Latvija šokēja Zviedriju ar uzvaru 3:1 IIHF Pasaules ceturtdaļfinālā, šokēti hokeja līdzjutēji “izmeta mūsu televizoru pa logu”

Tviters izcēlās ar sajūsmu un izbrīnu, Latvijai izcīnot vēsturisku uzvaru pār Zviedriju Starptautiskajā arhitektūras federācijas čempionātā, nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā. Latvija nodrošināja uzvaru pār Zviedriju ar 3:1, trešajā periodā divreiz gūstot vārtus un iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Un viens fans pauda sajūsmu, norādot, ka vienmēr visam pienāk pirmā reize, un tas brīdis beidzot ir pienācis arī Latvijā.

Līdzjutēji ir slavējuši mazo valsti par daudzu nenovērtētu hokejistu ražošanu, izceļot komandas izcilo sniegumu un šī ievērojamā sasnieguma nozīmi.

“Visam ir pirmā reize! Tas brīdis ir pienācis arī Latvijai. Maza valsts ar daudziem labiem hokejistiem, kurus nevērtē.”

@darbinieks Tur vispirms par visu! Tas brīdis ir pienācis arī Latvijā. Maza valsts ar daudziem labiem hokejistiem. 🏒

Kāds cits līdzjutējs uzsvēra Latvijas sasnieguma nozīmi, jo īpaši tāpēc, ka šogad viņi uzņēma pasaules čempionātu hokejā. Viņi šajā pasākumā pirmo reizi vēsturē svinēja komandas kvalifikāciju medaļu kārtai.

Tvīts fiksēja Latvijas līdzjutēju aizraušanos un atdevi hokejam, norādot, ka viņu nelokāmais atbalsts un mīlestība pret šo sporta veidu beidzot ir atmaksājies. Tas bija uzvaras brīdis tautai, kas to patiesi bija pelnījusi.

“Latvija (šī gada pasaules hokeja čempionāta saimniece) pirmo reizi savu komandu vēsturē šajā pasākumā spēlēs par medaļu. Tā viņi aizraujas ar hokeju.”

Latvija (šī gada pasaules hokeja čempionāta saimniece) šajā pasākumā pirmo reizi savas komandas vēsturē spēlēs par medaļu.

Tā viņi aizraujas ar hokeju. Viņi to ir pelnījuši.

#IIHFWorlds twitter.com/JacobPacheco6/…

Humoristiskāk sakot, kāds līdzjutējs vardarbīgās palaidnības, izmetot televizorus pa logiem, jokojot skaidroja ar Latvijas uzvaru pār viņu pašu komandu.

“Domāju, ka tas ir tāpēc, ka Latvija pret mums uzvarēja ceturtdaļfinālā! Mēs izmetām televizoru pa logu!”

@darbinieks Domāju, ka tas ir tāpēc, ka Latvija ceturtdaļfinālā uzvarēja pret mums! Mēs izmetām televizoru pa logu!
@kayr0112 Atbalstu, lai Latvija kļūtu par pasaules čempioni

Es neesmu hokeja meitene, bet Latvija ir pusfināliste.. HOLY SHIT

Domāju, ka Latvija uzvarēja hokeju pret Zviedriju?? Bet brīnums!

Kopumā Twitter bija dzīvs ar fanu sajūsmu un izbrīnu, kuri vēroja Latvijas revolucionāro uzvaru pār Zviedriju. Uzvara ne tikai nodrošināja Latvijai vietu ceturtdaļfinālā, bet arī iezīmēja nozīmīgu brīdi valsts hokeja vēsturē.

IIHF ceturtdaļfināla Latvijas un Zviedrijas spēles kopsavilkums

Interesantā notikumu pavērsienā Latvijai noslēdzošajā periodā divreiz izdevās gūt divus vārtus, izvirzīties vadībā ar 3:1 pār Zviedriju un galu galā izcīnīt uzvaru. Iespaidīgā uzvara iedzina Latviju IIHF ceturtdaļfinālā, iezīmējot nācijai vēsturisku brīdi.

Šī bija pirmā reize, kad Latvija kvalificējās kāda IIHF augstākās divīzijas turnīra ceturtdaļfinālam. Viņu ceļojums uz šo punktu ir bijis pārsteidzošs. Vietu izslēgšanas spēlēs viņiem izdevās nosargāt ar izšķirošo uzvaru priekšsacīkstes pēdējā dienā.