Lielbritānija 3 Latvija 4: Pīts Rasels aicināja Lielbritāniju pieņemt izaicinājumu “Vēl viens”

Šķita, ka viņi svētdien pēcpusdienā Tamperē pārspēs Latviju, kad otrā puslaika vidū izvirzījās vadībā ar 3:1.

Taču viņi ļāva atgriezties savā rangā augstāk esošajam pretiniekam, zaudējot ar 4:3 un liekot viņiem pēdējā B grupas mačā organizatoriskā uzvara pār Austriju, lai izvairītos no izkrišanas, tā vietā noraidot pretiniekus.

Dalība Mūsu ikdienas informatīvajā izdevumā

“Mums izdevās lielisks sākums un ātri pārvarējām šķēršļus,” sacīja Rasels. “Bet tad mums bija problēmas ar sodiem, un būs sāpīgi, ja jūs izpildīsit sodus šādā līmenī.

Breta Berlini atklāšanas vārti. Foto: Dean Woolley/IHUK

“Puišiem ir bijis grūts grafiks, bet tagad mums ir jāsagatavojas citam. Viņiem ir tas, kas ir iekšā, lai gūtu vārtus pret Austriju.”

GB pirmā puslaika beigās baudīja 2:0 vadību, pateicoties viņu spēcīgajai spēlei, Brets Perlini izrāva strupceļu, pirms Keids Neilsons atvēra savu lielo GB kontu.

Latvijai izdevās izlīdzināt rezultāta starpību pēc pārtraukuma, kad Oskars Patna izcīnīja atlēkušo bumbu, taču GB ātri vien atguva divu vārtu pārsvaru, kad Luiss Hūks ieskrēja uzbrukuma zonā un no labā apļa raidīja pirmo sitienu pa GB.

Tas atkal bija vienu vārtu mačs pirms otrā pārtraukuma, kad Roberts Bokartss spēcīgā spēlē izveidoja sev nišu un pabaroja Jāni Džeku.

Robs Dods no Sheffield Steelers met ledus vidū Rūdolfs ar Cherry Latvijā. Foto: Dean Woolley/IHUK

Latvija ar izcilu Riharda Bukarta meistarību izlīdzināja vēl vienu spēka paņēmienu, bet pēc tam veica vēl vienu spēka paņēmienu, kas Latvijai bija nepieciešams, lai gūtu visus trīs punktus, Andrim Džeriņam pāradresējot bumbu Benam Bounam.

READ  Kopējie Covid-19 vīrusa gadījumi Latvijā svētdien pieauga par 361 / Article / Eng.lsm.lv