Kanādiete Mirella Raneva Šveicē notikušajā FIFA Pasaules kausa izcīņā izcīnīja bronzas medaļu

Kanādiete Mirella Raneva piektdien izcīnīja bronzu Sanktmoricā, Šveicē, notikušajā skeletona sacensībās Pasaules kausa sezonas pēdējās sacīkstēs.

Pēc pirmā posma 9,23 sekundēs, kad viņa palika ceturtajā vietā, 33 gadus vecā Otavas valstspiederīgā savu laiku samazināja par 24 milisekundēm, lai uzkāptu uz goda pjedestāla, iegūstot vienpadsmito Pasaules kausa medaļu karjerā.

Zeltu izcīnīja austrāliete Žaklīna Narrakota ar laiku 2:17,56, savukārt sudrabu ieguva Nīderlandes slidotāja Kimberlija Bosa ar laiku 2:17,62.

Septītajā vietā ierindojās kanādiete Džeina Šanele ar laiku 2:18,91.

Skatīties | Bronzu Šveicē izcīna kanādiete Raneva:

Otavas pārstāve Mirella Raneva izcīna bronzu Pasaules kausa sezonas finālā

Šveices pilsētā Sanktmoricā notikušajā Pasaules kausa izcīņas skeletonā sezonas pēdējā posmā bronzas medaļu izcīnīja Otavas Mirella Raneva. 2:03

Raneva, 2018. gada olimpiete, Covid pagājušo sezonu izlaida kakla savainojuma dēļ.

“Šodienas pjedestāla sniegums ir patiešām spēcīgs rezultāts [Rahneva] Kanādas skeletona komandas vadītāja Estere Deila sacīja:

“[Rahneva] Viņa šogad ir paveikusi pārsteidzošu darbu, atgriežoties no savainojuma, un ir panākusi milzīgu progresu. Viss mērķis ir sasniegt virsotni olimpiskajās spēlēs, un šis rezultāts parāda, ka viņa ir uz pareizā ceļa.

Varat skatīties Pasaules kausa skeletona un bobsleja notikumus tiešraidē no Sanktmoricas vietnēs CBCSports.ca, CBC Sports un CBC Gem.

Labākās Dukuru sacīkstes vīriešiem

Tikmēr latvietis Mārtiņš Dukurss nostiprinājās kā Pekinas olimpisko spēļu zelta medaļas favorīts, piektdien noslēdzot Pasaules kausa sezonas kopvērtējuma čempionātu – viņam jau vienpadsmito.

Dukurs savu titulu vainagoja ar uzvaru sezonas izskaņā.

“Tas ir diezgan forši,” sacīja Boss, pirmais Nīderlandes sportists, kurš ir devies slidot – bobslejā, bobslejā vai bobslejā –, kurš vienu sezonu izcīnījis Pasaules kausu.

READ  Hokeja federācijas prezidents Vasils nav apmierināts ar Baltkrievijas karoga maiņu / Raksts

Dukurs ieguva 11. titulu pēdējo 13 sezonu laikā un 61. uzvaru Pasaules kausā, maču bobslejā pabeidzot ar rezultātu 2:14.39, apsteidzot Vācijas bobsterus, kuri ieņēma nākamās trīs vietas. Otrajā vietā ierindojās Aleksandrs Gasners ar laiku 2:14,84, trešajā vietā Kristofers Groters ar laiku 2:14,90, bet ceturtais Aksels Jungks ar laiku 2:15,04. Savukārt krievs Ņikita Tregubovs ceturtajā vietā ierindojās neizšķirti ar Jungku.

Labākais kanādietis bija Bleiks Enzijs, kurš ar laiku 2:16,55 ieņēma 19. vietu.