Kanādas duets Lajoie, Laga trešā pēc sitaminstrumentu dejām MK John Wilson Trophy

Kanādas ledus dejotāji Marjorie Lagoy un Zachary Laga finišēja trešajā vietā pēc perkusijas MK Džona Vilsona kausa izcīņā Šefīldā, Anglijā, kas ir 2022.–2023. gada sezonas Grand Prix ceturtā pietura.

Kvebekas duets iekrāja 81,09 punktus, bet pirmo vietu ar 86,30 punktiem ieņēma duets Šarlīna Gināra un Marko Fabri. Otrajā vietā ierindojās Lielbritānija, Lilla Fēra un Luiss Gibsons (85.37).

Alisija Fabri un Pols Eijere ir astotajā vietā (67,45), bet devītajā vietā ir Kanādas duets Heilija Zalca un Nikolass Vamstikers (63,35).

Brīvā deja paredzēta svētdien. Skatieties MK Džona Vilsona kausa tiešraidi CBCSports.caUn CBC dārgakmens Un CBC Sports lietotne iOS Un Android.

SKATĪTIES l Lahoie, Lagha, kas cīnās par MK Džona Vilsona kausu:

Kanādietis Lahoie un Lagha sacenšas pēc sitaminstrumentu dejām MK John Wilson Trophy

Kanādas duets Marjorie Lagoy un Zachary Laga nopelnīja 81,09 punktus, ierindojoties trešajā vietā pēc ritmiskās dejas MK Džona Vilsona kausa izcīņā.

Sadovskis atkrīt uz sesto vietu

Sestdien pēc grūtībām brīvajā slidojumā vīriešiem finišēja Toronto Romāns Sadovskis

Sadovskis brīvajā slidošanas pirmajā vietā iekļuva pēc 89,49 punktiem piektdienas īsajā programmā.

Taču brīvajā slidojumā kanādietis ieņēma sarūgtinošu astoto vietu, kopā ar 219,35 punktiem ierindojoties sestajā vietā.

Itālis Daniels Grasls, otrais pēc īsās programmas, izvirzījās brīvajā slidojumā un uzvarēja sacensībās ar 264,35 punktiem.

Otrajā vietā ierindojās latvietis Deniss Vasiļjeviks (254,56), bet trešajā vietā ierindojās japānis Šons Sato (249,03).

Korija Circelli centrs Toronto ierindojās 10. vietā (182.81).

SKATĪTIES l MK John Wilson Trophy — bezmaksas programma vīriešiem:

MK Džona Vilsona kauss: bezmaksas programma vīriešiem

Skatieties bezmaksas programmu vīriešiem no ISU Grand Prix daiļslidošanas sacensībām Šefīldā, Anglijā.

READ  3 Studenti no Hope of Glory Montessori vada Starptautisko sadursmju turnīru

Zeltu ar 205,85 punktiem izcīnīja amerikāņi Aleksa Knierima un Brendons Freizers, ieņemot pirmo vietu gan īsajā programmā, gan brīvajā slidošanā.

Duets veiksmīgi sāka sezonu pēc tam, kad pagājušajā mēnesī otro reizi trīs gadu laikā uzvarēja Skate America.

Sudrabu izcīnīja itāļi Sāra Konte un Nikola Maki (184,19), bet bronzu (167,37) izcīnīja vācietes Letīcija Rošere un Luiss Šusters.

SKATĪTIES l Knierim, Frazier Capture Gold Pairs:

Alexa Knirim, Brandon Fraser uzvar bezmaksas bināro programmu MK Jon Wilson Trophy

Amerikāņu duets finišēja ar kopējo punktu skaitu 205,85, lai uzvarētu MK Džona Vilsona kausa pāru programmā.

Sieviešu konkurencē vada Mihara

Sieviešu īsajā programmā pirmajā vietā ar 72,23 punktiem bija japāniete Mai Mihara, apsteidzot amerikānieti Isabo Levito (72,06) un gruzīnieti Anastasiju Gobanovu (66,82).

Vienīgais kanādietis Gabriels Dālmans ar 58,95 punktiem ieņem astoto vietu.

SKATĪTIES l Japāniete Mihara nodrošina līderpozīcijas sieviešu īsajā programmā:

Miehara ir līderu saraksta augšgalā pēc sieviešu īsās programmas MK Džona Vilsona kausa izcīņā

Japāniete Mai Mihara ieguva rezultātu 72,23, ierindojoties pirmajā vietā pēc sieviešu īsās programmas MK Džona Vilsona kausa izcīņā.