Kanādas pludmales volejbola duets Banslijs un Vilkersons iekļūst ceturtdaļfinālā Tokijas olimpiskajās spēlēs

Kanādas pludmales volejbola duets Hetere Benslija un Brendijs Vilkersons Tokijas olimpiskajās spēlēs kvalificējās ceturtdaļfinālam ar uzvaru ar 22: 24, 21: 18, 15: 13 pār amerikāņiem, kuri ierindojās trešajā vietā ar Kelliju Kleisu un Sāru Sponsellu. Šiokazi parkā svētdien.

17. vietā esošie kanādieši, neskatoties uz lielisko sākumu, pirmo setu noslīdēja prom, jo ​​pārgrupējās, lai pabeigtu darbu, ieņemot otro un trešo vietu.

Pēc pārsteiguma uzvaras turnīrā Banslijs un Vilkersons uzlaboja līdz 2-2, un viņiem pretī stāsies uzvarētājs no Latvijas un Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC), kas tiekas plkst. 1 ET.

Noskatieties l Bansley, Wilkerson GIRL US, lai pārietu uz Tokiju 2020:

Hetere Benslija no Ontānas štata Waterdown un Brendija Vilkersone no astotdaļfināla 24:22, 18:21, 15:13 sarūgtināja amerikānieti Kelliju Kleisu un Sāru Sponsellu. 4:21

Kanādieši atguva mieru un koncentrējās uz savu plānu, zaudējot grupu, kas sākotnēji bija aizgājusi.

“Mums vienkārši vajadzēja lūgt vienam no otra padomu un uzticību un pieturēties pie plāna un palikt ļoti klātesošam katrā brīdī,” sacīja Vilkersons.

Atrodiet tiešraidi, obligāti skatāmus videoklipus, jaunākās ziņas un daudz ko citu vienā iepakojumā, kas ir ideāli piemērots olimpiskajām spēlēm. Turpināt no Kanādas komandas nekad nav bijis vieglāk vai aizraujošāk.

Vairāk no Tokijas 2020

“Šajās spēlēs var notikt jebkas, šīs ir augsta līmeņa spēles, un jūs nekad nevarat justies ērti pat ar kaut ko, kas šķiet milzīga plaisa. Tāpēc es domāju, ka mēs šodien bijām gatavi uzvarēt un negrasījāmies padodies.”

Amerikāņu duets uz maču ieradās taisnā sērijā, jo ar perfektu rezultātu 3: 0 izrāva D grupas augstāko vietu.

Atklāšanas setā Kanāda izvirzījās vadībā ar 7-3 un turpināja iespaidīgo sākumu, izvirzoties vadībā ar 11-6. Spiesti iedziļināties, amerikāņi atgriezās pie rezultāta 14-13, pirms Vilkersons kļūdījās neizšķirti.

Komandas turpināja kustēties šurpu turpu, pieļaujot četras serves kļūdas, kas neļāva kanādiešiem noslēgt grupu. Klēsa nopelnīja noteikto punktu, lai paceltu ASV 23:22, un sekojošā kanādiešu atbilde neizdevās.

Amerikāņi saglabāja impulsu otrajā setā, jo ātri izvirzījās vadībā ar 4: 0, liekot Kanādai sadedzināt taimautu, cenšoties apturēt palielinājumu. Kanāda izturēja vētru un sāka samazināt pārsvaru, neskatoties uz pastāvīgo opozīcijas spiedienu.

READ  Zegras piespēle simbolizē hokeja evolūciju prom no stabila stila

Banslijs raidīja bumbu mājiniekos un panāca 10: 5, un savlaicīgs bloķējums no Vilkersona paņēma Kanādu viena punkta robežās.

Kanāda nokārtoja lietas pa 12 punktiem, un kļuva skaidrs, ka setu noslēgs vēl viens saspringts gals. Banslijs izvirzīja Kanādu vadībā ar 17:16, pirms sekoja vēl viens punkts. Klēsa pārkāpums pilnībā kontrolēja Kanādu, un Vilkersons turpināja setu ar spēcīgu sitienu.

Skatieties olimpiešus par CBC Sports kanālos Bansley un Wilkerson:

Hetere Benslija un Brendija Vilkersone ir pārvarējušas šaubas un grūtības, kas rodas partnerattiecībās, būdami atklāti un godīgi viens pret otru, tiecoties pēc kopīga sapņa – panākumiem olimpiskajās spēlēs. 1:48

Abas komandas ātri vien atkal nonāca strupceļā trešajā setā, bet Banslijs atkal izvirzīja vadībā Kanādu ar 10: 8. Kanādas duets bija tuvu uzvarai ar 13: 11 vadībā, jo sarūgtinātie amerikāņi sarunā ar rakstisko tiesnesi strīdējās pēc strīdīgas pārskatīšanas, kas sākotnēji tika pieņemta viņu labā.

“Es domāju, ka tas ir slikti, bet mums nevajadzēja iedziļināties trešajā setā. Otrajā setā mums veicās labi, un tad mēs viņus atkal ielaidām,” sacīja Klēsa.

ASV komanda stāvēja pret sienu, un Vilkersons nostiprināja Kanādas vietu ceturtdaļfinālā ar uzvaru nesošu punktu.

“Mēs spēlējam tikai vienu spēli vienlaikus, it īpaši šodien, tas tiešām ir bijis punkts punktā. Tas mums ir atmaksājies, un mēs centīsimies spēlēt līdzīgi un dot visu iespējamo,” sacīja Benslijs.

Grupas posmu Banslijs un Vilkersons pabeidza ar 1: 2 rekordu C baseinā. Atklāšanas spēli viņi zaudēja ķīniešu duetam Vanam Fanam un Sja Siņji, un šo maču atguva, uzvarot Argentīnas setos pēc kārtas, pirms trešā mača zaudējot Agatai Bednarčukai Brazīlijā un Eduardai Santosai Lisabonā.

READ  Džounss: atlēkušās bumbas no junioru komandas, Red Deer atlēkušās bumbas ar Hlinkas-Grecka kausu

“Viss šis turnīrs ir saistīts ar emociju un cerību pārvaldīšanu, un tāpēc es domāju, ka mēs ar Brendiju noteikti paveicām labāku darbu kā komanda, lai to paveiktu šodien, nekā spēlējot biljardu,” sacīja Benslijs.

Otrai turnīra Kanādas komandai Sārai Pavanai un Melisai Humanai-Paredesai rīt vakarā paredzēta pirmā cīņa ar Spāniju. Pasaules čempioni noslēdza grupu turnīru, gūstot rezultātu 3: 0 kā vienīgā komanda, kas nepamet grupu.

Banslijs līdzās Pavanam startēja iepriekšējās vasaras olimpiskajās spēlēs Rio, kur pēc zaudējuma grupu turnīrā zaudēja atklāšanas spēli ar nokautu.

Spānijas Pavan un Humana-Paredes pret Lilianu Fernandesu un Elzu Baquerizo rīt plkst. 21:00 ET, un tiešraidē tās tiks translētas CBC Gem, CBC Olimpisko spēļu lietotnē un CBC Sports vietnē Tokyo 2020.

Skatīties | Pavan, Humana Paredes Olimpiskās vēstures izsekošana:

Šīs nedēļas Team Canada Today epizodē mēs dodamies aizkulisēs, jo Andi Petrillo stāsta jums visu, kas jums jāzina par olimpisko pludmales volejbolu. 7:57