Kloda Žirū atgriešanās aizdedzina Flyers, lai pārspētu Rangers | Hokejs | Sports

Ēriks Gustafsons un Šeins Gustesbijs guva vienus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli, lai trešdien mājiniekus Filadelfijas “Flyers” ar 4-3 paceltu Ņujorkas “Rangers” 4-3.

“Flyers” labā vārtus guva katrs Džeimss Van Rimsiks un Kevins Hejs, kurš pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Kapteinis Klods Žirū ir atgriezies no COVID-19 sastāva un savā pirmajā darbībā 17 dienu laikā ir guvis trīs rezultatīvas piespēles. Žirūks visu laiku bija aktīvs un izdarīja astoņus metienus.

Vārtsargs Braiens Eljots pārtrauca 24 metienus.

Koronavīrusu sarakstā joprojām nebija komandas Shorthand Flyers vārdu, piemēram, Džeikobs Voraseks, Skots Lortons, Treviss Konikni un Oskars Lindbloms. Tomēr viņiem izdevās sasniegt 39 metienus pa vārtiem, kas ir augstākais līmenis sezonā, pēc iekļūšanas Nacionālās hokeja līgas pēdējā kopvērtējumā ar 23,1 mačā.

Kriss Kreiders visus trīs vārtus “Rangers” labā guva savā trešajā “hat-trick” karjerā un pirmos kopš 2016. gada 31. decembra.

Divas rezultatīvas piespēles pievienoja Mika Zipanegads, kurš guva vārtus.

Tā bija Ņujorka bez izcilā Artemija Panarina, kurš devās atvaļinājumā pēc tam, kad krievu laikrakstā parādījās ziņojums, kurā viņš tika apsūdzēts par sievietes uzbrukumu 2011. gadā Latvijā.

“Rangers” vārtsargs Igors Česterkins bija izcils ar 35 atvairītajiem metieniem, apturot daudzas iespējas gūt vārtus zem augsta spiediena.

“Flyers” izvirzījās vadībā ar 1: 0, kad Gustafssons pilota laikā debitēja pirmajā periodā 7:48.

Kreiders ātri panāca Rangers rezultātu 1: 1, izmantojot kompaktdisku vadībā pār spēcīgu spēli 9:32.

Flyers atgriezās ar 2: 1 15:31 no pirmās reizes, kad Ghostsbear bija guvis vārtus grūtajā vienreizējā spēlē.

Filadelfija palielināja pārsvaru līdz 3-1 pie 4:05 sekundes, kad Van Džimss ieradās no Džoela Farabi centrējuma.

Kreidera otrie vārti smagajā spēlē gandrīz četras minūtes vēlāk, neilgi pēc tam, kad Rangers pārspēja 5 pret 3, Rangers atkal ieguva 3-2 atzīmi.

READ  Ērglis Olgas - vieglatlētikas treneris

Īsajā malā Heiss guva vārtus no sarežģīta leņķa, izvirzot Filadelfiju ar rezultātu 4-2 pie 14:37 sekundes.

Kreiders guva “hat-trick” trešdaļā 3:27, kad viņš savāca atlēkušo bumbu un sita Ņujorku 4-3.

“Rangers” piesaistīja Česterkinu papildu slidotājam ar atlikušo 2:02 un radīja daudzas spēcīgas iespējas gūt vārtus. Bet viņi nespēja izmantot priekšrocības.