bija LSU transfērs Adams Millers, kurš čempionāta spēlē atzīmējās ar divciparu skaitli.

Ar šo uzvaru amerikāņi pēc kārtas ir pieprasījuši zelta medaļas FIBA ​​U19 pasaules kausa izcīņā un izcīnījuši zeltu četros no pēdējiem pieciem U19 pasaules kausa izcīņas posmiem (2021., 2019., 2015., 2013., 2013). ASV arī uzvarēja 14 spēlēs pēc kārtas, sākot ar 2017. gadu.

“Mēs cīnījāmies. Mēs bijām pārguruši, bet mēs cīnījāmies un atradām veidu, tāpēc esmu lepns par viņiem,” sacīja ASV treneris Džimijs Diksons (TCU). “Šī ir patiešām laba franču komanda, kas atbildēja, sacentās un spēlēja ļoti labi kopā . Viņi (Francija) acīmredzami ir ļoti talantīgi, labi apmācīti un jau ilgu laiku ir kopā, es saprotu, bet es priecājos, ka mums izdevās to panākt. “

Milleram, kurš šopavasar pārcēlās uz LSU pēc savas pirmkursnieka sezonas Ilinoisā, čempionāta spēlē bija laba lapa, nospēlējot 22 minūtes. Viņš guva četrus laukuma vārtus, visus četrus soda metienu mēģinājumus un finišēja ar 12 punktiem, četrām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm un trim pārtvertām bumbām.

Pēc trim Francijas rādītājiem ASV atdeva vadību pie Q2 atzīmes 8:26 un atgūs priekšrocības līdz 4. ceturkšņa beigām, kad tika veiktas korekcijas.

“Aizsardzībā mēs saņēmām pieturas, tas mums palīdzēja, un uzbrukumā mēs vēlu mēģinājām nokāpt pie Kenija (Lofton Jr),” ​​sacīja Diksons. “Mēs slikti izturējāmies pret spiedienu, viņi bija ļoti agresīvi un fiziski uz bumbu sietiem, diskiem un noliegumu, un mēs to labi neizturējām. Bet mūsu aizsardzība to patiešām paveica visā stiepiena laikā, un mēs pievilcām 3 un dabūjuši tos no sapuvušās svītras.

READ  Skatieties tiešraidē no Sauthemptonas un Ņūkāslas — globālie kanālu saraksti svētdienai

Amerikāņi ceturtajā ceturtdaļā atguva pārsvaru pie 6:51 atzīmes, pēdējā klipā izbraukumā ar 11: 0 pārspējot 69: 68. ASV saglabāja zelta medaļu.

ASV finišēja ar pieciem divciparu vārtu guvējiem, Džadenam Īvejam vadot ASV, gūstot 16 augstas komandas neizšķirtu, četras atlēkušās bumbas, trīs metienus un vienu bloku; Kamēr Kenets Loftons juniors (Luiziānas štats / Portartūrs, Teksasa) guva 16 punktus, septiņas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles un vienu pārtverto bumbu. Millers pievienoja 12 punktus. Maiks Miless (TCU / Lankastera, Teksasas štats) sekmēja 11 punktus, septiņas atlēkušās bumbas, sešas rezultatīvas piespēles un četras rezultatīvas piespēles. Čets Holmgrens atzīmējās ar 10 punktiem, divām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Amerikas Savienotās Valstis mačā sniedza 18 rezultatīvas piespēles un piespieda Franciju veikt 16 apgriezienus, kā rezultātā tika gūti 21 punkts, pārspējot pretinieku ar rezultātu 44:22. Amerikas Savienotās Valstis 2021. gada FIBA ​​U19 pasaules kausu noslēdza ar visvairāk punktu (665), rezultatīvām piespēlēm (177), bloķētām metieniem (53) un trešo atlēkušo bumbu (351).

Millers palielina ASV ceļu uz čempionātu

Ar Millera palīdzību ar viņa vārtu guvumiem un rezultatīvām piespēlēm ASV uzstādīja savu rekordu ar 6: 0 un sestdien ar uzvaru pār Kanādu ar 92: 86 pār Kanādu iekļuva 2021. gada FIBA ​​U19 pasaules kausa izcīņā Rīgā, Latvijā.

Kanāda piedzīvoja pirmo zaudējumu pēc piecām uzvarām pusfināla sacensībās.

Millers, kurš pēc pārcelšanās no Ilinoisas piedalīsies LSU sastāvā 2021.-22. Gada sezonā, spēlēja 29 minūtes un Amerikas komandas labā guva astoņus punktus, piecas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

“Mēs piecēlāmies ar 20 minūtēm, kad bija atlikušas divas minūtes, tāpēc mēs izveidojām lielu pārsvaru, un man patika, kā mēs spēlējām,” sacīja Diksons. “Man īpaši patika mūsu spēle tajā periodā ceturtajā ceturtdaļā, un iegūt šo pārsvaru bija laba vieta, kur būt.”

ASV šajā spēlē sniedza 22 rezultatīvas piespēles, piespiežot Kanādu deviņos piegājienos, kas noveda pie 11 punktiem, un pretiniekos ar nokrāsu apspēlēja 52-30. Amerikāņi arī pabeidza ASV U19 komandas vienas spēles rekordu, bloķējot metienus ar 13. ASV pārspēj visas 2021. gada FIBA ​​U19 Pasaules kausa komandas kopvērtējumā (582), rezultatīvas piespēles (159) un bloķētās bumbas (50)), un ir trešais pēcpārbaudēs (308).

Ar šo uzvaru Amerikas Savienotās Valstis kvalificējās zelta medaļu mačam svētdien, plkst. 11 no rīta pēc CST, un spēlēs ar Franciju (5: 1) pēc uzvaras ar Serbiju (75: 69) (5: 1). Šī būs ceturtā reize pēdējos piecos FIBA ​​U19 pasaules kausa posmos (2019, 2015, 2013), kad ASV vīrieši spēlē zelta medaļu mačā.

Piektdien ASV izlase ceturtdaļfinālā ar 88: 58 sagrāva Senegālu. Millers 16 minūtēs guva septiņus punktus un izdarīja vienu.