Kanādieti Bušāru Gvadalaharas atklātā čempionāta otrajā kārtā izmeta Ostapenko

Gvadalahara (Meksika) Kanādiete Eiženija Bušāra no Gvadalaharas atklātā čempionāta otrajā kārtā izstājās pēc tam, kad trešdien trīs setos (7-5, 2-6, 6-1) zaudēja latvietei Jeļenai Ostapenko.

Monreālas dzimtā pilsēta iesita piecus dūžus un guva vārtus septiņos no deviņiem pieturas punktiem. Ar 12. numuru izliktā Ostapenko apturēšanas izdevībās guva astoņus līdz 19 punktus, turklāt Bušāras četrinieks pieļāva septiņas dubultkļūdas bez dūžiem.

28 gadu vecā Bušāra otrdien absolūtajā kārtā uzvarēja Keilu Deju.

Bjanka Andreesku no Misisaugas, Ont., tagad ir vienīgā kanādiete, kas palikusi sieviešu vienspēļu sacensībās pēc otrdienas uzvaras otrajā kārtā. Lille Fernandesa pirmdien zaudēja pirmajā kārtā, bet Rebeka Marino otrdien piedzīvoja zaudējumu otrajā kārtā.

Sieviešu dubultspēļu turnīrā Otavas spēlētāja Gabriela Dabrovska un viņas pāriniece meksikāniete Juliana Olmosa otrās kārtas mačā ar 6:0, 6:3 uzvarēja Nadiju Kišinuku un Kimberliju Cimmermani.

Dabrovskis un Olmoss lauza četrus no deviņiem, vienlaikus glābjot visus trīs pretiniekus. Ceturtajā vietā esošais duets arī nopelnīja 74% pirmās serves punktu.

Viņi ceturtdaļfinālā tiksies ar Sju Jifanu un Žaoksuaņu Janu vai Janu Cizikovu un Anastasiju Potapovu.

Šo ziņojumu pirmo reizi publicēja The Canadian Press 2022. gada 19. oktobrī.