Karalis Felikss: Lochs noslēdz septīto Pasaules kausa izcīņas posmu bobslejā

publicēšanas datums: Atjaunināts:

Pēc vācu Fēliksa Loca trofejas par uzvaru Pasaules kausa izcīņā pēc kamaniņu sporta Pasaules kausa izcīņas Insbrukā, Austrijā, sestdien, 2021. gada 23. janvārī (AP Photo / Andreas Schaad)

IGLS, Austrija (AP) – Pirms gada vācietis Fēlikss Ločs piedzīvoja sliktāko sezonu karjerā.

Šogad viņš, iespējams, izbauda dominējošāko sezonu vīriešu slēpju vēsturē.

Lūks ir septītais pasaules čempions pasaules kausa izcīņā vīriešiem, kurš sestdien pretendē uz titulu ar devīto uzvaru 10 braucienos šosezon. Viņš ar 320 punktiem apsteidz Vācijas komandas biedru Johannesu Ludvigu, paliekot diviem braucieniem.

Ja Loks uzvarēs abos – Pasaules kausa motorolleri ir vienādi ar 100 uzvarētājiem, 85 vicečempioniem – viņš būs pārliecināts, ka labos savu rekordu ar lielāko sezonas punktu starpību. Vācietis Endijs Langenhans ceļā uz 2014.-15. Gada turnīru bija 330 punktu vadībā.

Loks pagājušajā sezonā kopvērtējumā ierindojās septītajā vietā, kas ir sliktākais sasniegums kopš kļūšanas par pilnas slodzes Pasaules kausa aprites dalībnieku 2007. gadā. Viņš ir trešais pārliecinošais vīrs, kurš izcīnījis vismaz septiņus pasaules čempionāta titulus. Austrietis Markuss Broks un itālis Armīns Zugellers izcīnīja pa desmit čempionu tituliem.

Lochs noslēdza titulu stilīgi, sestdienas sacīkšu otrajā kārtā pulcējoties, lai par 6000 sekundēm pieveiktu krievu Siminu Pavličenko. Trešais palika Ludvigs.

Amerikas Savienotajām Valstīm Džonijs Gustafsons bija 18., bet Kriss Mazdzers 19. vietā. Takers Vests pēc pirmā brauciena bija devītais, bet nepabeidza to otro.

Dubultspēlēs itāļi Ludvigs Rīders un Patriks Rastners sestdien uzvarēja pirmajā pasaules kausa izcīņā, izvairoties no Latvijas kamanām Andresa Sixa un Jorisa Sixa. Austrietis Tomass Stjū un Lorenss Köhlers finišēja trešie un bija tuvu sezonas titula iegūšanai.

READ  Ārlietu ministrs Andris Pils: Krievija “ārkārtīgi iedarbīga” Ukrainas kara retorikas virzīšanā Indijā un citās valstīs

Stew un Kohler vadībā vāciešus Toniju Egertu un Sašu Pinkenu apsteidz par 111 punktiem, atlikuši divi braucieni.

Mazdzers un Džeisons Terdimans, vienīgais ASV kamaniņu bobsleja divnieku arēnā, sestdien otrajā kārtā nonāca nepatikšanās un finišēja 24. vietā.