Kopsavilkums: Tarasenko gūst uzvarētāju Krievijai | Sports

Merilendas labā divas reizes vārtus guva nacionālo vārtu guvēju līderis Džareds Bernhards, taču otrajā puslaikā neviens netika. (AP)

Bostonas koledžas sievietes uzvar Lakrosa čempionātā: Pēc trim secīgām vicečempionēm Bostonas koledžas sievietes beidzot izlauzās cauri ceturtajai vietai, pirmdien Tuksonā, Merilendas štatā, Sirakūzās izcīnīja 16-10 uzvaru par trešo vietu.

“Eagles” (18-3) vadībā bija Šarlote Norda, kura guva sešus vārtus un uzstādīja vienas sezonas rekordu ar rezultātu 102. Džeina Majeeda, Bils Smits, Kortnija Weeks un Karara Urbāna pabeidza smadzenes. Keitlina guva divas sezonas no četrām rezultatīvajām piespēlēm “Eagles”, bet deviņas rezultatīvas piespēles veica vārtsargs Reičela Hola.

Bostonas koledža šajā spēlē bija vadībā ar 9: 8, taču Sirakjūza (17: 4) bez vārtu guvuma ilgāk par 12 minūtēm sāka otro puslaiku, kad Eagles izvirzījās vadībā. (AP)

Amerikas Savienotās Valstis nespēja kvalificēties vīriešu 3v3 basketbolā: Kad šovasar Tokijas olimpiskajās spēlēs debitēs basketbola versija “3 pret 3”, ASV vīriešu izlases nebūs. Olimpiskās kvalifikācijas ceturtdaļfinālā svētdien Austrijā amerikāņi zaudēja Nīderlandei. Amerikāņi 2019. gadā tika kronēti par pasaules čempioniem, un bijušie NBA spēlētāji Dominiks Džonss un Robijs Hamils ​​iekļuva kvalifikācijas četru spēlētāju sarakstā.

Latvija un Polija pievienojās holandiešiem olimpiskajā sastāvā, kurā jau bija Japāna, Ķīna, Krievija un Serbija. Astotā vieta šīs nedēļas čempionātos Ungārijā tiks piešķirta valstīm ar viszemāko rangu.

READ  Jordānijas centrālā banka šodien: apstājies, mēs esam ceļa vidū