Kanādiete Kristīne De Bruina 2022. gada olimpiskās spēles sāk ar zeltu Monopop Pasaules kausa izcīņā

Kanādiešu pilote Kristīne De Bruina 2022. gada olimpisko gadu sāka ar uzvaru.

Stony Plain dzimtene Alta sestdien izcīnīja zelta medaļu Monopop Pasaules kausa posmā Siguldā, Latvijā.

De Bruins savos divos piegājienos uzrādīja kopējo laiku 1:48,12, palaižot par 0,56 sekundēm ātrāk nekā Austrālijas pārstāve Brīana Vokere, kura finišēja otrā. Uz goda pjedestāla stājās krieviete Nadežda Sergejeva.

Savā otrajā kārtā De Bruyne uzstādīja vēl vienu rekordu ar laiku 53,77. Tā ir viņas otrā uzvara sezonā pēc uzvaras 2021. gada Pasaules kausa izcīņas pēdējās sacīkstēs Alternburgā, Vācijā, 18. decembrī.

SKATĪTIES l Kristīne de Bruina plūc zeltu Latvijā:

Reičela Kārkere izcīna bronzu Pasaules kausa izcīņā frīstaila slēpošanā Half Pipe

Erīna, Onts. Viņas dzimtā Reičela Kārkere ieņēma trešo vietu Pasaules kausa posmā brīvā stila slidošanā Kalgari ar rezultātu 90,20. 1:22

Cik traka nedēļa, sacīja De Bruyne. “Es pat nezinu, kur sākt. Biju tik pateicīgs, ka varēšu sacensties un varēšu noiet trasi 54 sekundes un man nav jādomā par COVID vai to, kas notiek ar manu komandu.”

De Bruyne bija vienīgā kanādiete, kas varēja piedalīties sacensībās.

“Šodien patiešām bija tīra bobsleja bauda, ​​un tā izrādījās uzvara, kas bija bonuss,” viņa teica.

De Bruins izvirzījās vadībā arī Pasaules kausa sezonas kopvērtējumā. Kanādiešu pilote Sintija Apija bija otrā aiz Lauras Noltes.

“Šī trase ir tik jautra un prasa jūsu uzmanību visu laiku,” sacīja De Bruyne. “Ir daudz stūru, kur jūs varat nokļūt uz galvas, un man patīk tas izaicinājums.”

4. Kanādas duets divnieku sacensībās

Bobsleja divnieku sacensībās kanādiešu pilots Džastins Krebs un bremzētājs Raiens Somers ar laiku 1:39,56 finišēja ceturtie.

READ  Celtics F. Kristaps Porciņš no Pasaules kausa basketbolā izstājās ar pēdas savainojumu. Paredzams, ka viņš tiks atbrīvots no treniņnometnes

Sacīkstē uzvarēja krievi Rostislavs Getjukevičs un Mihails Mordasovs ar kombinēto laiku 1:39,23, kas ir par 0,10 sekundēm ātrāk nekā Lielbritānijas duets Breds Hols un Gregs Kakē.

Trešie finišēja austrieši Bendžamins Maijers un Markuss Sammers, kuri no līderiem atpaliek 0,17 sekundes.

Kanādas bobsleja izlasi šīs nedēļas sākumā skāra COVID-19 uzliesmojums, un karantīnā tika ievietoti 11 sportisti un trīs treneri. Komanda brīvdienu pārtraukumā uzturējās Latvijā, lai mazinātu ceļošanas riskus vīrusam.

Akcija no Siguldas turpinās ar svētdienas sieviešu bobsleja divnieku sacensībām, kuru tiešraidē varēsiet straumēt vietnē CBCSports.ca.

Var skatīties arī vairāk bobsleju Ceļš uz Olimpiskajām spēlēm, straumēšana sestdien 16:00 ET, kā arī CBC TV (pārbaudiet savus vietējos ierakstus).