Kopsavilkums un svarīgākie notikumi par Turciju 86-87 Francijā Eurobasket 2022 | 10.09.2022

pirms 6 stundām

Paldies jums visiem.

Paldies visiem, ka pievienojāties mums šajā spraigā duelī ar aizraujošām beigām, bija prieks būt kopā ar jums visiem.

Izeja 1 2:18

Ivans Furnjē iemet rādītāju ar trīs punktiem, nodrošinot Francijas izlasei četru punktu pārsvaru;

Kopš 7:48 pirms 6 stundām

Q 4 00:00

Mēs ieejam pagarinājumā pēc neizšķirta 77:77.

4. ceturksnis 2:04

Sīmuss Heizers guva trīs vārtus, izvirzot Turciju vadībā ar viena punkta pārsvaru

Q2 00:00

Īvans Furnjē netrāpa trīs punktus pie zvana, un francūži pirmajā puslaikā dodas ar 8 punktu starpību.

Q2 1:10

Turcija iegūst 7 punktus ar trīspunktnieku Sidi Otmanam, un franču treneris aptur maču.

Šeit ir redzams Pourier spraudnis un sekojošais iemērkums

6:33 pirms 7 stundām

Q2 3:25

Sidi Otmans realizē divus soda metienus, izvirzot Turcijas komandu vadībā ar 11 punktiem

6:28 pirms 8 stundām

Q2 5:32

Korkmazs gūst “hat-trick”, samazinot atstarpi pie 11 punktiem, un Francijas treneris sauc taimautu

1. ceturksnis 3:28

Tomass Hertels gūst vārtus, izvirzot frančus +9 priekšā un turku treneri mačā & nbsp

katra grupa

Valsts himna Berlīnē tiek atskaņota minūtes pirms astotdaļfināla pirmās spēles sākuma.

5:33 pirms 8 stundām

Francijas kontaktu saraksts

5:28 pirms 9 stundām

Turcijas izsaukumu saraksts

5:18 pirms 9 stundām

Iespējamais pretinieks ceturtdaļfinālā

Šī dueļa uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiksies ar Serbijas un Itālijas mača uzvarētāju, kas tiks aizvadīts rīt;

5:13 pirms 9 stundām

Astotdaļfināla dueļi

5:08 pirms 9 stundām

1 stunda

Pēc stundas sāksies spēle starp Turciju un Franciju, gan priekšskatījumam, gan spēles minūti pēc minūtes varēs sekot šeit kanālā VAVEL

Kopš 5:03 pirms 9 stundām

Kā skatāties maču starp Turciju un Franciju?

Kopš 4:58 pirms 9 stundām

Kāds ir Turcijas un Francijas spēles datums?

Kopš 4:53 pirms 9 stundām

Spēlētājs, ko skatīties Francijā

Kopš 4:48 pirms 9 stundām

Spēlētājs, kuru vērts skatīties Turcijā

Kopš 4:43 pirms 9 stundām

Kā jūs sasniedzat Franciju?

Francijas valstsvienība ar piecām uzvarām sešos aizvadītajos mačos iekļuva Eurobasket. Vienīgais zaudējums tika piedzīvots pret Bosniju un Hercegovinu, savukārt pirms tam Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijā pārspēja Čehiju un ir otrā aiz Lietuvas. Viņi aizvadīja četras draudzības spēles, lai sagatavotos Eiropas čempionātam un visās uzvarēja. Eurobasket viņi nesāka veiksmīgi kopš zaudējuma Vācijai atklāšanas mačā, taču atguvās ar uzvarām pret lietuviešiem (73-77), Ungāriju (78-84) un Bosniju (68-81), lai gan zaudēja Slovēnijai. Grupas posmu viņi beidzot noslēdza trešajā vietā.

Kopš 4:38 pirms 9 stundām

Kā jūs sasniedzat Turciju?

Turcijas valstsvienība Eiropas čempionātā iekļuva pēc četrām neveiksmēm, un kopumā aizvadīja sešas draudzības spēles, kurās izcīnīja trīs uzvaras. Pirms Eurobasket spēlēšanas viņi Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs zaudēja Latvijai un Serbijai. Kamēr viņi šajā Eiropas čempionātā sāka ar uzvarām pār Melnkalni un Bulgāriju, pagarinājumā piedzīvoja negaidītu sakāvi pret Gruziju, bet pēdējā spēlē pret Beļģiju atkal atspēlējās. Cīņā par pirmo vietu viņi zaudēja Spānijai un grupu turnīru noslēdza otrajā vietā.

READ  Īpašais ziņojums: Dzīve pēc COVID

Kopš 4:33 pirms 9 stundām

fons

Viņi ir sasnieguši 14 reizes ar pozitīvu bilanci Francijai ar 9 uzvarām, bet Turcija uzvarēja ar piecām uzvarām. Taču pēdējo reizi ar konfrontācijas uzvarētāju viņi tikās Turcija, tas notika 2019. gadā draudzības spēlē. 2015. gadā viņi tikās Eurobasket astotdaļfinālā mačā, kurā francūži uzvarēja ar 76:53. Turcijas puse šajās sacensībās 1997. gadā otrajā kārtā spēja uzvarēt francūžus.

pirms 10 stundām

Kur: Mačs notiks Berlīnes Mercedes-Benz arēnā, kas tika atvērta 2008. gadā un kurā ir 16 000 cilvēku.