Lietus vai spīd, Ginebra uzvar

Rokijs Gjans Mamojaks guva 11 no saviem 17 punktiem ceturtajā ceturtdaļā, kad Rain or Shine ar 106:94 pārspēja Terrafirma ar 106:94 Filipīnu Basketbola asociācijas komisāra kausa izcīņā Araneta Coliseum.

Elasto krāsotāji trenera Janga Gjao vadībā dominēja visu maču, apstrādājot Dyipu aizsardzībā, izcīnot otro uzvaru pār zaudējumu.

“Terrafirma joprojām ir bīstama komanda. Viņi nospēlēja trīs labus sitienus, pirms mēs viņus pārsteidzām ceturtajā ceturtdaļā.” “Es tiešām jūtu, ka viņi pārtrauks savu zaudējumu sēriju, un ir labi, ka tas nav pret mums.”

Rain vai Shine stiprināšana Stīvs Teilors guva 20 punktus un savāca 24 atlēkušās bumbas, savukārt Bo Belga un Andrē Karakots Rain vai Shine labā guva pa 12 punktiem.

“Terrafirma” ir piedzīvojusi paslīdēšanu savā 19. spēlē kopš pēdējās Gubernatora kausa izcīņas un trīs šīs konferences spēlēs ir palikusi bez uzvarām.

Lesteras rindās ar 20 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām izcēlās Prospers Dīps.

Tikmēr Barangajs Džinebra Sanmigels atguva atlēkušo bumbu pēc sakāves sākuma spēlē, sagraujot Miralko ar 99:91, aiz Džastina Braunlija un Skotija Tompsona, panākot zaudējumu bilanci ar 1:1.

Braunlijs guva 34 punktus, bet Tompsons flirtēja ar trīs dubultspēlēm pa 15 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm.