Kazuo pasaules čempionāts loka šaušanā — 4. dienas fināls

Cazoo pasaules čempionāts šautriņu mešanā svētdien turpinās ar dubulto sesiju Alexandra Palace Londonā.

2,5 miljonus mārciņu vērtā turnīra ceturtajā dienā tiks aizvadītas divas otrās kārtas spēles un sešas pirmās kārtas spēles, jo Pasaules kausa ieguvējs Deimons Hita pēcpusdienas pamatturnīrā spēkosies ar divkārtējo pasaules čempionu Adrianu Lūisu.

Vladislavs Omeļčenko kļūs par pirmo ukraiņu spēlētāju, kurš startēs pasaules šautriņu mešanas čempionātā, kad viņš spēlēs pret Lūku Vudhausu, savukārt divkārtējais pusfinālists Neitans Aspinalls apspēlēs horvātu zvaigzni Borisu Krakmaru, noslēdzot svētdienas sacensības.

Noklikšķiniet šeit, lai sekotu tiešraides rezultātiem, statistikai un rezultātiem.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā skatīties.

Svētdien, 18. decembrī
Pēcpusdienas sesija (1100 GMT)

3x pirmā kārta, 1x otrā kārta
Madars Razma 3:1 Prakash Jiwa (3-2, 2-3, 3-2, 3-0) (1. spēle)
Karels Sedlasiks 3-0 Raimonds Smits (3-2, 3-0, 3-2) (1. spēle)
Lūks Vudhauss 3-0 Vladislavs Omeļčenko (3-0, 3-2, 3-1) (1. spēle)
Deimons Heta 3:0 Adrians Lūiss (3-1, 3-2, 3-1) (2. spēle)

Vakara sesija (2000 GMT)

Maiks De Dekers pret Džefu Smitu (1. spēle)
Skots Viljamss — Raiens Džoiss (1. spēle)
Mets Kempbels pret Deniju Bagišu (1. spēle)
Natans Aspinalls pret Borisu Krakmaru (2. spēle)

Pēcpusdienas sesijas atskaite

Madars Razma tiksies ar divkārtējo pasaules čempionu Geriju Andersonu pēc tam, kad Latvija ar 3:1 pārspēja Latviju cīņā ar Prakash Jiwa.

Indijas kvalifikācija Dživa netrāpīja šautriņu lēcienā, lai uzvarētu pirmajā setā, taču kompensēja šīs kļūdas otrajā setā, lai sasniegtu līmeni.

Dživa trešajā setā izvirzījās vadībā ar 2:1 pirms Pasaules Lielās balvas izcīņas ceturtdaļfinālists Razma, uzvarot piecas taisnas spēles, lai apstiprinātu savu piespēli.

Karels Sedlāčeks uzrādīja līdz šim labāko turnīra sniegumu, ar 3:0 sarūgtinot Raimondu Smitu.

READ  Baltkrievija aizliedz Rietumu importu un aviokompānijām no ES un Apvienotās Karalistes - WSOC TV

Sanāksmē, kas plaši tiek dēvēta par neizšķirtu 50:50, Sedlāčekam vidēji 98,72 tika atdots austrālietis Smits, kurš pagājušā gada turnīrā sasniedza pēdējo 16.

Pasaules ranga pirmais numurs Džerons Praiss kampaņu sāks pret Lūku Vudhausu, kurš ar 3:0 guva uzvaru pār Vladislavu Omeļčenko, kurš kļuva par pirmo ukraiņu spēlētāju, kurš piedalījies pasaules čempionātā.

Profesionālajā Vudhausas izpildījumā viņš ieguva trīs tonnas plus kases, bet mača lielāko finišu sasniedza Omeļčenko, kurš pacēla griestus ar 143.

Deimons Hita sniedza savu labāko sniegumu uz Aleksandras pils skatuves, nodrošinot vieglu Adriana Lūisa darbu.

Pasaules kausa čempione Austrālija Heita vidēji guva 96,17 punktus, kas ir par vairāk nekā 13 punktiem vairāk nekā Lūiss, kurš trešo gadu pēc kārtas neizkļuva no otrās kārtas.

Pēdējo mēnešu laikā cīnoties ar sliktu formu televīzijas pasākumos, Hita apklusināja skeptiķus ar uzvaru, kas viņam uz laiku iekļuva pasaules labāko 16.

“Pēršana televīzijā vienmēr nāca uz priekšu, un es esmu priecīgs, ka šodien paguvu darbu,” viņš teica. Hita teica.

“Ir daudz spēlētāju virs manis, un viņiem ir daudz ko zaudēt, bet man ir viss, kas jāiegūst.

Es piekritu spēlēt Adrianu, jo viņš ir vārds, ar kuru ir jārēķinās, un es domāju, ka esmu izmantojis šo notikumu.

“Es nekad nebūtu iedomājies iekļūt labāko 16, kad sāku šo ceļojumu pirms trim gadiem, tas man ir tikai sākums.”