Latvija OT ar 4:3 uzvarēja ASV, izcīnot Pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļu.

READ  Hokejs: Somija un Latvija uzņems 2023. gada pasaules čempionātu

TAMPERE, Somija (AP) — Aizsargs Kristians Robinss ar 1:22 pagarinājumā guva savus otros vārtus, novedot pie Latvijas uzvaras ar 4:3 pār ASV un izcīnot bronzas medaļu svētdien pasaules hokeja čempionātā.

Latvijai tā ir pirmā no trim vietām turnīrā. Viņa iepriekšējais labākais rādītājs bija trīs reizes sasniegta septītā vieta.

ASV otro gadu pēc kārtas zaudēja spēlē par bronzas medaļām. Amerikāņu komanda turnīru guva astoņas uzvaras pēc kārtas, līdz pusfinālā ar 4:3 pagarinājumā uzvarēja Vāciju.

Robins ar savu pirmo “Home run” ar 5:39 trāpīja Latvijai, pēdējā periodā panākot neizšķirtu 3, piespiežot pagarinājumu.

Vārtus Latvijas labā guva arī Roberts Bokarts un Jānis Žaks.

Roko Grimaldi pirmajā periodā ASV izlases labā guva divus vārtus, apturot Latvijas vadību 1:0 un 2:1.

Mets Koronato pēdējā periodā izvirzīja ASV vadībā ar 3:2 6:19.

Vēlāk svētdien finālā Kanāda tiksies ar Vāciju.