Kanāda junioru ieskaitē ar 4:3 pārspēj Zviedriju, apsteidzot pasauli

Edmontona – Kanāda pirmajā periodā guva trīs bezatbildes vārtus, tostarp vienus spēka spēlē, un pirmdien godīgas spēles finālā ar 4:3 uzvarēja Zviedriju, pirms otrdien Rogers stadionā sāksies pārceltais 2022. gada pasaules čempionāts hokejā. vieta.

Vārtus kanādiešu labā guva Neitans Gošers, Meisons Maktavišs, Kents Džonsons un Džošua Rojs, kuri pēc 40 minūtēm izvirzījās vadībā ar 3:1, taču trešajā puslaikā nācās bloķēt zviedra spraigo atspēlēšanos.

Zviedrijas izlases labā vārtus guva Teodors Nīderbahs, Džonatans Likremeki un Viljams Valenders, kuri 4. augustā ar 2:1 pagarinājumā zaudēja Somijai. Šī bija vienīgā Kanādas pārbaude pirms turnīra.

Kanāda ar 30:26 pārspēja Zviedriju un panāca 1:4 ar vīrieša pārsvaru. Zviedrija spēka spēlē panāca 0:5.

Dilands Garands sāka Kanādas izlases vārtus un apturēja visus 15 pretinieku metienus. Viņu pie otrā puslaika 9:21 nomainīja Sebastjans Kosa, kurš apturēja astoņus no 11 metieniem.

Kanāda savu turnīru atklās trešdien ar maču pret Latviju, bet Zviedrija turnīru atklās arī trešdien pret Šveici.

Pirmais mēģinājums pasaules junioru čempionātā hokejā decembrī tika pārtraukts COVID-19 izplatības dēļ. Šajā atsāknē Rogers Place ir 10 U-20 komandas, kas ir gatavas cīnīties par kārotajām medaļām.

IZDURĪT čekus: Pasaules jaunatne, kas visas spēles aizvada Rogers Place laukumā, otrdien atklās ar trim spēlēm. Slovākija ievadā spēlē pret Čehiju, kam seko Somija pret Latviju un Vācija pret ASV.

Šo ziņojumu pirmo reizi publicēja The Canadian Press 2022. gada 8. augustā.

Kanādas prese

READ  Turcija pret Spāniju: tiešraide, kā skatīties televīzijā un saņemt jaunumus Eurobasket 2022 | 06.09.2022