Latvijas izlase izceļas ar čehiem

Labākie spēlētāji vecumā līdz 20 gadiem, kas pārstāvēs 10 valstis, tostarp Kanādu, sacentīsies 2023. gada Pasaules junioru čempionātā (WJC), ko rīko Halifaksa, Nova Scotia, Monktona un Ņūbransvika. Pirmsturnīra spēles jau ir sākušās mazākās kopienās ap abām pilsētām. 20. decembrī akcija bija Scotiabank centrā Halifaksā, kur Latvijai pretī stājās Čehija.

Parasti pirmsturnīra spēle būtu piemērota tikai kā iespēja komandām sagatavoties svarīgākiem mačiem. Taču šajā naktī latviešiem bija jāpārvar dažas likstas, lai varētu konkurēt.

Aprīkojuma jautājumi Latvijā

Savā garajā lidojumā uz Halifaksu aviokompānija acīmredzot nokavēja daļu vai visu Latvijas komandas ekipējumu. labā stāvoklī Es minēju avotu ka Air Canada zaudēja daļu Latvijas iekārtu, lai gan nav skaidrs, vai tas noticis Air Canada strādājošo bagāžas apstrādātāju vai Maskavas lidostas pārvaldē strādājošo darbinieku dēļ. Publicēšanas laikā Air Canada nekādus komentārus nebija sniegusi. Tomēr tiek apgalvots, ka aviokompānija sedz visas finansiālās izmaksas, kas saistītas ar jebkura pazaudētā aprīkojuma nomaiņu, no kuriem daži netika līdz lidojumam.

Šī zaudējuma dēļ Latvijai pirms došanās uz ledus treniņā 19. decembrī bija maz laika, lai atrastu nepieciešamo, un vairāki Latvijas komandas dalībnieki tika pamanīti pie dažādiem vietējiem hokeja inventāra tirgotājiem, iegādājoties to, cik bieži vien varēja.

Kā vēsta avoti Hockey Nova Scotia un vietējā sabiedrībā, latviešiem bez neliela daudzuma personīgā ekipējuma pietrūka arī treniņu inventāra, taču pārsvarā tās bija viņu nūjas, kuras ātri vien bez maksas sagādāja Latvijas komandai. Latvijas brīvprātīgo un personāla smagais darbs nodrošināja, ka spēlētāji varēja uzkāpt uz ledus, lai trenētos Halifaksā, kā paredzēts, un būtu ekipēti, lai sacenstos spēles laikā.

Spēle – Čehija vs Latvija

Latvijas komanda 2022. gada pasaules čempionātā golfā demonstrē vēsturisku sniegumu – augustā tika pieveikta Čehija. lai kvalificētos ceturtdaļfinālam pirmo reizi. Šī uzvara bija Latvijas pirmā uzvara junioru pasaules čempionātā kopš tās uzvaras ar 2:1 pār Dāniju 2012. gada 4. janvārī. Vairākas reizes. Viņu komandas dalībnieki ir spēlējuši dažādos līmeņos Ziemeļamerikāsniedzot mazajai nācijai priekšrocības piekļūt ar iepazīšanos un vēlmi spēlēt fiziskāku hokeju uz NHL izmēra ledus seguma.

Saistīts: Dodieties uz 2023. gada Pasaules junioru čempionātu

Jaunākās ziņas un svarīgākie notikumi

Latvijas fani jau ir paziņojuši par savu klātbūtni un ieradušies Scotiabank centrā Halifaksā un ir gatavi baudīt šovu. Viņi bija skaļi un enerģiski no ripas atklāšanas brīža līdz pēdējam skaņas signālam. Kas attiecas uz maču, tad Latvija sāka ar spēcīgu sniegumu, jo agri atklāja rezultātu un pretī stājās Čehija ar spēcīgu neizšķirtu, taču tā bija Čehijas lielvalsts (PP). Aizsarga Deivida Moraveka vadībākas agri padarīja starpību, kad viņi izmantoja pirmo Latvijas soda sitienu.

Deivids Moraveks no Čehijas
Deivids Moraveks, Čehijas komanda (Kodija Maklačlana/Getty Images foto)

Kopš tā laika Čehija ir dominējusi. Latvija palika iedzinējos pēc 40 minūtēm, bet tas beidzās ap astoņām minūtēm trešdaļā, kad Čehijas PP vēlreiz guva vārtus. Neskatoties uz Latvijas centieniem, viņi ne reizi nespēja līdzināties čehu meistarībai. Ar Gala rezultāts 6-3Čehija atriebās par savu 2022. gada apļa zaudējumu, kad to izslēdza Latvija.

Kamēr Latvija nav medaļu favorīte, spēlētāju labā daba, personāls un līdzjutēju draudzīgās sejas padarīja viņus par vienu no pirmajiem pašmāju faniem. Latvija sev līdzi atvedusi strādīgu kolektīvu, uz kuru būs prieks skatīties. Viņu fanu bāze var būt neliela grupa, taču viņu jautrais un rotaļīgais raksturs papildinās svētku atmosfēru šajā junioru pasaules čempionātā.

READ  Pirms runātāja pasākuma FAS dekāns Gejs sacīja, ka Čārlza Mureja darbam trūkst akadēmisko nopelnu | Jaunumi