Latvija un Vācija izcīna lielas zelta medaļas Pasaules kausā; ASV izcīna bronzas medaļu

Latvija svētdien izcīnīja zelta medaļu Pasaules kausa lielajā stafetē

Latvijas komanda Elīzas Tīrumas, Kristera Aparjoda, Marlina Bota un Roberta Plūmes kamanām finišēja pēc 2 minūtēm 24,294 sekundēm. Otrajā vietā ar kamanām 2:24,652 ierindojās Austrijas komanda, kuru veidoja Madlēna Ērgla, Niko Gleihers, Tomass Stjū un Lorencs Kollers.

Bronzu ar laiku 2:24,802 izcīnīja amerikāņi – Samers Breačers un Takers Vests, kā arī dubultspēļu komanda Krisa Mazdžera un Džeisona Terdimana sastāvā. Vācija uz pašmāju ledus ieņēma tikai ceturto vietu ar laiku 2:24.955.

Tā bija komandas otrā stafetes medaļa sezonā ASV kamaniņu sportam, kas sezonas atklāšanas stafetē izcīnīja sudrabu jaunajā trasē Jancjinā, Ķīnā, kas tiks izmantota nākamajā mēnesī Pekinas olimpiskajās spēlēs.

vientuļās sievietes

Vācija jau svētdien atrada ceļu uz augstāko vietu sieviešu sacensībās, kad Džūlija Tubica (1:53,167) otrajā kārtā apsteidza vācieti Natāliju Geizenbergeri (1:53,408), iegūstot zelta medaļu.

Ērglis finišēja trešajā vietā Austrijai. Pasaules kausa kopvērtējumā sievietēm Topica vadībā ar 102 punktiem bija Eagle, atlikušas piecas sacīkstes. Starpība starp abiem svētdien bija 72 ieraksti.

Brečere sieviešu sprintā ieņēma piekto vietu, kas ir pietiekami laba, lai oficiāli izvilktu vietu ASV olimpiskajā komandā. Brečers piedalījās arī 2014. gada Soču spēlēs un 2018. gada Phjončhanas spēlēs. Visas Amerikas izlase tiks oficiāli nominēta vēlāk šajā mēnesī.

“Šīs sacīkstes bija vienas no sacensībām, kurās uzrādīju sava veida ātruma potenciālu, kas ir lielāks par vidējo, taču man izdevās nedaudz pielāgoties mainīgajiem laikapstākļiem šeit, un ar nelielu veiksmi no manas puses varēju sasniegt labāko. kausa izcīņā,” sacīja Brehers. pasaulē regulāri šosezon.

READ  Jauno kazahu mākslas darbu prezentācija Luksemburgā

Britnija Ārndta ierindojās 12.vietā, bet Ešlija Farkharsone – 16.vietā American Ladies. Emīlija Svīnija nefinišēja kopā ar amerikānietēm, otrajā braucienā avarējot pēc tam, kad bija uzrādījuši vienus no ātrākajiem dalījuma laikiem.

Nākamais

Pasaules kausa Flip sērija nākamās nedēļas nogalē pārcelsies uz Siguldu, Latvijā.