Kriss Kraders gūst hat-trick, Igors Česterkins ar savainojumu atstāj Rangers Devils augšgalā, 6-1

Igors Česterkins iziet glābt dēmonus

Ņūarka, NJ (AFP) – karsti sarkana Kriss Krīders Viņš guva otro hat-trick piecos mačos, un “Rangers” ceturtdienas vakarā Ņujorkas vārtsarga mačā ar vēlu sitienu ar 6: 1 pārspēja grūtībās nonākušo Ņūdžersijas “Devils”. Igors Česterkins.

Krideram, kurš 24. februārī zaudējumā Filadelfijai guva trīs, pēdējos sešos mačos ir deviņi vārti, bet kopumā – 13. Pēc tam, kad otrais guva divus vārtus, viņš 23 sekunžu laikā pabeidza normālu hat-trick. Viņa ceturtais “hat trick” nāca ar pieciem metieniem.

Šķita, ka Šesterkins labo kāju sita mazāk nekā sešas minūtes pirms spēles, kad viņš bija izstiepts, lai apstātos un izšautu savu 2 pret 1 pārtraukumu. Deimons Seversons. Viņš nolaidās bez saskares un nācās palīdzēt atkausēt, pavelkot kāju.

Česterkens pirmajā periodā noturēja Rangers spēlē, apturot 13 metienus no 14. Viņš pabeidza ar 32 atvairītajiem metieniem, lai palīdzētu Rangers izcīnīt otro pēc kārtas un piekto septiņos.

Pāvels Bučenēvičs, Brendans Smits Un Aleksis Lavrinjē Viņš arī guva vārtus Ņujorkas labā.

Džeks Hjūzs Agrs Dēmonu rekords, kurš zaudēja četrus pēc kārtas un septiņus no astoņiem. Viņa trešie vārti bija pret Ņujorku tikpat mačos. Makenzija Blekvuda Pirms pacelšanas viņš apstājās 11 15 kārtās. Ārons Dels Beidzies.

Kreiders spēka spēlē izspēlēja neizšķirtu 8:58. Ātri pēc kārtas. Ādams Fokss Bučenēvičs un Raiens Štroms Savienots ar augšējiem ledus ceļiem, kur priekšplānā Strom Crider atradās viens pats.

Kreiders pat nedabūja zizli pie nākamā mērķa. Punkta šāviens Raiens Lindgrēns Viņš atlēca no ķermeņa pie tīkla. Lielais malējais pussargs panāca 3: 1 ar sitienu vārtu augšdaļā vienā sitienā.

Rangers papildinājumi

READ  Tā ir ziemeļu lieta ITIJ

taisni uz priekšu Capo kaku Aizsargs Jēkabs Trouba No rīta iesaistieties slēpošanā un treneris Deivids Kvins Viņš teica, ka abi gatavojas atgriezties sastāvā.

Ieskaitot ceturtdienu, Kakko COVID-19 protokola dēļ izlaida pēdējos sešus mačus. Trouba septiņus mačus izlaida ar lauztu īkšķi.

taisni uz priekšu Es iemetu panarīnu Kvins teica, ka arī viņš ir tuvāk atgriešanās brīdim. Krievs, būdams atvaļinājumā, izlaida piecus mačus pēc tam, kad krievu tabloīds publicēja bijušā trenera apgalvojumus, ka viņš 2011. gadā Latvijā uzbruka 18 gadus vecam jaunietim.

Piezīmes: Pirmo punktu deviņos mačos Vatanins ieguva ar Hjūza vārtsarga palīdzību. … Ņūdžersija pēdējos trīs mačos pirms Kreidera piezvanīšanas neatteicās no spēka vārtiem. Lavrinjē ir guvis divus vārtus pēc kārtas.

Nākamais

Rangers: Šis bija sākums sešu spēļu braucienam, kas tiks piesaistīts devītajam garākajam ceļa spēļu posmam franšīzes vēsturē.

Devils: Ņūdžersija ar 0-4 pašreizējās piecu spēļu mājās. 2-8-1 mājās.