Likmes uz Hearts ir augstas: kāpēc RFS apmeklējums Robijam Neilsonam un Co

Hearts sestdien Tainekāslas laukumā pret Celtic guva trīs vārtus, taču nonāca zaudētāju pusē.

Finansiālā atlīdzība par šo ievērojamo uzvaru Latvijā bija viens no svinēšanas iemesliem, taču tā bija motivācija atlikušajām Eiropas grupu spēlēm, un viņi atgriezās vietējā biznesā, atbalstot to ar rezultātu 3:0. . Uzvara pār Motherwell — viņu vienīgā uzvara pēc kārtas šajā termiņā — patiešām uzsvēra sasnieguma nopietnību.

Ceturtdien viņi cer, ka viņu pēdējai spēlei ar RFS atkal būs liela nozīme bagātības vairošanā.

Katra uzvara šajā konkursa posmā ir vairāk nekā 500 000 £, kamēr tiek reģistrēta trīs punktu prēmija, TV nauda, ​​ieejas kvītis un viesmīlība. Lai gan ar uzvaru var nepietikt, lai saglabātu viņus čempionātā, atkarībā no rezultātiem citviet pēdējo divu spēļu kārtu laikā, tā ir vērtīga sākuma nauda, ​​​​ko viņi var ieguldīt, lai rezervētu savu atgriešanos un uzlabotu Robija Nelsona vīriešu morāli, kā tas šķiet. Lai balstītos uz pagājušās nedēļas nogales sniegumu, sagraujot Celtic ar 4:3, ar rezultātu pret Latviju pirms svētdienas izbraukuma pret Ross County.

Tā kā sastāvi ir pielāgoti, lai labāk izmantotu sarūkošo viņiem pieejamo spēlētāju skaitu, gaidāmais spēļu periods varētu būt šīs un nākamās sezonas ambīciju atslēga. Pagaidām, lai gan viņi šosezon ir uzvarējuši nedaudz vairāk par trešdaļu no visām savām Premjerlīgas spēlēm, viņi nav zaudējuši saikni ar komandām, kas riņķo pa Eiropas vietām – tās atpaliek no Aberdīnas par pieciem punktiem – un mērķim vajadzētu uzturēt kontaktus. Iepriekš minētās komandas cīnās pretī Pasaules kausa izcīņas pārtraukumam, kas ir atveseļošanās laiks, kas nepieciešams, lai pilnībā salabotu daudzus ievainotos un sekotu tempam. Tas viņus stiprinās, virzoties uz sezonas vidus pāreju periodu, kur atlikušās vājās vietas var nostiprināt, pirms mēģināt izvingrināt muskuļus atlikušajā kampaņas laikā.

READ  Fox izpilddirektors: "Mēs esam gatavi sākt" ar tiešo patērētāju pārraidi par ziņām un sportu

Pirmā ir RFS spēle Tainekāslā. Pēc tam notika četras līgas spēles, pret Ross County, Motherwell, ietekmēja Rangers un pēc tam Livingston, un, visticamāk, Swansong šajā sezonā UEFA, izbraukumā Stambulas Basaksehir, vidū. Un viņiem ir jāiekļūst katrā no tiem ar pilnu spēku, pirms viņiem ir iespēja atvilkt elpu, jo uzmanība sāk samazināties.

Pret Celtic viņu sniegums liecināja, ka viņi, iespējams, ir izvēlējušies spēles stilu un spēles stilu, kas atbilst viņu izsmeltajiem resursiem. Tā kā viņiem trūka tādu spēlētāju kā Krega Halketa un Kī Roulza, viņi pretī stājās Anžeja Postekoglū komandā 4-1-4-1. Tā bija tā pati grupa, kas Skonto stadionā izrādījās rezultatīva, kad pēdējo reizi spēlēja ar RFS un pēc dažām dienām pārspēja Motherwell.

Turklāt viņš labāk izmantoja viņa rīcībā esošos spēlētājus, uzskata Nelsons, kurš priecājās par līdzsvarotāku aizmugures līniju, ko aizsargā pussarga industrija, jo pārējā komanda varēja tikt tālāk. Pret Latviju viņi guva divus vārtus, savukārt pret Motherwell un Celtic guva pa trim vārtiem. Un dažas nākamās spēles ir par sekām gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.