Kanāda uzvar pasaules pēc ugunsgrēka aizkavēšanās, un ASV pārspēj Lielbritāniju

Tampere, Somija (AFP) – Kanāda atradās uz ledus līdz gandrīz pusnaktij, lai izstieptu savu ideālo startu pasaules čempionātā hokejā, ar 6:3 uzvarot Kazahstānu pēc slidotavas ugunsgrēka, kas izraisīja izpostījumu ceturtdien.

READ  Latvija Log World Cup | Nacionālais sports

Neliels ugunsgrēks Helsinku ledus hallē izraisīja trauksmes signālus īsi pirms Vācijas un Dānijas pēcpusdienas mača sākuma. Arēna ir atbrīvota, un spēlētāji tiek parādīti, ka viņi gaida ārā pilnos formastērpos un ragavās.

Starptautiskā hokeja federācija paziņoja, ka neviens nav cietis, taču incidents joprojām aizkavēja Dānijas Vācijas un nākamās spēles starp Kanādu un Kazahstānu sākumu.

Bufalo “Sabres” uzbrucējs Dilans Kazinss guva “hat-trick”, gūstot Kanādas ceturto uzvaru četrās spēlēs. Tomēr neklājās viegli pret neuzvaramo Kazahstānu, kura pirmajā puslaikā divas reizes uz īsu brīdi izvirzījās vadībā un līdz trešajā spēlē bija atlikušas 12 minūtes, kad Kozenss guva piekto vārtu guvumu Kanādas labā un pēc tam pievienoja tukšus vārtus. .

Arī Amerikas Savienotajām Valstīm bija nepieciešams laiks, lai atrastu savu pozīciju pret komandu bez uzvaras, kad tās ar 3:0 pārspēja Lielbritāniju. Amerikas Savienotās Valstis pirmajā puslaikā bija bez vārtu guvumiem un izpildīja četrus sodus, pirms Bens Maijers otrā puslaika vidū izvirzīja ASV vadībā. Trešajos vārtos divus vārtus spēles varā guva Kīfers Belovs.

Vācija ar 1:0 uzvarēja Dāniju, izcīnot trešo uzvaru, bet Čehija ar 5:1 pārspēja Latviju, atgūstoties no negaidītā zaudējuma pret Austriju.