Latvijas spēlētājs ir gatavs risināt “Hearts” problēmas Eiropas Konferenču līgā pēc tam, kad RFS sasniegs sensacionālu rezultātu Fiorentina

VITALIJAS JAGODINSKIS saka, ka Latvijas RFS čempioni ir gatavi vēl vairāk papildināt Hearts Conference League likstas.

Robija Nelsona Gambus ceturtdien Tenskijā A grupas atklāšanas spēlē ar 4:0 zaudēja Stambulas Basaksehir komandai.

2

Sakrati sirdis ceturtdien ar 4:0 no Stambulas Basaksehir

Tomēr ceturtajā bankā RFS izraisīja lielu ažiotāžu, kad A sērijas grands Fiorentina Itālijā nospēlēja neizšķirti 1:1.

Rīdzinieki mājinieki Džordža vīri, kuri līdz šim zaudējuši sešos no pēdējiem septiņiem mačiem, nākamceturtdien.

Tādā veidā šķērsojuši atzīmi, Jagodinski atzīst, ka vēlas turpināt tur, kur Florencē pārtrauca.

Viņš teica: “Varbūt, no vienas puses, varētu teikt, ka mūsu rezultāts ir liels sprādziens.

Rangers atklāj jaunākos notikumus no Neapoli spēles un sarunām ar UEFA un policiju
Bijušais

“Nebija tā, ka mums vienkārši paveicās. Mēs palikām spēlē un neļāvām Fiorentina spēlēt.

“Mēģinājām spēlēt pret viņiem, un guvām vārtus. Ne tāpēc, ka mums paveicās. Spiedējām, netrāpījām un trāpījām.

“Jā, arī mums paveicās, taču veiksme ir jāuzvar. Un mēs to izdarījām.

“Domāju, ka pret skotiem tā būs savādāka spēle. Viņi skatīsies mūsu maču pret Fiorentina un sapratīs, ka mēs neesam viegli zēni.”

Vinčenco Italiano komanda RFS pārspēja jau pirmajā puslaikā, vārtsargam Pāvelam Šteinboro četrus atvairot Artura Kabrala sitienus.

Viņš neko nevarēja izdarīt, kad Antonins Baraks pirms pārtraukuma izvirzīja itāliešus vadībā.

Taču Andrejs Ilicčs pārtvēra Kevina Frīzenbichlera piespēli un 14. minūtē izšķīrās.

Tas bija Latvijas pirmais mērķis UEFA sacensību grupu turnīrā, un Jagodinskis vēlas sasniegt vairāk.

Viņš teica: “Itālijā katrs spēlētājs šajā komandā bija zvaigzne. Šādās spēlēs neko nevar zaudēt, tikai uzvar.

“Domāju, ka izpelnījāmies cieņu no “Fiorentina”, jo viņi saprata, ka spēlēt pret mums nebūs tik vienkārši. Domāju, ka tagad to saprot arī Stambula un “Hearts”.

READ  Latvijas lielās pilsētas, kuras satraucas par augstajām elektrības cenām, var ietekmēt to budžetu - Baltic News Network

“Klubu līmenī šī bija lielākā spēle manā karjerā. Tā man paliks atmiņā uz visu atlikušo mūžu. Priecājos, ka nezaudējām.

“Turpināsim cīnīties līdz pēdējai un otrajai minūtei. Negribu steigties un teikt, ka izejam no grupas, taču darīsim visu, lai savāktu pēc iespējas vairāk punktu, un līdz pēdējai spēlei.” mums būs iespēja.

“Šādas spēles ir jābauda šādā atmosfērā.

“Tie bija futbola svētki pret Fiorentina. Ceru, ka līdzīgi būs arī pret skotiem. Ceru, ka tā būs ne tikai Rīgā, bet arī Turcijā un Skotijā.”

RFS panāca aizraujošu neizšķirtu Fiorentina

2

Taču “Fiorentina Italiano” treneris atzina, ka viņa komandas cīņa par vārtu gūšanu tagad viņu sāk satraukt.

Viņi šosezon astoņās spēlēs ir guvuši vārtus tikai septiņas reizes, sērijā gūstot trīs neizšķirtus 0:0.

Viņš teica: “Katrā spēlē esam pieraduši pie šāda stāstījuma. Mēs nespējam gūt vārtus, neskatoties uz daudzajām iespējām.

“Mums neizdodas uzvarēt spēles, kuras būtu jāuzvar. Es godīgi domāju, ka esam labāki par rīdziniekiem, taču rezultāts izrādās nepareizs.

“Zēni darīja visu, lai uzvarētu. Esam vīlušies, jo izlaidām divus punktus.

“Es domāju, ka jūs varat trenēties, lai finišētu labāk, mēs to darām. Taču tā ir arī garīga lieta.

“Tagad mums vienkārši trūkst bada. Problēma pastāv, tas ir kauns.”