Larnu gaida grūts uzdevums pēc zaudējuma Čempionu līgā Latvijai – Irish News

Čempionu līgas pirmā kvalifikācijas kārta, pirmais posms

RFS 3 Larn 0

Premjerlīgas čempioni Larne piedzīvoja īstu šoku pēc zaudējuma Rīgā ar 3:0 pret RFS, kas viņiem sagādā grūts uzdevums nākamās nedēļas atbildes spēlē.

Sarkanie pilnībā kontrolēja spēli un nebija pārsteigums, ka puslaikā viņi atpalika līdz Mārtiņa Ķegura vārtiem.

Otrais puslaiks aizritēja tāpat kā pirmajā puslaikā, jo Daniels Baludis un Stefans Paneks guva vēl divus vārtus, izšķirot maču pirms stundas atzīmes.

Laukuma saimnieki maču iesāka ar skaidru vārtu guvumu, un Larnam bija grūtības uzspiest mača vadību, pirms tikai 15. minūtē viņš gandrīz ieguva vadību.

Yannis Iconics maču pabeidza no soda laukuma iekšpuses, taču video tiesneša asistents uzskatīja, ka vārtu guvums ir ārpusē, un tas tika noraidīts, par lielu atvieglojumu viesiem. Tomēr 29. minūtē Latvija pēc ilga spiediena perioda izvirzījās vadībā.

Atkal iesaistījās “Aconex”, kas no kreisās malas piespēlēja Keguram, kurš to ieraidīja vārtos no 12 jardiem.

Trenera Tīrnana Linča komanda atlikušajā atklāšanas periodā saskārās ar grūtībām uzspiest sevi, jo tās jaunie spēlētāji Parisa Altintopa un Ārons Donelijs saņēma divus brīdinājumus, jo viņiem bija grūtības savaldīt mājinieku bīstamo uzbrukumu.

Ja Larnam pēc pārtraukuma bija cerības spēcīgi izkļūt no slazdiem, tad RFS bija citas domas, jo 49. minūtē viņi dubultoja pārsvaru.

Šķita, ka lielāko mača daļu viesiem bija grūtības nosargāt setbumbas, un tieši šis vājums viņiem maksāja dārgi. Baniks ar galvu saņēma bumbu no Pētera Māra, pēc tam Baludis piezagās pie aizmugurējā vārtu staba un ar galvu raidīja to vārtu tīklā.

Konors Makkendrijs, kurš nesen parakstīja līgumu no Coleraine, iespējams, bija Larne labākais spēlētājs šajā mačā, un viņš ātri pietuvojās ar sitienu no ārpuses, kas sita augstu un tālu.

READ  Mums jābūt gataviem karam, un mūsu pirmā aizsardzības līnija ir Ukraina

Taču visas cerības uz atgriešanos izbraukumā tika pilnībā sagrautas 58. minūtē, kad mājinieki guva izšķirošos trešos vārtus.

Serbu pussargs Baničs neizmantoja iespēju gūt satriecošus brīvsitienu pēc kapteiņa Siana Bolgera pārkāpuma. Šis pirmās klases sitiens beidza spēli un, iespējams, beidza visu spēli.

Tā kā iznākums vairs nav apšaubāms, spēle vairāk vai mazāk beigusies.

Larne treneris Tīrnans Linčs zinās, ka viņu gaida smags darbs, lai pēc nedēļas atgrieztos strīdā, kad abas puses tiksies Inverparkā.

Larne: Fergusons, Kosgrovs, Bolgers (C), Altintops, Eaves, Donnelly, Galaher, Sloan, McKendree, Ryan, Bonis

Aizstājēji: Dr. Greiems, Tompsons, O'Nīls, S. Grehems, Glens, Brauns, Lustijs, Devlins

RFS Ondoa, Balodis, Prenga, Lipuščeks (C), Markhijevs, Panic, Ķigurs, Mares, Ikaunieks, Emersons, Diomande

Maiņi: Šteinbors, Velkovs, Kukurs, Kuadio, Limajičs, Njiki, Njie, Odicharja, Savičs, Zaļko