Latvija un Vācija izcīna lielas zelta medaļas Pasaules kausā; ASV izcīna bronzas medaļu

Latvija svētdien izcīnīja zelta medaļu Pasaules kausa futbolā stafetes sacensībās, otrajā vietā ierindojoties Austrijai, bet trešajā – ASV.

Latvijas komanda Elīzas Tīrumas, Kristera Aparjoda, Marlina Bota un Roberta Plūmes kamanām finišēja pēc 2 minūtēm 24,294 sekundēm. Otrā ar 2:24,652 ierindojās Austrijas komanda, kuras sastāvā bija Madlēna Ēgla, Niko Gleihers, Tomass Stjū un Lorencs Kēlers.

Bronzu ar laiku 2:24,802 izcīnīja amerikāņi – Summer Preacher, Takers Vests un dubultspēļu komanda, kuras sastāvā bija Kriss Mazdžers un Džeisons Terdimans. Vācija uz pašmāju ledus ieņēma tikai ceturto vietu ar laiku 2:24.955.

Tā bija komandas otrā stafetes medaļa sezonā ASV kamaniņu sportam, kas sezonas atklāšanas stafetē izcīnīja sudrabu jaunajā trasē Jancjinā, Ķīnā, kas tiks izmantota nākamajā mēnesī Pekinas olimpiskajās spēlēs.

vientuļās sievietes

Vācija jau svētdien atrada ceļu uz augstāko vietu sieviešu sacensībās, kad Džūlija Tubica (1:53,167) otrajā kārtā apsteidza vācieti Natāliju Geizenbergeri (1:53,408), iegūstot zelta medaļu.

Ērglis finišēja trešajā vietā Austrijai. Pasaules kausa kopvērtējumā sievietēm Topica vadībā ar 102 punktiem bija Eagle, atlikušas piecas sacīkstes. Starpība starp abiem svētdien bija 72 ieraksti.

Brečere sieviešu sprintā ieņēma piekto vietu, kas ir pietiekami laba, lai nodrošinātu dalību ASV olimpiskajā komandā. Kad tiks oficiāli izvēlēts — ASV kamaniņu komanda izvirzīs savu pilnu sastāvu vēlāk šajā mēnesī, Brečers kļūs par trīskārtēju olimpieti.

“Jūs esat ieradies Pekinā,” tviterī ierakstīja Brehers.

Britnija Ārndta ierindojās 12.vietā, bet Ešlija Farkharsone – 16.vietā American Ladies. Emīlija Svīnija nefinišēja kopā ar amerikānietēm, otrajā braucienā avarējot pēc tam, kad bija uzrādījuši vienus no ātrākajiem dalījuma laikiem.

Nākamais

Pasaules kausa Flip sērija nākamās nedēļas nogalē pārcelsies uz Siguldu, Latvijā. Tā būs pēdējā sacensību nedēļas nogale, pirms amerikāņi paziņos savu olimpisko spēļu sarakstu.

READ  Latifa bint Mohammed piedāvā sieviešu kausu Dubaijas beznodokļu tenisa čempionātā