Kolinss Adelaidē apdullina pasaules pirmo Bārtiju Sports

Amerikānis Daniels Kolinss svinēja uzvaru trešās kārtas spēlē pret Austrālijas pelnu partiju Adelaidas starptautiskā tenisa čempionāta laikā Memorial Drive, Adelaidē, 2021. gada 24. februārī. – AAP Image / Matt Turner via Reuters

Abonējiet mūsu vietni kabelis Kanāls, lai iegūtu jaunākos jaunumus par jums nepieciešamajām ziņām.

Adelaide, 24. februāris – nesēklas amerikānis Danielle Kolinss šodien otrajā kārtā nosūtīja Ešliju Bārtiju, kurš nokautēja Adelaides Starptautisko.

Kolinss izmantoja dažas sliktas serves no pasaules pirmā numura līdz pārliecinošai uzvarai 6-3 6-4 tikai 65 minūtēs.

Tā bija Kolinsa pirmā uzvara pār Bārtiju trīs mačos un šodien pirmā uzvara pār pasaules pirmo numuru.

Bārtijs sāka smagi, pārtraucot Kolinsa pirmo servisa maču un atklājot 3: 1 pārsvaru, taču pirmā austrāliešu serve viņu pameta un Kolinss atgriezās ar nosacījumiem, pēc tam Bārtijs divas reizes salūza, lai pabeigtu pirmo setu.

Otrā puslaika sākumā Bārtija atkal salūza, taču atkal Kolinss atgriezās, pēc tam salauza rezultātu 4-4, pirms saglabāja savu servi, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, kur viņa spēlēs ar French Open čempioni Iga Svjateku.

“Es jūtos patiešām ērti šeit spēlējot,” sacīja Kolinss.

“Man šodien nebija pūļa blakus, bet es joprojām mīlu spēlēt daudzu fanu priekšā. Tas tikai rada jautru atmosfēru.”

Svjatriku neuztrauca austrāliete Medisona Inglesa, uzvarot ar 6-1 6-3.

Ar otro numuru izliktā Belinda Benčiča kvalificējās ceturtdaļfinālam, ar 6-1 6-3 uzvarot japāni Misaki Doi.

Ar pasaules numuru 12 Šveice dominēja pasaulē, ceturtdaļfinālu sasniedzot pirmo reizi kopš Dohas 2020. gada februārī.

“Laukumā jutos patiešām labi,” sacīja Pensičs.

“Adelaidē tā ir tikai otrā reize, bet es mīlu šo turnīru, šeit jūtos ļoti ērti, un bija labi spēlēt pūļa priekšā.

“Esmu patiesi priecīgs, jo esmu vēl vienā ceturtdaļfinālā, un es ceru šoreiz uzvarēt.”

Pensic ceturtdaļfinālā saskaras ar Austrālijas pārsteigumu paketi Storm Sanders.

Kreisā roka Sanderss iekļuva čempionātā kā pasaules 292. numurs, bet ar sešiem setiem 6-4, 5-7 un 6-1 pārspēja septīto numuru Jūliju Potcevu.

READ  Hockey Canada paziņo par treneru sastāvu 2023. gada IIHF pasaules čempionātam

Amerikāņu pusaudzis Koko Gouve sagādāja pārsteigumu, kad atgriezās no grupas aizkavēšanās, lai ar 5-7, 6-3, 6-4 uzvarētu sesto numuru izlikto Petru Marticu no Horvātijas.

Citā pārsteigumā šveiciete Džila Tišmane ar 3-6 6-3 6-3 sagrāva astoto Ķīnas izlikto Vanu Kjangu, izveidojot ceturtdaļfināla maču pret latvieti Anastasiju Sevastovu, kura ar 6-4, 6 pārspēja zaudējumu amerikānietei Kristinai Makhalei. 1

Makhale iekļuva vēlu, kad pleca savainojuma dēļ izstājās ceturtās kārtas Elise Mertens. – Francijas preses aģentūra